⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل سوم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل سوم

سطح فصل سوم رو چطور ارزیابی میکنین ؟
خیلی ساده بود و یک مقدار سنگین تر بشه .1 Vote · 1,49%
کاملا چیزی بود که انتظار داشتم .46 Votes · 68,66%
خیلی سنگین بود برام کاش یه مقدار آهسته تر پیش بریم.20 Votes · 29,85%
67 Participants

سلام جناب عظیمی 

اصلا متوجه منظورون نشدم .?

نقل قول از سلیمانی در 10/09/1399, 3:56 ب.ظ

سلام 

من به یه مشکلی در قسمت shape  و Gradiant  برام پیش آمده، بعد از اینکه می خواهم لایه های مرتبط با این موارد را ادیت کنم، حتی با باز کردن Properties امکان دیدن مشخصات کامل مثل رنگ و ... را ندارم. چرا این اتفاق پیش می آید؟ می شه لطفا راهنماییم کنید. سپاسگزارم

فکر میکنم نباید خود لایه رو انتخاب کنین . اون شیپی که گردینت داره رو انتخاب کنید

نه متاسفانه عمل نمی کنه... نمی دونم چرا!

نقل قول از سلیمانی در 10/09/1399, 3:56 ب.ظ

سلام 

من به یه مشکلی در قسمت shape  و Gradiant  برام پیش آمده، بعد از اینکه می خواهم لایه های مرتبط با این موارد را ادیت کنم، حتی با باز کردن Properties امکان دیدن مشخصات کامل مثل رنگ و ... را ندارم. چرا این اتفاق پیش می آید؟ می شه لطفا راهنماییم کنید. سپاسگزارم

سلام خانوم سلیمانی 

ممنون میشم در تاپیک خودتون مشکلات رو مطرح کنین ? 

ما هنوز در مورد گرادینت صحبت نکردیم ولی مشکل شما الان این حست که چیزی که انتخاب کردین اصلا گرادینت قابل ادیت نیست و صرفا یک لایه معمولی هست . 

متوجه ارتباط داده گرادینت بع شیپ هم نشدم . اصلا گرادینت یک ماهیت دیگه ست و شیپ نیست ! 

اینجا هم رای الکترال داره یا نه؟

فکر کنم بچه های کمپ رای الکترال رو به دست آوردن.

حالا هر چقدر هم رای کمتر باشه دیگه حذف نمیشیم????

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???