⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺فاطمه شرقی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فاطمه شرقی

فاطمه شرقی 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم شرقی به کمپآپ فوتوآرک خوش اومدین ?

سلام جناب مهندس ممنونم از شما .

این هم از تمارین این جلسه ، بنده دو کلاژ آماده کردم و چون دوتاشم دوست داشتم براتون آپلود میکنم ???

فایل های آپلود شده:

سلام خانوم شرقی خسته نباشین ? 

به شخصه اولی رو بیشتر میپسندم - از معدود کارهاست که در هم فرو نرفتن ولی جذاب شدن - حس میکنم یخورده کار با مسک رو بلد هستین .

سلام جناب مهندس حالت اول رو یه مقداری بیشتر با براش دستکاری کردم و فکر کردم شاید اگر لند روی زمین قرار بگیره جذاب تر و مینیمال تر میشه . بازم خوشحال میشم نظرتونو بدونم جناب مهندس .

فایل های آپلود شده:

آره منم حس میکنم اینجوری بهتر شد 

اول حس کردم جذابیت ش به خاطر معکوس بودنش هست ولی اینجوری حس ایستایی بهتری میده . 

کلا خیلی میشه از این جنس کارها کرد و ایده اولیه خیلی مهم هست و فتوشاپ به عنوان ابزار خیلی دست رو باز میذاره . 

سلام جناب مهندس سروی . خیلی ممنونم ازتون و خواستم تشکر بکنم از اینکه یکی از تصاویر بنده رو استوری فرمودید . بابت اینکه انتخاب شده بود خیلی خوشحال شدم . امیدوارم در فصل دوم هم بتونم خیلی خوب ارائه بدم .

?

سلام جناب مهندس وقتتون بخیر ، بنده مجددا دو فایل تمرینمو براتون اپلود میکنم .

ممنون میشم نقطه نظرات شما رو بدونم :))

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???