⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپمشکل در قسمت measurements

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مشکل در قسمت measurements

در اسکچاب ۲۰۱۸وقتی میخام ابعاد و اندازه بدم به مربع یا مستطیل اصلا اعمال نمیکنه کما و عدد رو دقیق وارد میکنم اما اصلا اعمال نمیکنه چرا؟؟؟

سلام وقت تون به خیر باشه . 

1 - ابتدا یه مستطیل یا مربع رو ترسیم کنین (ابعادش مهم نیست ) بدون اینکه کار دیگه ای بکنین بلافاصله عدد رو وارد کنین و اینتر کنین تا ترسیم انجام شده به اون ترسیمی که شما میخواین تغییر کنه 

2 - اگه اینطوری کردین و نشد و از VCB ااسکچآپ تون بعد از وارد کردن اعداد یه اسکرین بگیرین بفرستین 

?

نه نشد.vcbنمیدونم چیه 

همون جایی که عدد وارد شده رو نشون میده بهش میگیم VCB ?

سلام مشکل از کاما بود.قبلش من کاما (و به فارسی میشه) رو میزدم اما وقتی اینو زدم ; (ک به فارسی میشه) رو زدم مشکل حل شد.ممنون که پاسخگو بودین

?

سلام وقتتون بخیر من هم در کشیدن مربع یا مستطیل با انداره  مشکل دارم ، چک کردم کیبوردم انگلیسیه و اون مشکل نقطه یا اسلش رو هم با کمک فیلم آموزشی که در این مورد داخل سایت بود  درست کردم اما هنوز هم وقتی میخوام عدد وارد کنم یکی از اعداد داخل کادر VCB انگلیسی و یکی دیگه فارسی هست و فقط اون عددی(انداره ای ) که انگیلیسی تایپ شده درست ترسیم میشه عکس رو هم آپلود میکنم

سلام وقت تون به خیر باشه ?  عجیبا و غریبا ! 

توی همون بخشی که اعشار رو درست میکنیم برای اعداد  وتاریخ و اینا هم زبان مشخص میشکنیم . شاید اونجا دست خورده و نیازه همه رو انگلیسی کنین . 

اگه جواب نداد از تایپینگ ویندوزتون فارسی رو پاک کنین کامل و چک کنین اسکچاپ رو اگه اوکی بود باز فارسی رو add کنین ببینین باز اوکی مونده یا نه . 

سلام ،بله مشکل همین بود و حل شد  🙂

ممنون ار پاسخگویی و وقتی که میذارید?

خواهش میکنم ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???