⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺فاطمه شرقی (New)

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فاطمه شرقی (New)

سلام استاد وقتتون لخبر ، این هم تاپیک جدید بنده . فایل های شیت هامو دوباره براتون اینجا اپلود میکنم . ممنون از راهنمایی شما ??✨?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

خسته نباشین خانوم شرقی? 

شیت تون توی قالب عملکردی خیلی خوب شده . یعنی هدفش بیان یه سری اطلاعات از پروژه هست که فکر میکنم مربوط به کار دانشگاه تون هم باشه .

دست و پای آرتیست توی این جنس پرزنت ها بسته تقریبا و باید سعی کنه از کوچیکترین فضایی برای نمک زدن به کار استفاده کنه در گوشه هایی از شیت شما این قضیه حس میشه .

چیز واضحی رو نمیتونم اشاره کنم چون باید روش وقت گذاشت تا ایده ای برای پخته ترشدن پیدا بشه ولی در مجموع حس میکنم شیت دوم فضای خالی رها شده زیادی داره که اتفاقا خوب هم هست و شیت نفس میکشه اونجاها ولی انگار بی برنامه و بدون بافت رها شدن .

نقل قول از نبی سروی در 19/10/1399, 11:22 ق.ظ

خسته نباشین خانوم شرقی? 

شیت تون توی قالب عملکردی خیلی خوب شده . یعنی هدفش بیان یه سری اطلاعات از پروژه هست که فکر میکنم مربوط به کار دانشگاه تون هم باشه .

دست و پای آرتیست توی این جنس پرزنت ها بسته تقریبا و باید سعی کنه از کوچیکترین فضایی برای نمک زدن به کار استفاده کنه در گوشه هایی از شیت شما این قضیه حس میشه .

چیز واضحی رو نمیتونم اشاره کنم چون باید روش وقت گذاشت تا ایده ای برای پخته ترشدن پیدا بشه ولی در مجموع حس میکنم شیت دوم فضای خالی رها شده زیادی داره که اتفاقا خوب هم هست و شیت نفس میکشه اونجاها ولی انگار بی برنامه و بدون بافت رها شدن . 

سلام استاد وقتتون بخیر خیلی ممنون بابت توضیحاتتون چشم ، بله شیت اول رو یه ذره حالت رسمی تر و با مدارک تحویل چند ترم پیش ام بستم  ولی شیت دوم رو به صورت ازادنه تری بستم و خودم رو در چارچوبی قرار ندادم . خیلی ممنون بابت توضیحاتتون ، پس برای شنبه میفرمایید چیکار بکنم استاد؟؟ روی شیت اول که کاملتر هست  ازاده تر ادیت بزنم و یه سری فضاها رو اگاهانه خالی بکنم ؟؟؟  این یک سوال  و سوال دومم هم اینکه من لایسنس های سری دوم فصل ششم ام در صفحه اخر تاپیک قبلیم بود که بسته شد و خانه به دوش شدم ،امکان هست هر سه سری ( دوم و سوم و چهارم فصل ششم ) رو دوباره ماشین ایدی هامو اینجا بذارم و شما لطف کنید لایسنس بنده رو بدید ؟؟ خیلی ممنونم از لطفتون . 

ماشین ایدی سری دوم :      0003-034D-00BE-00E8

ماشین ایدی سری سوم :  0003-0B45-00BE-024A

ماشین ایدی سری چهارم :    0003-0B45-00BE-024A

خدمت شما : 

EhtXt4rMHoDMg1L+Ontr3z/hmF12kkZFXMykpzgbnyFhv3ePWXSsNNl2+DIai9kDQ8UXb9ydmP7LWhPjiBtioeuyd12kd2NUpVlemvr4eRmku32X15jkUaiII/FAhpZnwLyBXLZpcSm5rd1ZDLs765/2Xe2Na4YR2d3TQudF/Nr2GR5k8dSaFolA9gCw0nbKaXJ3dXlp

s/Y/to2wd69wxoR7Sp+FXZ1YEAe0I/v9BKVv/iMe34HJTiW8u5u3jkM/H+//0TOFr2HN9JuM8g2YfdE34tXBDTJB5pUiif4TEB9dE6neL/j/WrKwKRcpqFPSs6Oec887fWTnEGAsv58bU9y+AdPApA+t8zpQ0eFyaypkx5IkVyK0rVnFSmgBNufcKPVds0l/cHZrbWlj

از سری سوم به بعد کلا یکی ان . 

خلاصه میتونم بگم شیت خیلی دانشجویی شده و حس و حال شیت های جذاب امروزی رو نداره و باید زنده ش کنین .

نقل قول از نبی سروی در 19/10/1399, 7:29 ب.ظ

خلاصه میتونم بگم شیت خیلی دانشجویی شده و حس و حال شیت های جذاب امروزی رو نداره و باید زنده ش کنین .

سلام استاد روز بخیر ، بله چشم حتما  از دیشب دست به کار شدم، جسارتا تا کی محل ارسال داریم ؟!؟

نقل قول از فاطمه شرقی در 20/10/1399, 9:10 ق.ظ

سلام استاد روز بخیر ، بله چشم حتما  از دیشب دست به کار شدم، جسارتا تا کی محل ارسال داریم ؟!؟

سلام. امروز

نقل قول از اعظم موسائی در 20/10/1399, 9:17 ق.ظ
نقل قول از فاطمه شرقی در 20/10/1399, 9:10 ق.ظ

سلام. امروز

سلام خانم موسایی عزیز خیلی ممنون  🙂 

سلام استاد وقتتون بخیر ، اینم از شیت من . در و حالت مختلف پلان میفرستم خدمتتون به نظر خودم مشکیه بهتر شد ولی بازم ممنون میشم راهنماییم کنید .

فایل های آپلود شده:

حالت دوم  

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???