⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺فاطمه شرقی (New)

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فاطمه شرقی (New)

خطی که بنده کشیدم در رراستای اون منحنی توی خود کار بود شما اشتباه برداشت کردین 

اثر جا نیوفتاده تا فرد اشب تکمیل و مطلوبش کنین 

نقل قول از نبی سروی در 21/10/1399, 0:38 ق.ظ

خطی که بنده کشیدم در رراستای اون منحنی توی خود کار بود شما اشتباه برداشت کردین 

اثر جا نیوفتاده تا فرد اشب تکمیل و مطلوبش کنین 

سلام جناب مهندس وقتتون بخیر ، ببخشید من دیشب به احتمال خستگی تحویل موقت خط منحنی شما رو ندیدم و فقط فلش رو دیدم . خیلی ممنونم از شما و مجددا براتون اپلود کردم . امیدوارم مد نظرتون شده باشه یا اگر ریزه کاری داشت ممنون میشم بهم بگید . پاک کردن اون هایلایت خیلی سعی کردم با ظرافت انجام بشه و دقیقا همون حالت کرو بوجود بیاد . 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام جناب مهندس شبتون بخیر . صرفا برای بالا اومدن تاپیکم و دریاف لایسنس سری اخر فصل شش                            0003-0B45-00BE-024A خیلی ممنون از شما .

خسته نباشین خانوم شرقی ? 

بنده حس میکنم از فصل 4 به بعد شما دیگه نیستین . نمی دونم چرا من رو یاد دوران دبیرستان خودم میندازیم? یک انسان با استعداد که زمان کافی نمیذاره یا نداره که بذاره و یه جا سرش باید به سنگ بخوره ?

اثرتون برای این فصل و اون هم بعد از تاخیر یک روزه قابل پذیرش نیست برای بنده - امیدوارم این سنگ سرتون رو سر جاش بیاره ?

نقل قول از فاطمه شرقی در 22/10/1399, 0:11 ق.ظ

سلام جناب مهندس شبتون بخیر . صرفا برای بالا اومدن تاپیکم و دریاف لایسنس سری اخر فصل شش                            0003-0B45-00BE-024A خیلی ممنون از شما .

لایسنس ها فرقی نکردن دیگه 

تاپیک شما به علت عدم ارسال اثر مناسب فصل ششم قفل شد ?

امیدوارم به بهانه های دیگه بتونیم باز کنارتون باشیم . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???