⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکنظرسنجی مهم‌و زنگ خطر

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

نظرسنجی مهم‌و زنگ خطر

چه کنیم در ادامه کمپ ؟
توقف ۱ ماه برای پایان تحویل و امتحانات دانشگاهی7 Votes · 21,88%
ادامه ی روال _ ۴ روز فرصت _ ۳ روز تنفس و جمع بندی14 Votes · 43,75%
ورکشاپ های پر توضیح تر _۷ روز فرصت _ ۷ روز تنفس و جمع بندی و تمرین شخصی11 Votes · 34,38%
32 Participants

سلام‌ به همگی‌? 

توی فصل پنجم با اینکه یک هفته زمان واکسیناسیون دادیم و همچنین بنده محتوی سیلابس‌رو رقیق‌ کردم ولی بیش از ۵۰ درصد اعضای کمپ حذف شدن ? 

اکثر آثار حذف شده فاصله زیادی با استاندارد داشتن و پر از سوتی و بی دقتی که همگی‌ نتیجه زمان نگذاشتن هست . بنده قبلا هم گقتم چون کمپآپ رو اطرافیان نزدیک بنده دارن جلوی چشمم‌پیش‌میرن میدونم اگه کسی نمیرسه بهش به خاطر زمان نگذاشتن هست .

خلاصه امر که نمیدونم برای فصل های پیش رو چیکار کنم و درمونده شدم . 

ممنون میشم نظرسنجی رو شرکت کنین و چه بهتر که نظرتون رو هم کامنت کنین ??

سلام و عرض ادب

نظر بنده همون روال قبل هست ؛ همون یه هفته تنفس و واکسن و .... باعث شد وقفه تو کار بیوفته و برخی سرد بشن . وقفه نندازین از هر لحاظ بهتره . به قول خودتون کمپه و شرایط ویژه ی کمپ ...

سلام صبح بخیر،من با ادامه روال موافقم ، واقعیت قضیه رو اگه بخوام بگم مهندس سروی نمسدونم چرا آموزشای شما یه جورایی داره به من اعتماد به نفس میده . من اموزش فتوشاپ قبلا دیده بودم ولی چون فیلمی ازش نداشتم که هی تمرین کنم و بهش هی رجوع کنم، همش به باد فراموشی سپرده شد،اخه نمیشه ادم بره سر کلاس پست پرو و بشینه جزوه برداره!ولی این روند اموزش به شدت داره حال منو بهتر میکنه و زمانی که مبتلا به کرونا شدم از تنها چیزی که ناراحت بودم (خیییلییییی زیااااد ?)عقب موندن از کمپاپ بود،همین که شما مجبورمون میکنید تو اموزش انقدر کار بزنیم تا بلاخره یکیش و قبول کنید بعد اجازه ورود به فضل بعدی رو بدید،درسته این روند استرس زا هست،ولی باعث شد من دوبار به طور مفصل بشینم ویدیو این فصل و همون جمعه ببینم،و بعضی جاها چند بار بیشتر عقب جلو کنم تا بیشتر متوجه شم،با خودم گفتم اگر تو کمپ اینسکیپ شرکت کرده بودم الان اینسکیپ و بلد بودم با اینکه اول سال اینسکیپ و خریدم ولی هنوز نتونستم برم سرش و کامل ببینمش.و یا حتی هنوز وقت نکردم تیارندر و به اتمام برسونم،منظورم اینه که حتی اگر شما پکیج های فروشتونو هم همچین قانونی روش بذارین خیلی خوب میشه،مثلا فصل یک رو هنرجو میبینه ، درسته اموزش و خریده،ولی برای اینکه شما مطمئن بشین خوب مطالب و فهمیده،تا اثر درست حسابی ارائه نده از موضوع فصل ۱،شما بهش اجازه فصل دوم و ندین که ببینه(یا حتی لایسنس و ندین،فصل فصل لایسنس بدین)اینجوری افراد رو مطمئن شدین که یاد گرفتن.تنها تفاوتش با کمپ اینه که مثلا محدودیت زمانی نداره.اینارو گفتم تا بگم ادم وقتی یه هدف بززگ و ریز ریز کنه راحت تر میتونه بهش برسه امااا پیوسته.مثلا من برای بعضی فصلا دو سه تا کار میزدم یا حتی دم اخری میگفتم نه کارم خوب نشد برم سر یه کار دیگه وقت بذارم،حالا اینهمه گفتم که بگم با ادامه روال ۴ روز فرصت و یه تنفس معقول موافق ترم.

یه چیزی و هم این وسط باید گفت،درک میکنم دوستانی که دانشگاه دارن و ،شاید منم اگر کلاس داشتم همون فصلای اول حذف میشدم و نمیتونستم یه بند بشینم پای کمپ.اگر تعداد این عزیران تو رای ببشتر باشه من هم درکشون میکنم کاملا و برای رای شون احترام قائلم.

خلاصه پرچونگی من و ببخشید.??

سلام جناب سروی منم نظرم این هستش روال مثل قبل باشه چون وقفه بیفته تنبل میشیم هی میزاریم روز آخر ولی الان برای اینکه تو این سیستم آموزشی عقب نمونیم مجبوریم یکم اطلاعاتمون رو حتی جلوتر از فصل ها نگه داریم که با شروع فصل بعدی یک دید کامل داشته باشیم عقب نیفتیم . در کل این روالی که تا الان بوده هم حس رقابت رو داره ، هم باعث میشه ریز بشیم رو فیلمها تا نکات رو بگیریم برای صرفه جویی تو زمان ، دقت مجبوره بالاتر بره ، سرعتمون تو کار رو اینطوری افزایش میدیم ناخواسته مجبور میشیم یعنی و ... .

یک داستان دیگه ای هم که هستش ما الان با این سیستم 1 ماه هستش توی کمپ هستیم و 5 فصل گذشته طبق صحبت شما اگر فصل ها به 14 برسه هم با این سیستم 3 ماه باید تو کمپ باشیم ولی اونطوری فکر کنم سال دیگه تموم میشه اگر عمری باقی بمونه.

ولی خب یک سری دوستان صد در صد دانشجو هستن و برنامه ریزی شون و الویت هاشون فرق داره و اونها هم حق دارن . دوستانی که رای به توقف 1 ماهه دادن هم کاش بیان نظر و دلایلشون رو بگن که بشه به جمع بندی منطقی رسید

سلام علیکم و خدا قوت. عرضم به خدمت شما که بنده که با توقفش صددرصد مخالفم . ولی فکر میکنم که تایم تحویل اثار بهتره بیشتر باشه. یعنی به جای سه روز همون 5-6 روز باشه که انشالله دوستان دانشجو هم بتونن در عرض 6 روز یه برنامه ریزی کنن و حداقل دو سه روز رو برای تمرین کمپ در نظر بگیرن.اینجوری اون ها هم از کمپ جا نمیمونن. 

حقیقتا جناب مهندس من با زیادی رقیق کردنش هم مخالفم هفت فصل کجا چهارده فصل کجا؟! ببینید تصور من این هست که مطالب یکسان هست، یا شما مجبور شدید مسائل رو بیشتر باز کنید یا اینکه مجبور شدید تعداد مطالب کمتری رو در هرفصل عنوان کنید؟! این کار بیشتر از همه از شما انرژی میگیره و شما رو خسته میکنه  بعد از اون دیگه فرسایشی میشه حتی برای مخاطب ها، از طرف دیگه من از دیشب دارم به پک اموزشی فتوارک که میخواید بدید بیرون فکر میکنم. اگه قرار باشه همین اموزش های کمپ در اون قرار بگیره یکمی تعداد فصل هاش زیاد نمیشه؟! 

سلام جناب سروی عزیز ?... احتمال زیاد اکثر دوستان دانشجو هستن و خب الان اخرای ترم هست تحویل موقت ها و ژوژمان هم که نزدیک هست حالا شاید بعضی از دوستان فارغ التحصیل هستن و این مشکل رو نداشته باشن  ولی بقیه قطعا تو فصل های بعد خیلی وقتشون محدود تر میشه و احتمالا خیلی بیشتر حذف بشن ... به نظرم هرچی جلو تر میریم مباحث هم سنگین تر میشن  و وقت بیشتری هم باید بزاریم واسه تمرین ... من خودم تو اون یک هفته از اول همه اموزشا رو دیدم و واقعا برام جالب بود که الان که به لطف شما درک بیشتری پیدا کردم از فتوشاپ وقتی رفتم از اول دوره کردم اموزشا رو یه سری نکات ریز  رو فهمیدم که رعایت نمیکردم و خب بعد دوره کردن تا فصل ۴ که تموم شد فصل ۵ رو دیدم و این فصل خیلی تجربه خوبی شد و انگار تمام دوره رو تو فصل ۵ تجربه کردم ... به هر حال کسی که واقعا علاقه پیدا کرده باشه میشینه اموزشا رو مرور میکنه و نمیزاره که فراموشش بشه ... به هر صورت دانشگاها هم امتحانات و ژوژمان هارو تعیین کردن و به نظرم اجازه بدین بچه ها تو کارهای دانشگاهیشون تا الان هرچی اموزش دادین استفاده کنن و بیان اینجا رفع اشکال کنن البته شاید این فصل شیت بندی رو الان اگه بزارین خیلی به کار  این ترم ما دانشجو ها بیاد ولی خب یکم تایم تحویلش رو بیشتر کنین عالی میشه. 

سلام جناب سروی عزیز ? ... احتمال زیاد اکثر دوستان دانشجو هستن و خب الان اخرای ترم هست تحویل موقت ها و ژوژمان هم که نزدیک هست حالا شاید بعضی از دوستان فارغ التحصیل هستن و این مشکل رو نداشته باشن  ولی بقیه قطعا تو فصل های بعد خیلی وقتشون محدود تر میشه و احتمالا خیلی بیشتر حذف بشن ... به نظرم هرچی جلو تر میریم مباحث هم سنگین تر میشن  و وقت بیشتری هم باید بزاریم واسه تمرین ... من خودم تو اون یک هفته از اول همه اموزشا رو دیدم و واقعا برام جالب بود که الان که به لطف شما درک بیشتری پیدا کردم از فتوشاپ وقتی رفتم از اول دوره کردم اموزشا رو یه سری نکات ریز  رو فهمیدم که رعایت نمیکردم و خب بعد دوره کردن تا فصل ۴ که تموم شد فصل ۵ رو دیدم و این فصل خیلی تجربه خوبی شد و انگار تمام دوره رو تو فصل ۵ تجربه کردم ... به هر حال کسی که واقعا علاقه پیدا کرده باشه میشینه اموزشا رو مرور میکنه و نمیزاره که فراموشش بشه ... به هر صورت دانشگاها هم امتحانات و ژوژمان هارو تعیین کردن و به نظرم اجازه بدین بچه ها تو کارهای دانشگاهیشون تا الان هرچی اموزش دادین استفاده کنن و بیان اینجا رفع اشکال کنن البته شاید این فصل شیت بندی رو الان اگه بزارین خیلی به کار  این ترم ما دانشجو ها بیاد ولی خب یکم تایم تحویلش رو بیشتر کنین عالی میشه. 

نقل قول از اعظم موسائی در 05/10/1399, 9:47 ق.ظ

سلام علیکم و خدا قوت. عرضم به خدمت شما که بنده که با توقفش صددرصد مخالفم . ولی فکر میکنم که تایم تحویل اثار بهتره بیشتر باشه. یعنی به جای سه روز همون 5-6 روز باشه که انشالله دوستان دانشجو هم بتونن در عرض 6 روز یه برنامه ریزی کنن و حداقل دو سه روز رو برای تمرین کمپ در نظر بگیرن.اینجوری اون ها هم از کمپ جا نمیمونن. 

حقیقتا جناب مهندس من با زیادی رقیق کردنش هم مخالفم هفت فصل کجا چهارده فصل کجا؟! ببینید تصور من این هست که مطالب یکسان هست، یا شما مجبور شدید مسائل رو بیشتر باز کنید یا اینکه مجبور شدید تعداد مطالب کمتری رو در هرفصل عنوان کنید؟! این کار بیشتر از همه از شما انرژی میگیره و شما رو خسته میکنه  بعد از اون دیگه فرسایشی میشه حتی برای مخاطب ها، از طرف دیگه من از دیشب دارم به پک اموزشی فتوارک که میخواید بدید بیرون فکر میکنم. اگه قرار باشه همین اموزش های کمپ در اون قرار بگیره یکمی تعداد فصل هاش زیاد نمیشه؟! 

به نظرم ملاک اموزش دیدن تعداد فصل ها نیست بلکه کیفیت اموزش هست که قطعا ملاک جناب سروی هم کیفیت اموزش ها هست.  

و احتمالا واسه شما که فارغ التحصیلی به نظرتون اموزشا رقیق میاد ولی واسه دانشجو ها  که تعدادشون به عنوان مخاطب آموزش های معماری خیلی بیشتره  و میخوان اموزش ببینن شاید اینجوری نباشه...

سلام خدمت مهندس سروی و بقیه دوستان عزیز ?

به نظر من هرچی فشرده تر کیفیت کار بیشتر هرچی زمان ارائه بیشتر باشه بیشتر استراحت میکنیم و میمونه برای شب آخر (شبیه شب امتحان?)

در ضمن من خودم سربازم و وقتم خیلی کمه ولی با این وجود روال قبلو ترجیح میدم??????

کلا چند نفر برای این فصل موندن ؟

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???