⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکنظرسنجی آموزشهای اضافه برای ساخت …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

نظرسنجی آموزشهای اضافه برای ساخت دایکیومنت ها

نظر شما ؟
نیاز هست10 Votes · 83,33%
نیاز نیست2 Votes · 16,67%
12 Participants
12

سلام دوستان 

توضیح این نظرسنجی رو توی جمع بندی فصل 6 دادم?

دوستان ضرفا رای دادن کفایت نمیکنه . 
خدمت تون عرض شد که با تصویر بفرمایین با تهیه چه جنس دایکیومنت هایی مشکل دارین . ?

سلام،روز بخیر.من یه سری پیشنهاد دارم،البته اینو بگم  که دید همه ما قطعا به اثاری که تو پینترست میدیدیم و دهنمون باز میموند،قطعا تغییر کرده.(الان ۴۰ درصد باز میمونه?)

ولی دور از شوخی نظر شخصی من اینه که اکثر کارهایی و که میبینم یا توتوریال های اموزشی که میبینم و بیشتر میفهمم و انالیز میکنم و انقدر برام جذاب شده(و البته ترسم ریخته)که الان دیگه کمتر تلویزیون میبینم و اگر حجم شارژ اینترنت اجازه بده میشینم در مواقع بیکاری تو یوتیوب توتوریال اموزشی میبینم.

این تا اینجای کار

فقط گاهی اوقات هرکاری میکنم نمیتونم مثلا دیاگرام به جذابی اون رفرنس دربیارم.

مثلا این سه تصویر اول مال زمانیه که من سر تحویل پروژه ی ترم ۸،به صورت خیلی فانتزی (سعی کردم کارتونی و فانتزی بشه ولی...) با اسکچاپ و وی ری کار کردم.این قضیه برمیگرده حدودا به شاید ۱ سال و نیم قبل از خرید تیا،یعنی من اون موقع اینسکیپ و تیا مار نکرده بودم واسه همین با وی ری رندر گرفتم.

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

حالا مثلا من نمیدونم اون اثرمو چطوری اینقدر فانتزی تر بکنم.یعنیییی هم میدونم هم نمیدونم?

مثلا چیزی که من تو فصل شیت بندی بهش برخورد کردم خروجی گرفتن ساده بلک اند وایت کارام بود.میخواستم با خطوط صاف و یکدست و البته پررنگ مثل این اوار خروجی بگیرم ولی نمیشد.خطوط پیکسل پیکسل میشد ،ناگفته نمونه من با استایل ها هم ملی بازی کردما که لاین وِیت و تغییر بدم یا مثلا تو فتوشاپ بازم رو ضخامت خطوط کار کردن.ولی خب دیاگرامم مثل دیاگرام های پینترست جذاب نشد،نمیدونم کمبود وقت و خستگی باعثش شده که فکر کنم نمیتونم اینجوری اثر بزنم  تو فتوشاپ یا چیز دیگه ای

مثلا  انتخاب رنگ ها.کیفیت و اوپسیتیشون ، ضخامت خطوط، خیلی تو اثر نهایی تاثیر میذاره.

ببخشید اگر طولانی شد ،شایدم اینا همون ترس های درونیمه و اگر چند روز روی یه دیاگرام وقت بذارم بتونم از پسش بربیام ، با کیفیت اثار پینترست

و یا این جنس اثار

نقل قول از عاطفه زارع زادگان در 30/10/1399, 1:06 ب.ظ

سلام،روز بخیر.من یه سری پیشنهاد دارم،البته اینو بگم  که دید همه ما قطعا به اثاری که تو پینترست میدیدیم و دهنمون باز میموند،قطعا تغییر کرده.(الان ۴۰ درصد باز میمونه?)

ولی دور از شوخی نظر شخصی من اینه که اکثر کارهایی و که میبینم یا توتوریال های اموزشی که میبینم و بیشتر میفهمم و انالیز میکنم و انقدر برام جذاب شده(و البته ترسم ریخته)که الان دیگه کمتر تلویزیون میبینم و اگر حجم شارژ اینترنت اجازه بده میشینم در مواقع بیکاری تو یوتیوب توتوریال اموزشی میبینم.

این تا اینجای کار

مثلا این سه تصویر اول مال زمانیه که من سر تحویل پروژه ی ترم ۸،به صورت خیلی فانتزی (سعی کردم کارتونی و فانتزی بشه ولی...) با اسکچاپ و وی ری کار کردم.این قضیه برمیگرده حدودا به شاید ۱ سال و نیم قبل از خرید تیا،یعنی من اون موقع اینسکیپ و تیا مار نکرده بودم واسه همین با وی ری رندر گرفتم.

(مهندس سروی شرمنده دیگه اینجا پیام خصوصی نمیشه فرستاد واسه همین مجبورم همین جا بگم ??) خانم مهندس عکس پروفایل تون برای الان شماست؟! ماشالله هزار ماشالله من همه ش فک میکردم شما 18 -19 سالتونه که الان متوجه شدم اشتباه فکر میکردم???

نقل قول از اعظم موسائی در 30/10/1399, 1:50 ب.ظ
نقل قول از عاطفه زارع زادگان در 30/10/1399, 1:06 ب.ظ

این تا اینجای کار

(مهندس سروی شرمنده دیگه اینجا پیام خصوصی نمیشه فرستاد واسه همین مجبورم همین جا بگم ??) خانم مهندس عکس پروفایل تون برای الان شماست؟! ماشالله هزار ماشالله من همه ش فک میکردم شما 18 -19 سالتونه که الان متوجه شدم اشتباه فکر میکردم???

سلام مجدد ممنونم خانم موسائی عزیز،لطف دارین?راستش این عکس مال زمان قبل کروناست حدودا یه سال و نیم  پیش ،(چقدر راحت بیرون میرفتیم?) اون موقع درحال کار کردن رو پروژه پایان نامه کارشناسی بودم که الان یک سال و ۵ ماه از دفاعم میگذره?

کلا هرکی منو میبینه میگه کلاس چندمی?

شرمنده از مهندس سروی کاش گزینه پیغام خصوصی یا چت تو این سایت جدید فعال بود?

ممنون از ارائه دقیق رفرنس ها و خواسته هاتون - حتما مورد بررسی قرار میگیره و به عنوان بونس اضافه میشه به فوتوآرک 

در مورد پیام خصوصی این مورد به دلایل بسیاری در وبسیات جدید وجود نخواهد داشت? راحت باشید ?

نقل قول از نبی سروی در 30/10/1399, 7:10 ب.ظ

ممنون از ارائه دقیق رفرنس ها و خواسته هاتون - حتما مورد بررسی قرار میگیره و به عنوان بونس اضافه میشه به فوتوآرک 

در مورد پیام خصوصی این مورد به دلایل بسیاری در وبسیات جدید وجود نخواهد داشت? راحت باشید ?

خیلی متشکرم.من ممنونم???

سلام شب بخیر و یه خسته نباشید حسابی از طرف کل کمپاپیا?

تبریک بابت روز مرد به همه ی آقایون گروه.همچنین شما جناب مهندس???

داشتم تو اینستاگرام کار میدیدم یهو چشمم به این عکسا خورد.نمیدونم به این سبک کارا اسم خاصی میدن یا نه ولی هرچی هست خیلی جذاااابه??? 

خصوصا رندرش

و رندر اگزونومیتریکش

اصلا همش?

دارم فکر میکنم‌ برای این جنس کار ها دنبال متریال های خاصی باید باشیم؟اخه کل کار یه افکت خاصی داره.هم رئاله هم فانتزی.هردوش و باهم داره و به نظرم خیلی جذابه.

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???