⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺فاطمه شرقی (New)

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فاطمه شرقی (New)

حالت سوم با یک مدرک فنی بیشتر 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

حالت چهارم 

فایل های آپلود شده:

خسته نباشین 

هر 4 تا تقریبا یکی ان من اولی ها رو بیشتر میپسندم ( شاید سلیقه باشه ) 

در حال حاضر مشکل متون هستن که رها شدن . یعنی جایگاه شون تعریف نشده . و فقط دارن با سایز و حجم شون خودشون رو اکسپوز میکنن . 

نقل قول از نبی سروی در 20/10/1399, 8:20 ب.ظ

خسته نباشین 

هر 4 تا تقریبا یکی ان من اولی ها رو بیشتر میپسندم ( شاید سلیقه باشه ) 

در حال حاضر مشکل متون هستن که رها شدن . یعنی جایگاه شون تعریف نشده . و فقط دارن با سایز و حجم شون خودشون رو اکسپوز میکنن . 

چشم ، متون رو درست میکنم ، با دراپ شادو و اینا خوبه اضافه بکنم استاد ؟ یا پیشنهادی برای بهتر شدنش دراید ایا استاد ؟

برای مثال اینطوری خوبه استاد ؟!

فایل های آپلود شده:

تایتل بهتر شد 

من منظورم متون توضیحی بود

پشتشون رو صفحه ی  بک بدین  یا با خطوط دورشون تمرکز کنین ظریف 

بفرمایید جناب مهندس  

فایل های آپلود شده:

?

فایل های آپلود شده:
نقل قول از نبی سروی در 20/10/1399, 10:20 ب.ظ

?

سلام جناب مهندس بله چشم الان تغییرش دادم  و دوباره اپلود کردم براتون استاد . اینم ماشین ایدی سری اخر فصل شش بنده        0003-0B45-00BE-024A خیلی ممنون از شما .

ممنونم از توضیحاتتون استاد  . خدمت شما 

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???