⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکنظرسنجی آموزشهای اضافه برای ساخت …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

نظرسنجی آموزشهای اضافه برای ساخت دایکیومنت ها

نظر شما ؟
نیاز هست10 Votes · 83,33%
نیاز نیست2 Votes · 16,67%
12 Participants
12

اینم عکس اخری

نقل قول از عاطفه زارع زادگان در 06/12/1399, 11:06 ب.ظ

سلام شب بخیر و یه خسته نباشید حسابی از طرف کل کمپاپیا?

تبریک بابت روز مرد به همه ی آقایون گروه.همچنین شما جناب مهندس???

داشتم تو اینستاگرام کار میدیدم یهو چشمم به این عکسا خورد.نمیدونم به این سبک کارا اسم خاصی میدن یا نه ولی هرچی هست خیلی جذاااابه??? 

خصوصا رندرش

و رندر اگزونومیتریکش

اصلا همش?

دارم فکر میکنم‌ برای این جنس کار ها دنبال متریال های خاصی باید باشیم؟اخه کل کار یه افکت خاصی داره.هم رئاله هم فانتزی.هردوش و باهم داره و به نظرم خیلی جذابه.

سلام علیکم. با وجود اینکه کسی روز خانوم رو به ماها تبریک نگفت ولی ما اهل تلافی نیستیم پس روز مرد مبارک?(امیدوارم مهندس سروی از ایکون خنده ناراحت نشن و باز نفرمایند خنده برا چی؟ اولا مهندس اون خنده دلیل داشت و توضیحش مفصل بود حال نداشتم توضیح بدم  ولی این همه شما تو اموزشا خندیدید ما چیزی گفتیم؟ که شما به یه ایکون خنده ما گیر میدید؟!???) و اما حالا که بازار تبریک داغه خانوم مهندس خونه شما هم مبارک. اسباب کشی تون هم مبارک ?بهرحال موضوع مهمی هست که واجب دونستم تبریک بگم❤?

در مورد این سبک کار، کار دوم به نظر میرسه اکشن باشه، اینطور نیست؟نمیدونم چرا من حس کردم اکشنه!!!!

نقل قول از اعظم موسائی در 07/12/1399, 11:12 ق.ظ
نقل قول از عاطفه زارع زادگان در 06/12/1399, 11:06 ب.ظ

سلام شب بخیر و یه خسته نباشید حسابی از طرف کل کمپاپیا?

تبریک بابت روز مرد به همه ی آقایون گروه.همچنین شما جناب مهندس???

داشتم تو اینستاگرام کار میدیدم یهو چشمم به این عکسا خورد.نمیدونم به این سبک کارا اسم خاصی میدن یا نه ولی هرچی هست خیلی جذاااابه??? 

خصوصا رندرش

و رندر اگزونومیتریکش

اصلا همش?

دارم فکر میکنم‌ برای این جنس کار ها دنبال متریال های خاصی باید باشیم؟اخه کل کار یه افکت خاصی داره.هم رئاله هم فانتزی.هردوش و باهم داره و به نظرم خیلی جذابه.

سلام علیکم. با وجود اینکه کسی روز خانوم رو به ماها تبریک نگفت ولی ما اهل تلافی نیستیم پس روز مرد مبارک?(امیدوارم مهندس سروی از ایکون خنده ناراحت نشن و باز نفرمایند خنده برا چی؟ اولا مهندس اون خنده دلیل داشت و توضیحش مفصل بود حال نداشتم توضیح بدم  ولی این همه شما تو اموزشا خندیدید ما چیزی گفتیم؟ که شما به یه ایکون خنده ما گیر میدید؟!???) و اما حالا که بازار تبریک داغه خانوم مهندس خونه شما هم مبارک. اسباب کشی تون هم مبارک ?بهرحال موضوع مهمی هست که واجب دونستم تبریک بگم❤?

در مورد این سبک کار، کار دوم به نظر میرسه اکشن باشه، اینطور نیست؟نمیدونم چرا من حس کردم اکشنه!!!!

سلام خانم مهندس عید شما مبارک واقعا خودم متوجه این موضوع نشده بودم ولی به مورد جالبی اشاره کردین?در هر صورت عید همگی مبارک.

خیلی ممنونم از شما والا این یکی دوهفته به معنای واقعی له شدیم و من هم همین روزا باید کامپیوتر و وصل کنم برای ادامه تمرینا.?

نمیدونم چی هستن ولی خیلییی جذااابن???(از نظر ذوق وقتی کار جذاب میبینم?)

سلام خانوم زارع زادگان ? 

ممنون از شما ?

در مورد آثاری که ارسال کردین بنده بار آموزشی جدیدی نمیبینم . یعنی نکته ی خاص آموزشی که توش استفاده شده باشه و نگفته باشیم نیست . چیزی که اثر رو متمایز کرده خلاقیت گرافیکی آرتیست هست که تجربی هست و آموختنی نیست?

نقل قول از نبی سروی در 07/12/1399, 2:03 ب.ظ

سلام خانوم زارع زادگان ? 

ممنون از شما ?

در مورد آثاری که ارسال کردین بنده بار آموزشی جدیدی نمیبینم . یعنی نکته ی خاص آموزشی که توش استفاده شده باشه و نگفته باشیم نیست . چیزی که اثر رو متمایز کرده خلاقیت گرافیکی آرتیست هست که تجربی هست و آموختنی نیست?

• درسته یه سری از این فکرا که گاهی فکر میکنم نمیتونم یه اثری و مثل رفرنس دربیارم به خاطر تجربه کممه احتمالا.ممنونم.

?

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???