⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: نصب و خطا نرم افزاریمشکل در نصب لومیون ارسال شده در ک …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مشکل در نصب لومیون ارسال شده در کانال

سلام مهندس سروی عزیز من لومیون 11موجود در کانال نصب کردم و طبق فایل تکست موجود در پوشه کرک،کرک انجام دادم ولی لومیون به من اجازه ورود نمیده و این صفحه برای من میاد

مشکل حل شد، اول از همه فایل آپدیت کپی و ریپلیس نکنید، دوم وقتی که نرم افزار ران شد، قبل از بنچمارک یه پیام میده، اونجا گزینه noانتحاب کنید، و از لومیون 11لذت ببرید

به سلامتی ? 

البته همه ی این ها توی راهنما کرک گفته شده ها ?

نقل قول از نبی سروی در 05/01/1400, 1:49 ق.ظ

به سلامتی ? 

والا روسی بود ???

سلام.شما اون اولی نصب کردید بابت کارت گرافیک تون اروری نداد؟ اخه برای من واسه کارت گرافیکم ارور داد بعد هم کلا باز نمیکنه دیگه. و اینکه من به گفته ی شما اون فایل اپدیت رو کپی پیست نکردم و اینکه اون دوتا ادرس رو توی هاست کپی پیست کردید؟ اخه اولش برای فایل patch انتی ویروسم ارور داد و من انتی ویروس رو غیر فعال کردم و پچ کردم .میخواستم بدونم شما هم به این مشکل برخوردید یا نه؟

نقل قول از احمد گلابی سنجانی در 05/01/1400, 1:51 ق.ظ
نقل قول از نبی سروی در 05/01/1400, 1:49 ق.ظ

به سلامتی ? 

والا روسی بود ???

نه لاتین هم داره . حالا به خیر گذشت دیگه ?

نقل قول از اعظم موسائی در 06/01/1400, 8:06 ب.ظ

سلام.شما اون اولی نصب کردید بابت کارت گرافیک تون اروری نداد؟ اخه برای من واسه کارت گرافیکم ارور داد بعد هم کلا باز نمیکنه دیگه. و اینکه من به گفته ی شما اون فایل اپدیت رو کپی پیست نکردم و اینکه اون دوتا ادرس رو توی هاست کپی پیست کردید؟ اخه اولش برای فایل patch انتی ویروسم ارور داد و من انتی ویروس رو غیر فعال کردم و پچ کردم .میخواستم بدونم شما هم به این مشکل برخوردید یا نه؟

سلام ،من توی اون تاپیک خودتون که اگر اشتباه نکنم اسکرین شات بنچ مارک گذاشته بودید براتون نوشتم که دراور کارت گرافیک چک کنید ،نصب یا اپدیت کنید،من مشکلی باهاش نداشتم ،توی هاست هم چیزی اضافه نکردم ،با پچ قضیه حل شد

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???