⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل هفتم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل هفتم

سطح فصل هفتم رو چطور ارزیابی میکنین ؟
ضعیف0 Votes · 0,00%
متوسط0 Votes · 0,00%
خوب6 Votes · 42,86%
عالی8 Votes · 57,14%
14 Participants

سلام ?

فصل 7 خدمت شما سربازهای باقی مونده?: 

http://dl.upsketchup.ir/UPsketchUP/CampUP/99.5/7/7.rar

همونطور که میدونین هر فصل نیاز به لایسنس مجزا داره . 

زمان آموزشی این فصل کوتاه هست و بیشتر مفهوم RGB رو با ادجاسمنت ها به بازی گرفتیم .

تا دوشنبه  29 دی ماه فرصت تحویل اثر وجود داره . ( این فصل آثار B نداره به خاطر جنس تمرین ش) 

بعد از انجام کالر کارکشن ها  و جمع کردن تصویر ارجینال و ویرایش شده و رفرنس در یک تصویر با تکس روشون بنویسین کدوم شون ارجینال هست و کدوم شون ... تا در صورتی که بخوایم استوری کنیم کار ادمین راحت تر بشه . (متن در مقیاس صفحه ی گوشی خوانا باشه ) 

یا حق 

نقل قول از نبی سروی در 23/10/1399, 7:10 ب.ظ

صرفا عرض ادب فعلا تا چهارشنبه شب ??

سلام و خدا قوت ????

??

فردا غروب ایشا...? هر چی زور میزنیم نمیرسیم?

با اینکه هیچی نمیگه چرا دیر شد باز خودم عذاب وجود دارم??

نقل قول از نبی سروی در 25/10/1399, 5:20 ب.ظ

سلام مهندس سروی عزیز خسته نباشید.?

ما دراستراحت به سر میبریم ?

اصلا نگران عقب افتادن آموزش نباشید ، ریلکس، ریلکس? 

?

نقل قول از نبی سروی در 25/10/1399, 8:20 ب.ظ

?

خوبه که .?دوشوارییی؟ دوشواریی نیس?

اماده به خدمت ایستادیم ????

سلام ?

فصل 7 خدمت شما سربازهای باقی مونده?: 

http://dl.upsketchup.ir/UPsketchUP/CampUP/99.5/7/7.rar

همونطور که میدونین هر فصل نیاز به لایسنس مجزا داره . 

زمان آموزشی این فصل کوتاه هست و بیشتر مفهوم RGB رو با ادجاسمنت ها به بازی گرفتیم .

تا دوشنبه  29 دی ماه فرصت تحویل اثر وجود داره . ( این فصل آثار B نداره به خاطر جنس تمرین ش) 

بعد از انجام کالر کارکشن ها  و جمع کردن تصویر ارجینال و ویرایش شده و رفرنس در یک تصویر با تکس روشون بنویسین کدوم شون ارجینال هست و کدوم شون ... تا در صورتی که بخوایم استوری کنیم کار ادمین راحت تر بشه . (متن در مقیاس صفحه ی گوشی خوانا باشه ) 

یا حق 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???