⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: نصب و خطا نرم افزارینصب اینسکیپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

نصب اینسکیپ

سلام

چرا اینسکیپ نصب نمیشه؟

سلام ?

از فایل نصبی که توی وبسایت خودمون گذاشتیم استفاده میکنین ؟ 

فکر میکنم کرک ش به صورت کپی پیست بود . ?

بله اینسکیپ3.1توی سایت را دانلود کردم

من فکر میکنم طبق راهنما نرفتین . اینجوری ه : 

قدم اول ( تمیز کاری )  :

هر چی نسخه اینسکیپ و اثر از بقایاش هست از روس سیستم تون پاک کنین . یعنی :
1- خود اینسکیپ رو اcontrol panal آنیستال کنین .
2 – عبارت %APPDATA%\Enscape و همچنین   %LOCALAPPDATA%\Enscape به صورت جداگونه توی سرچ ویندوز (کنار استارت ) یا توی آدرس بار بزنین و هرچی توشون بود پاک کنین . 
3 – توی فولدر پلاگین های نصبی اسکچآپ هاتون برین :
C:\Users% Your_USERNAME%\AppData\Roaming\SketchUp\SketchUp 20XX\SketchUp\Plugins

جای اونXX هر ورژن اسکچآپی میتونه باشه . همه رو چک کنین که چیزی از اینسکیپ چیزی توش نباشه ( معمولا نیست ولی هکر توصیه کرده ) 

قدم دوم : 

نسخه 3 اینسکیپ که در انتهای این صفحه قرار داره دانلود و به روال همیشگی نصب کنین .( حتما باید نسخه خود هکر که ما گذاشتیم باشه) اسکچاپ رو به صورت RUN ADMIN باز کنین . یا به صورت پیش فرض پنجره ی پیغام اینسکیپ باز میشه یا اینکه شما اینسکیپ رو فراخوانی میکنین و باز میشه . خلاصه اینکه یه پیغام دریافت میکنین که یا 30 روز تریال دارین یا تریال تون تموم شده و بدو بیا لایسنس بخر و از این حرف ها?  شما کاری با این چیزها ندارین و همه رو ببندین .

قدم سوم : 

طبق تصویر ؛ از بخش منوبار اسکچاپ برین توی تب Extention و بعد Enscape و بعد General setting و بعد Lisencing  . از اون طرف فایل Enscape.exe که توی فایل دانلودی تون هست رو به صورت Run Admin باز کنین و یه اسم و ایمیل الکی بهش بدین . اون ماشین فینگرپرینت رو طبق تصویر از اسکچآپ کپی کنین توی فیلد آخری و Generate رو بزنین . لایسنس به صورت اتوماتیک توی کلیپ بورد شما کپی میشه (انگار شما لایسنس رو کپی کردین ) حالا اون  Enter license key  رو بزنین و past کنین با Ctrl+V و تمام !

سلام 

فایل آموزشی اینسکیپ رو تهیه کردم 

از پشتیبانی فایل نصب اینسکیپ و یک سری نرم افزار های دیگه به همراه فایل های آموزشی درواتساپ برام فرستادن 

ورژن آن 2.7 آیا همین ورژن را برای شوع آموزش نصب کنم؟ یا اینکه ورژن سه را نصب کنم ؟

و اینکه بقیه نرم افزار های ارسالی رو نمیدونم چیه و چکار کنم

سلام ? 

آموزش اینسکیپ رو با ورژن 2.7 شروع کردیم ولی ورژن 3 اواسطش منتشر شد و ما برای پوشش دادنش یه ورکشاپ مفصل ( خانه کاکتوس) اضافه کردیم به سیلابس . شما با همون 2.7 شروع کنین و با توجه به ورکشاپ آخر شیفت کنین روی ورژن 3 . 

نرم افزارهای دیگه هم به فراخور فصل شون گفته میشه به چه کاری میان و برای چی هستن . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???