⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پرسش و پاسخ عمومی🌹(معماری)Revit مشاوره نرم افزاری

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

Revit مشاوره نرم افزاری

سلام خدمت آقای سروی عزیز

میخواستم در مورد رویت از شما بپرسم. چون خیلی در مورد رویت در جاهای مختلف سایت چیزی ندیدم. تازگی یه موجی ایجاد شده که میگه نرم افزار رویت از پس همه کارا برمیاد و تو حوزه معماری به جای اینکه چند تا نرم افزار یادبگیرید بیاید رویت رو یاد بگیرید. از طرفی گفته میشه اینده برای رویته و اگه الان شروع نکنید عقب میمونید. من کلا از نظر نرم افزاری تازه بصورت جدی و اصولی در حال یادگیری هستم. دو سه تا نرم افزار رو هم انتخاب کردم و همون ها رو هم تصمیم دارم برم جلو. حالا با توجه به این بررسی ها و شنیده های جدید میخواستم ببینم ایا برنامم رو عوض کنم و برم سمت رویت و فقط رویت رو پیش ببرم یا راه خودمو برم. اینو از شما میپرسم چون میدونم همیشه بدون تعصب جواب میدید و سعی میکنید درست ترین راهنمایی رو داشته باشید. متشکرم از شما

سلام عزیز وقت تون به خیر باشه ? 

سال 88 که بنده دانشجو بودم و هم همین صحبت عقب افتادن و همه فن حریف بودن رویت بود ؛ منتهای مراتب مشکل اینجا بود که موسسات آموزشی فقط این حرف ها رو میزدن و هیچ مقاله علمی رسمی این حرف رو نمیزد ! الان هم همینه و هنوز این دلایل چیپ از مد نیوفتاده. Revit عالی هست ولی برای کسی که بهش نیاز داره ؛ نه اینکه همه برن یادبگیرن . بنده در سال حداقل 50 پروژه اجرایی دارم و هیچ نیازی به این بزرگوار پیدا نکردم ولی هستن دوستانی که اگه revit نباشه نمیتونن پروژه رو هندل کنن . 

مقاله " از کجا شروع کنم " در وبسیات رو مطالعه کنین . 

متشکر از توضیحات خوبتون??? من تقریبا تو یکی دو ماه اخیر بیشتر مقاله ها و بررسی های عالیتون رو خوندم. همین طور مقاله از کجا شروع کنیم رو دو هفته پیش خوندم. اصن بعد اون نشستم یه چارتی نوستمو برنامه ریزی کردم که چیا رو یاد بگیرم. منتها خیلی متمایل به رویت نیستم. و رویت تو چارتم نبود. تمرکز اصلیم روی اسکچاپه. چون راحت تر میفهممش. منتها تازگی یه ویدیو دیدم یکم ته دلم خالی شد. فکر کردم اگه رویت رو ندونم شاید نشه هیچ پروژه اجرایی گرفت یا نشه وارد پروسه ساخت و اجرا شد. چون همه میگن خیلی سریع تره و دیتیل اجرایی میده و ازین صحبتا. فکر کردم شاید با اسکچ آپ در اینده نتونم راحت کار اجرا انجام بدم و طرح هامو به مرحله ساخت برسونم. دلیلشم اینه که من اول راهم و خیلی انتها مسیر واسم واضح نیست. فقط پیش میرم. مشکلی که هست بنظرم این بمباردمان اطلاعاتیه. خیلی باعث میشه ادم از مسیر منحرف بشه و این شاخه به اون شاخه کنه. در مورد خودم فکر میکنم خیلی باید مقاوم و متمرکز باشم نسبت به این مساله. پس فکر میکنید اگه کامل مسلط بشم اسکچ آپ رو، میتونم تو زمینه های مختلف و  پروژه های اجرایی، راحت کارم رو پیش ببرم؟

سلام مجدد عزیز ? 

کلام من همیشه اینه : اسکچآپ پله ی اول و واجبی هست که یا پله ی آخرتون میشه یا مقدمه ای برای پله های بعدی تون . پ

خودتون رو در جبر انتخاب فرو نبرین ؛ شروع کنین تا مسائل براتون روشن بشه . ?

خیلی ممنونم واقعا????

?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???