⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل ششم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل ششم

نظرتون در مورد فصل 6 چیه ؟
طولانی و طاقت فرسا بود و نسبت به فصل های قبل چیز زیادی یاد نگرفتم .0 Votes · 0,00%
طولانی و طاقت فرسا بود ولی به همون میزان کلی اطلاعات جدید گرفتم و متوجه شون شدم .8 Votes · 30,77%
فرقی برام نداشت و فقط تعداد قسمت ها بیشتر بود و همون کیفیت قبل رو داشت .1 Vote · 3,85%
حس میکنم روی سیلابس خیلی فکر شده بود تا هر نوع شیت بندی رو بتونه پوشش بده و در نتیجه عالی بود .17 Votes · 65,38%
26 Participants

بسیار هم عالی ؛ نه اقا خدا نکنه ؛ برنامه نمیریزیم برا تایم شما? جسارت نشه ؛ فقط یه پیشنهاد ساده بوده.امیدوارم ناراحت نشده باشین?? شما فقط اگه لطف کنین سیلابس و هدف هر فصل رو اعلام کنین حله.

?? 

در مورد سیبلابس باید بگم که سیلابس همین فصل6 رو بنده 3 بار عوض کردم . در جریان کمپآپ بنده با خطاها و کاستی هاو البته پیشرفت های  آثار زندگی میکنم و هر فیدبک کوچیکی در سیلابس تاثیر گذار خواهد بود . هدف کلی فصل ها تقریبا مشخص هست و نهایتن یک فصل بالا پایین میشه ولی محتوا و جزییات با تجه به فیدبک ها چندین باره تغییر داده میشه . به نطر مثال ما در فصل بعد در مورد کالر کارکشن صحبت میکنیم ولی اینکه چه قدر عمیق بشیم و چه قدرش رو بذاریم برای فصل بعدتر ش رو شک دارم هنوز .

سلام به همگی 

جمع بندی فصل ششم فردا غروب منتشر میشه .  
همچنین توی این فصل 11 حذفی داشتیم . طوری که بنده اطلاع داده شده هیچ کدوم از دوستان حذف شده تمایل به استفاده از رزروشون برای ادامه کمپآپ نداشتن. حالا یا پیام ها رو ندیدن یا دغدغه دیگه ای داشتن?( رزروهای این دوستان استوری میشه برای استفاده افراد خارج ز کمپ )
فصل هفتم با موضوع کالرکارکشن هم فردا شب استارت زده میشه .

یا حق 

سلام و خدا قوت

وااااای چرا نمیخوان از رزروشون استفاده کنن????حتما پیام رو ندیدن

نقل قول از نبی سروی در 23/10/1399, 7:08 ب.ظ

سلام به همگی 

جمع بندی فصل ششم فردا غروب منتشر میشه .  
همچنین توی این فصل 11 حذفی داشتیم . طوری که بنده اطلاع داده شده هیچ کدوم از دوستان حذف شده تمایل به استفاده از رزروشون برای ادامه کمپآپ نداشتن. حالا یا پیام ها رو ندیدن یا دغدغه دیگه ای داشتن?( رزروهای این دوستان استوری میشه برای استفاده افراد خارج ز کمپ )
فصل هفتم با موضوع کالرکارکشن هم فردا شب استارت زده میشه .

یا حق 

سلام خسته نباشید و خدا قوت.?امیدوارم فصل هفت رو  هممون حسابی از پسش بربیایم??

سلام دوستان جمع بندی خدمت شما : 

http://dl.upsketchup.ir/UPsketchUP/CampUP/99.5/6/18-19-20.exe

پوزش بابت تاخیر ?

نقل قول از نبی سروی در 25/10/1399, 2:09 ق.ظ

پوزش بابت تاخیر ?

تشکر از شما??

نقل قول از نبی سروی در 25/10/1399, 2:09 ق.ظ

پوزش بابت تاخیر ?

سلام وقت بخیر 

برای من دانلود نمیشه تو ورایشا نبود من تازه دیدم چطوری میتونم الان یا دیگ نمیشه 

سلام خانوم بیگی عزیز ? 

برای الزام به مشاهده ی آموزش های هر فصل در زمان پایان فصل اون قسمت ها از کمپآپ حذف میشن . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???