⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل ششم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل ششم

نظرتون در مورد فصل 6 چیه ؟
طولانی و طاقت فرسا بود و نسبت به فصل های قبل چیز زیادی یاد نگرفتم .0 Votes · 0,00%
طولانی و طاقت فرسا بود ولی به همون میزان کلی اطلاعات جدید گرفتم و متوجه شون شدم .8 Votes · 30,77%
فرقی برام نداشت و فقط تعداد قسمت ها بیشتر بود و همون کیفیت قبل رو داشت .1 Vote · 3,85%
حس میکنم روی سیلابس خیلی فکر شده بود تا هر نوع شیت بندی رو بتونه پوشش بده و در نتیجه عالی بود .17 Votes · 65,38%
26 Participants
نقل قول از محدثه انصاری در 16/09/1399, 4:10 ب.ظ

ای بابا چه خفن داره میشه

نقل قول از مونا درویشی در 26/09/1399, 5:12 ب.ظ
نقل قول از حکیمه آسمیه در 26/09/1399, 4:37 ب.ظ

کانالی که من دیدم اسمش این بود :فایل پروژه رایگان معماری،البته دیدم که نوشته فایل رویت و .... ولی دانلود نکردم . 

ممنون

میشه پیدا کردین به منم بگین اسم کانال چیه 

یه حجم از 3d warehouse بگیرین همه ی کارهاتون رو راه میندازه 

البته اگه اسکچاپ مسلط باشین 

سیلابس این فصل به فصل ششم منتقل شد ( طبق احتمالی که قبلا در اایتدای همین صفحه سرش صححبت کرده بودیم ) 

و برای فصل پنجم تاپیک دیگه ای زده شد . 

نقل قول از نبی سروی در 27/09/1399, 0:39 ق.ظ

سیلابس این فصل به فصل ششم منتقل شد ( طبق احتمالی که قبلا در اایتدای همین صفحه سرش صححبت کرده بودیم ) 

و برای فصل پنجم تاپیک دیگه ای زده شد . 

خیلی عالی کارتون درسته

به علت مفصل و طولانی بودن جمع بندی فصل پنجم 

فصل ششم فعلا پاز میشه تا کارهای فصل پنجم رو تموم کنیم  ?

این اولین بار بود که تو یه کمپاپ اپ اسکچاپ شرکت کردم ؛ نه انصافا خییییلی مفصل و جدی داره پیش میره ؛ فک نمیکردم اینجوری باشه ، باید حسابی بچسبیم بهش . خسته نباشید خسته نباشید خسته نباشید.

نقل قول از نبی سروی در 11/09/1399, 12:49 ب.ظ

سلام دوستان 

برای فصل ششم شما نیاز به اسناد کامل یک پروژه دارین . یعنی : 

1 _ مدل 3 بعدی استاندارد ( ما اسکچاپی پیش میریم شما میتونین با هر چی میخواین پیش برین و با آموزش تطبیق بدین ) 

2 - پلان 

3 - سایت پلان 

4 - مقطع ( ترجیحا چند مقطع )

5 -  رندر  ( اختیاری ) 

6 - رفرنس های شیت بندی که میخواین شبیه شون کار کنین . mood_board

7 - سورس های با کیفیت از اتمسفر پروژه ای که میخواین کار کنین روش . مثلا اگه پروژه در بستر کوهستان هست کلی تصویر رشته کوه و سنگلاخی و ... ذخیره کنین ( حداقل ساز 2K ) اگه موضوع خانه اسکیت زمستانی هست کلی تصویر تلکابین و کوه برفی و سرو و کاج یخ زده و ... اگه موضوع در بیابون هست به همین حالت و الی آخر ... یعنی شما باید کلی سورس داشته باشین ! Resource

قطعا انتخاب هوشمندانه یک پروژه یا پروژه خودتون خیلی توی کیفیت اثرتون تاثیر میذاره و از امروز تا هفته ی بعد (حداقل ) زمان زیادی دارین برای تهیه این مدارک .

مشخصا این فصل مربوط به شیت بندی معماری و همچنین دیاگرام انفجاری هست .

( احتمال داره به خاطر فییدبک ها در فصل چهارم , موضوع فصل پنجم به فصل ششم منتقل بشه )

( این فقط آگاهی هست ؛ نیاین کامنت کنین فصل چهار کی تموم شد ? )

سلام جناب سروی ، شبتون بخیر امکانش هست بدونیم تاریخ احتمالی شروع فصل ششم رو ؟؟! خیلی ممنون میشم ، چون حوالی تحویل های درسی هستیم میخواستم برنامه ریزی بکنم . 

درود

خسته نباشید

امروز باید چک کنیم سایتو برای فصل ششم؟

یا به زمان دیگه ای موکول شد؟

متاسفانه من هنوز ایمیل نوتیفیکیشن ندارم

سلام 

فصل ششم امشب شروع میشه و به روالی پیش میره که ریزش های فصل قبل رو نداشته باشیم . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???