⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل هشتم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل هشتم

نقل قول از نبی سروی در 15/03/1400, 0:31 ق.ظ

سلام دوستان ? 

بالاخره طلسم توقف طولانی رو شکستم ?? 

خوب همونطور که قول داده بودیم چون این تاخیر طولانی به خاطر مشکلات بنده بوده ؛ از این فصل به بعد کسی از فتوآرک حذف نمیشه و تاپیک دوستانی که حذف نشدن تا الان به تاپیک فوتوآرک VIP منتقل میشه و طبیعتا بقیه فصل ها رو از همون جا میتونن دانلود کنند .

جمع بندی فصل هشتم رو هم همونجا قرار دادم و شما نیاز به تهیه لایسنس برای بقیه فوتوآرک دارین که از همون بخش VIP فوتوآرک اقدام کنین . ( همین تاپیک اختصاصی اینجا تون میره اونجا ) 

سلام علیکم. خب خدا رو شکر انشالله سلامت باشید. فقط یک مسئله من فقط فتوارک وی ای پی نمیبینم یا همه نمیبینن؟

الان همه رو درست کردم - یه رفرش بکنین حله 

نقل قول از نبی سروی در 16/03/1400, 10:26 ق.ظ

جناب مهندس برای من vip فوتوآرک نیومده

جناب مهندس برای من vip فوتوآرک نیومده

پوزش میخوام - اشتباه از بنده بود - اصلاح شد ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???