⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل هشتم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل هشتم

سلام خسته نباشید?

برای موضوع دوم این پروژه خوبه؟

پروژه مرکز خرید
فایل دوبعدی وسه بعدی راینو

برای موضوع اول من فایل مکس این پروژه را دارم 

بنظرتون خوبه ؟

رندر بگیرم بفرستم براتون یا خود فایل را بفرستم؟

سلام دوستان 

منظور بنده از کلبه 2 تصویر اول 

و منظور بنده از محیط شهری تصویر سوم هست 

پروژه های مسکونی و تجاری زیادی رو بنده در رزومه خودم دارم منتها به درد این موضوع و اهداف ورکشاپ های هشت و نهمون نمیخورن .

مشکل دیگه ای که وجود داره زاویه ی رندر هست . یعنی ما نمیتونیم فایل مدل آماد هبه رندر رو آپلود کنیم که بچه ها از زاویه ای که میخوان رندر کنن . چون شاید هر کسی انجینی که بنده کار میکنم رو کار نکنه و این خودش مشکل ساز میشه . تلاش بنده این هست که شما یک تصوی ررو مو به مو از ورکشاپ بنده کپی نکنین و دانش اون ورکشاپ رو روی اثر متفاوت ببرین واسه همین نهایت میتونیم سوژه رو ثابت کنیم و از افراد بخوایم بک گراندهای متفاوتی رو انتخاب کنن . 

https://s17.picofile.com/file/8422133976/001_ARCHITECTURAL_PLANS_SECTIONS.rar.html

اینطوری؟?

بله ولی رندر خام ش ترجیحا با المنت 

سلام ?? این به دردتون میخوره؟

یا این

اینم هست که خودش هم پست پرو کرده بود 

.

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???