⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: سخت افزارمشورت خرید cpu

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مشورت خرید cpu

سلام دوستان 

من قصد خرید سیستم دارم. فروشگاهی که قصد خرید دارم این پردازنده رو معرفی کرده. AMD  RYZEN 9 3900/3950X

من تا الان از اینتل استفاده میکرده ام. در cpu benchmark هم که دیدم، امتیازش بالاتر از i7 10700 بود. 

میخوام ببینم آیا صرف امتیاز بیشتر به معنی بهتر بودنش هست یا نه. باید به مشخصات دیگه هم توجه کنم. 

اگه کسی پیشنهادی توی همین رنج قیمت داره، ممنون میشم راهنمایی کنه

سلام جناب رحیمی عزیز ? 

ارزندگی و قدرت در سال های اخیر دیگه دست کمپانی اینتل نیست و شدیدن توصیه میکنم از برند AMD و همون سری رایزن رو تهیه کنین . ولی حالا اینکه کدوم مدلش باشه بستگی به بودجه شما داره .

نقل قول از نبی سروی در 05/12/1399, 9:35 ب.ظ

سلام جناب رحیمی عزیز ? 

ارزندگی و قدرت در سال های اخیر دیگه دست کمپانی اینتل نیست و شدیدن توصیه میکنم از برند AMD و همون سری رایزن رو تهیه کنین . ولی حالا اینکه کدوم مدلش باشه بستگی به بودجه شما داره .

خیلی ممنون از پاسخ تون. چند سال هست که شما یه مرجع معتبر هستید برا ما. خدا رو شکر 

نظر لطف شماست بزرگوار?

سلام و پیشاپیش مبارک تون باشه. من موقع خرید به پیشنهاد جناب مهندس با مازستا و شهر الکترونیک اشنا شدم و به واسطه پرس و جوهایی که کردم متوجه شدم مازستا در زمینه ی گارانتی فوق العاده عمل میکنه در این حد که قطعه تون تا یه سال اگه خراب شه براتون تعویض کامل میکنه. در هرصورت پیشنهاد میکنم به خاطر ولوشوی بازار قطعات، یه پرس و جویی هم از مازستا بکنید هم مشورت رایگان دارن هم تو رنج قیمتی تون با توجه به کارتون بهتون پیش فاکتور میدن .موفق باشید 

نقل قول از اعظم موسائی در 06/12/1399, 5:37 ب.ظ

سلام و پیشاپیش مبارک تون باشه. من موقع خرید به پیشنهاد جناب مهندس با مازستا و شهر الکترونیک اشنا شدم و به واسطه پرس و جوهایی که کردم متوجه شدم مازستا در زمینه ی گارانتی فوق العاده عمل میکنه در این حد که قطعه تون تا یه سال اگه خراب شه براتون تعویض کامل میکنه. در هرصورت پیشنهاد میکنم به خاطر ولوشوی بازار قطعات، یه پرس و جویی هم از مازستا بکنید هم مشورت رایگان دارن هم تو رنج قیمتی تون با توجه به کارتون بهتون پیش فاکتور میدن .موفق باشید 

سلام . خیلی ممنون از راهنمایی تون. حتما بررسی میکنم

فقط اینکه من چون در جنوب ایران زندگی میکنم، فاصله زیاد من تا مازستا و.... موقع خرابی قطعات و ... فکر کنم من رو یه خورده بیش از حد معمول معطل کنه

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???