⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل چهارم ( واکسیناسیون ? )

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل چهارم ( واکسیناسیون ? )

سطح فصل چهارم رو چطور ارزیابی میکنین ؟
خیلی ساده بود و فکر میکنم باید سریع تر پیش بریم و حوصله سر بر شده دیگه?6 Votes · 10,34%
اوکی بود و ترسم نسبت به فتوشاپ کاملا ریخت ?47 Votes · 81,03%
سنگین بود و حس میکنم هیچ وقت نمیتونم فتوشاپ مسلط بشم ?2 Votes · 3,45%
فراتر از چیزی بود که فکر میکردم میتونم توی آموزش یادبگیرم ?3 Votes · 5,17%
58 Participants

قلبم اومد تو دهنم من اصلاً ندیده بودم?خداروشکر که هنوز وقت هست

بااینکه به ناحق حذف شدم ولی ازاینگه گفتین کسالت دارین خدامیدونه خیلی ناراحت شدم 

بلاازتون دورباشه ان شالله ?

بیشترمراقب خودتون باشین ??

نقل قول از نبی سروی در 09/09/1399, 8:19 ب.ظ

سلام دوستان ?

بنده حال مساعدی ندارم .
با عرض پوزش شروع فصل چهارم به جمعه موکول بشه .??

فکر میکنم اینجوری اون چند تا رای فصل سوم هم جور بشه و حذف رندومی نداشته باشیم .

سلام استاد عزیز... امیدوارم همیشه سالم و پایدار باشین و هرچه سریعتر حالتون خوب بشه...❤?

سلام جناب سروی...بلا به دور باشه انشالله که هرچه زودتر حالتون بهتربشه

سلام استاد

بلا به دور باشه ازتون انشالا همیشه سلامت باشید و باانرژی به کمپ برگردید

سلام دوستان ?

بنده حال مساعدی ندارم .

خوب میبینم که خیلی هاتون سفت چسبیدین به کمپآپ و بیرون برو نیستین?? ( خارج از شوخی نتایج فصل سوم به شدت خارج از تصور و عالی بودن )

توی فصل سوم صعود مشروط زیاد داشتیم و دوستان حواس شون رو خیلی باید جمع کنن . تلاش مستمر داشته باشین که گلایه ای نباشه ... 

تقریبا میشه گفت از 100 و خورده ای حذفی که تا الان داشتیم فقط 10 درصد شون حرفه ای از کمپ خداحافظی کردن و بقیه دوستان با نفرین و سیاهه بافی و تخریب ما  ترک حضور کردن که با توجه به اینکه اکثر این عزیزان شناختی از مجموعه ما نداشتن نمیشه بهشون خرده گرفت و بالاخره داغ بودن و یه چیز گفتن ? مطمئنن دوستان باقی مونده اونقدر درجه یک ادامه میدن که هر اثر شون صد تا از این تخریب های انجام شده و ترمیم کنه و به دیده شدن برند آموزشی مون کمک  کنه .?? 

زمان شروع فصل چهارم :

_ سه شنبه تا قبل ظهر  آموزش ها منتشر میشه و تا پایان جمعه شب فرصت تحویل اثر وجود داره . 

نکته بسیار بسیار مهم : 
67 نفر در فصل چهارم حضور دارن ولی در نظرسنجی فصل سوم فقط 32 رای داده شده . در روز انتشار فصل چهارم به تعداد آرا داده شده تاپیک فعال باقی مونه . یعنی اگه آرا نظر سنجی فصل سوم همین عدد بمونه در روز سه شنبه 35 تا از تاپیک ها به صورت رندوم با یک اسکریپت ساده بسته میشن . ( جای هیچگونه بحث و گلایه ای نباشه خواهشا???❤ - این که چرا گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری رو وسط نکشین ?)

ویرایش جدید : 

تعداد رای های نظر سنجی فصل سوم همچنان پایین هست و مشخصا فردا صبح افراد زیادی حذف میشن . 

انتشار آموزش ها رو میذاریم واسه چهارشنبه صبح تا فرصت بیشتری برای آگاهی دادن به دوستانی که رای ندادن داشته باشین .

بنده تمام کامنت ها رو خوندم ❤ و پاسخ تمام کامنت ها رو ابتدای امر در کامنت اول خودم در این تاپیک دادم . 

امیدوارم کسی حذف رندوم نشه ? 

برای عادلانه تر شدن روال حذف :

اگه تا چهارشنبه ظهر آرای کافی رونداشتیم و مثلا قرار شد 10 نفر حذف بشن . ابتدا افرادی که کامنت دادن در این فصل رو از لیست کم میکنیم ( کامنت نشون دهنده فعالیت در کمپ و آگاهی نسبت به شرایط هست ) و بین افراد دیگه اسکریپت میزنیم .

سلام دوستان ?

بنده حال مساعدی ندارم .

سلام جناب سروی،پیام دادم حالتون و بپرسم بهترین ان شاءالله؟

سلام دوستان ?

بنده حال مساعدی ندارم .

خوب میبینم که خیلی هاتون سفت چسبیدین به کمپآپ و بیرون برو نیستین?? ( خارج از شوخی نتایج فصل سوم به شدت خارج از تصور و عالی بودن )

توی فصل سوم صعود مشروط زیاد داشتیم و دوستان حواس شون رو خیلی باید جمع کنن . تلاش مستمر داشته باشین که گلایه ای نباشه ... 

تقریبا میشه گفت از 100 و خورده ای حذفی که تا الان داشتیم فقط 10 درصد شون حرفه ای از کمپ خداحافظی کردن و بقیه دوستان با نفرین و سیاهه بافی و تخریب ما  ترک حضور کردن که با توجه به اینکه اکثر این عزیزان شناختی از مجموعه ما نداشتن نمیشه بهشون خرده گرفت و بالاخره داغ بودن و یه چیز گفتن ? مطمئنن دوستان باقی مونده اونقدر درجه یک ادامه میدن که هر اثر شون صد تا از این تخریب های انجام شده و ترمیم کنه و به دیده شدن برند آموزشی مون کمک  کنه .?? 

زمان شروع فصل چهارم :

_ سه شنبه تا قبل ظهر  آموزش ها منتشر میشه و تا پایان جمعه شب فرصت تحویل اثر وجود داره . 

نکته بسیار بسیار مهم : 
67 نفر در فصل چهارم حضور دارن ولی در نظرسنجی فصل سوم فقط 32 رای داده شده . در روز انتشار فصل چهارم به تعداد آرا داده شده تاپیک فعال باقی مونه . یعنی اگه آرا نظر سنجی فصل سوم همین عدد بمونه در روز سه شنبه 35 تا از تاپیک ها به صورت رندوم با یک اسکریپت ساده بسته میشن . ( جای هیچگونه بحث و گلایه ای نباشه خواهشا???❤ - این که چرا گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری رو وسط نکشین ?)

ویرایش جدید : 

تعداد رای های نظر سنجی فصل سوم همچنان پایین هست و مشخصا فردا صبح افراد زیادی حذف میشن . 

انتشار آموزش ها رو میذاریم واسه چهارشنبه صبح تا فرصت بیشتری برای آگاهی دادن به دوستانی که رای ندادن داشته باشین .

بنده تمام کامنت ها رو خوندم ❤ و پاسخ تمام کامنت ها رو ابتدای امر در کامنت اول خودم در این تاپیک دادم . 

اگه تا چهارشنبه ظهر آرای کافی رونداشتیم و مثلا قرار شد 10 نفر حذف بشن . ابتدا افرادی که کامنت دادن در این فصل رو از لیست کم میکنیم ( کامنت نشون دهنده فعالیت در کمپ و آگاهی نسبت به شرایط هست ) و بین افراد دیگه اسکریپت میزنیم .

سلام دوستان ?

بنده حال مساعدی ندارم .

ای وای بلا دور باشه استاد خیلی ناراحت شدم خوندمش ??
ان شاءالله خیلی زود حالتون خوبه خوب بشه و با قوت بیشتر و انرژی مضاعفی برگردید????

سلام جناب سروی..بلا به دور باشه 
انشالله که هرچه زودتر سلامتی تون برگرده و دوباره چرخ کمپاپ رو بچرخونید

سلام استاد عزیز... امیدوارم همیشه سالم و پایدار باشین و هرچه سریعتر حالتون خوب بشه...

نقل قول از زهرا خادمی در 13/09/1399, 2:28 ب.ظ

سلام دوستان ?

بنده حال مساعدی ندارم .

زمان شروع فصل چهارم :

نکته بسیار بسیار مهم : 

ویرایش جدید : 

سلام دوستان ?

بنده حال مساعدی ندارم .

ای وای بلا دور باشه استاد خیلی ناراحت شدم خوندمش ??
ان شاءالله خیلی زود حالتون خوبه خوب بشه و با قوت بیشتر و انرژی مضاعفی برگردید????

خانوم خادمی شما حذف شدی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!???اگه حذف شدید، چرا؟!!! 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???