⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: نصب و خطا نرم افزاریلگ اینسکیپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

لگ اینسکیپ

سلام وقت بخیر
میگم چرا اینسکیپ من وقتی توی اسکچاپ تو حالت مچ کمرا میچرخم خود به خود تصویر پرش داره و همچنین وقتی یک متریالی رو هرچند سبک بخوام رافنسش رو دستکاری کنم یا نور رو تغییر بدم یا...
یک نویزی ایجاد میشه همون لحظه
گرافیکم 1610 وی رم 6 گیگ
اینسکیپ هم 3 و هم 3.0.1 هم 3.1.0 همه این کارو میکنه

سلام وقت تون به خیر باشه ? 

درسته اینسکیپ بسیار سریع و رییل تایم هست ولی بالاخره با توجه به حجم صحنه هر تغییر نیاز به محاسبات داره و چیزی که شما میگین کاملا طبیعی هست ؛ مثل اینکه بگیم چرا وقتی هواپیما تیکاف میکنه لرزش داره . 

با این حال اگه فکر میکنین این چیزها غیر عادی هست روی سیستم تون و خارج از حد عرف هست یه ویدئو بگیرین بذارین همینجا که بررسی کنم .

نقل قول از نبی سروی در 03/05/1400, 1:23 ق.ظ

سلام وقت تون به خیر باشه ? 

درسته اینسکیپ بسیار سریع و رییل تایم هست ولی بالاخره با توجه به حجم صحنه هر تغییر نیاز به محاسبات داره و چیزی که شما میگین کاملا طبیعی هست ؛ مثل اینکه بگیم چرا وقتی هواپیما تیکاف میکنه لرزش داره . 

با این حال اگه فکر میکنین این چیزها غیر عادی هست روی سیستم تون و خارج از حد عرف هست یه ویدئو بگیرین بذارین همینجا که بررسی کنم .

سپاس از پاسخ کاملتون
ولی از ورژن 2.9 به اینور اینطوری شد
خیلی سریع و صدم ثانیه ایه نویزش ولی

اون طبیعی هست و مشکلی نداره ?

نقل قول از نبی سروی در 06/05/1400, 12:49 ب.ظ

اون طبیعی هست و مشکلی نداره ?

خیلی ممنون
بعد یه چیز دگ من وقتی فایل host رو ادیت کردم و ذخیره میخوام بکنم save رو میزنم ولی خود به خود save asباز میشه و نهایتا با فرمت تکست ذخیره میشه و مثل ویدئو مربوطه سیو نمیشه چرا؟
درست شد باید نباید تیک read only در propertiesش زده باشه

ممنون میشم برای مشکل دیگه ؛ تاپیک مخصوص به اون موضوع رو بزنین تا نظم فروم بهم نریزه ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???