⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل هشتم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل هشتم

.

نقل قول از فریما باباعلی در 02/11/1399, 2:10 ب.ظ

سلام ?? این دردتون میخوره؟

سلام فکر کنم مهندس فایلشم میخوان.فایلشم موجوده؟

اره همشون با فرمت اسکچاپن

نقل قول از فریما باباعلی در 02/11/1399, 2:10 ب.ظ

سلام ?? این به دردتون میخوره؟

رندر المنت هاش موجوده ؟

مدل های اسکچآپی باید رندر بشن . 

وگرنه آرشیو 23000 پر هست از صحنه های آماده اینچنینی ولی باید وقت گذاشت و حداقل رندر رو ازش گرفت .  

خیرر باید رندر بشن?‍♂️

این چطوره؟ 

فایل مکس داره و png 

آرشیو های آرک مدل زیاد داره از این فازها - مشکلش اینه که یکی باید رندر  بگیره ? درخت هاش رو حذف کنه و ... 

فکر کنم بریم سراغ فضاهای شهری معمول و از پروژه ها ی خودم استفاده کنم بهتر باشه ?

راستش برای موضوع کلبه من همون چیزی که میخواید را دارم ولی اون کلبه و مدلسازی و رندرهاش ماله هنرجوی یکی از سایتهای همکارتونه که برای آموزش پست پرو اون کلبه استفاده کرده بودن .نمیدونم استفاده کنید مشکلی پیش بیاد، دردسر بشه یا نه . مهندس نظرتون چیه اگر از نظر شما مشکلی نیست بفرستم براتون یا به نظرتون از اون سایت اجازه بگیرم برای این کار

هر چی شما بفرمایید?

اگه بخوایم از نمونه آماده استفاده کنیم که کلی سورس دیگه وجود داره از همون ها استفاده میکنیم دیگه ? از سورس یه پکیج پست پروداکشن دیگه استفاده کنیم که دیگه آبرو برامون نمی مونه ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???