⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکنظرسنجی مهم‌و زنگ خطر

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

نظرسنجی مهم‌و زنگ خطر

چه کنیم در ادامه کمپ ؟
توقف ۱ ماه برای پایان تحویل و امتحانات دانشگاهی7 Votes · 21,88%
ادامه ی روال _ ۴ روز فرصت _ ۳ روز تنفس و جمع بندی14 Votes · 43,75%
ورکشاپ های پر توضیح تر _۷ روز فرصت _ ۷ روز تنفس و جمع بندی و تمرین شخصی11 Votes · 34,38%
32 Participants
نقل قول از میلاد مهدی ئی در 05/10/1399, 10:29 ق.ظ

سلام خدمت مهندس سروی و بقیه دوستان عزیز ?

به نظر من هرچی فشرده تر کیفیت کار بیشتر هرچی زمان ارائه بیشتر باشه بیشتر استراحت میکنیم و میمونه برای شب آخر (شبیه شب امتحان?)

در ضمن من خودم سربازم و وقتم خیلی کمه ولی با این وجود روال قبلو ترجیح میدم??????

یه سوال شما واسه سربازیت پرژوه هم انجام میدی و شب تا صبح بیداری ؟ صبح تا شبم سر کلاس انلاینی ؟? ...

به نظرم دوستان بیشتر دارن به نفع خودشون نظر میدن تا به نفع کمپ چون احتمالا بیشترین مخاطب این کمپ و حتی به صورت کلی هر پکیجی دانشجو ها هستن و معمولا کسانی که فارغ التحصیل شدن یا اموزشاشونو قبلا دیدن یا اینکه اصلا دیگه فعالیتی ندارن تو  معماری و اونهایی هم که فارغ التحصیل شدن و  فعالیت دارن هم باز آموزشاشونو قبلا دیدن یا اینکه دیگه تعدادشون خیلی کمه که پیگیر اموزش باشن ...

سلام

خدا قوت به همگی مخصوصاً اُستاد سروی عزیز

نظر بنده، گزینه آخر هست

فکر می‌کنم اگر فصل‌ها حجیم‌تر باشه و فرصت تحویل هم حدود ۷ تا ۱۰ روز باشه، همگی بهتر می‌تونند واسه کارهاشون برنامه‌ریزی کنند و هم به درس و کار و زندگی برسیم و هم به کمپاپ.

در ضمن من هم سرباز هستم و فقط نصف روز  فرصت برای کمپاپ و رسیدگی به کارهای دیگرم دارم.

سلام استاد 

با توجه به اینکه خودم و خیلی از دوستان دیگه زمان تحویل پروژه دانشگاه هستش یکم سخته تمرکزمون کلا روی کمپاب باشه از طرفی دیگه اگه وقفه باشه خیلیا از جمله خودم سرد میشن نصبت به یادگیری پیشنهاد من اینه که حجم فصل ها تغییری نکنه ولی حداقل یک روز بیشتر از فصل های پیشین زمان داشته باشیم تا بتونیم بهتر به ورکشاپ ها برسیم.

نقل قول از dramirreza در 05/10/1399, 10:13 ق.ظ
نقل قول از اعظم موسائی در 05/10/1399, 9:47 ق.ظ

سلام علیکم و خدا قوت. عرضم به خدمت شما که بنده که با توقفش صددرصد مخالفم . ولی فکر میکنم که تایم تحویل اثار بهتره بیشتر باشه. یعنی به جای سه روز همون 5-6 روز باشه که انشالله دوستان دانشجو هم بتونن در عرض 6 روز یه برنامه ریزی کنن و حداقل دو سه روز رو برای تمرین کمپ در نظر بگیرن.اینجوری اون ها هم از کمپ جا نمیمونن. 

حقیقتا جناب مهندس من با زیادی رقیق کردنش هم مخالفم هفت فصل کجا چهارده فصل کجا؟! ببینید تصور من این هست که مطالب یکسان هست، یا شما مجبور شدید مسائل رو بیشتر باز کنید یا اینکه مجبور شدید تعداد مطالب کمتری رو در هرفصل عنوان کنید؟! این کار بیشتر از همه از شما انرژی میگیره و شما رو خسته میکنه  بعد از اون دیگه فرسایشی میشه حتی برای مخاطب ها، از طرف دیگه من از دیشب دارم به پک اموزشی فتوارک که میخواید بدید بیرون فکر میکنم. اگه قرار باشه همین اموزش های کمپ در اون قرار بگیره یکمی تعداد فصل هاش زیاد نمیشه؟! 

به نظرم ملاک اموزش دیدن تعداد فصل ها نیست بلکه کیفیت اموزش هست که قطعا ملاک جناب سروی هم کیفیت اموزش ها هست.  

و احتمالا واسه شما که فارغ التحصیلی به نظرتون اموزشا رقیق میاد ولی واسه دانشجو ها  که تعدادشون به عنوان مخاطب آموزش های معماری خیلی بیشتره  و میخوان اموزش ببینن شاید اینجوری نباشه...

دوست عزیز اگر این کمپاپ جامعه هدفش صرفا دانشجویان بود و از اول نیتش این بود که فتوشاپ رو به دانشجویان اموزش بده، خب بله باید متناسب با نیاز اون قشر و حتی با زمان بندی اون قشر هماهنگ میکرد خودشو.یعنی تایم تحویل پروژه تعطیل میشد و چه و چه و چه. ولی فراموش نکنیم که جامعه هدف یک قشر خاص نیست . ولی برای اینکه دوستان عزیز دانشجو هم بتونن خودشونو به کمپ برسونن یک تصمیمی گرفته بشه که برد برد باشه برای همه، نه اینکه یک عده فدای یک عده ی دیگه بشن. مگر اینکه شخص مهندس سروی تصمیم بگیرن یک ماه کمپ رو به خاطر دوستان تعطیل کنن که خب در اون شرایط دیگه بحثی نیست اصلا، کمپی دارن اختیارش و دارن.

در زمینه ی اموزش هم ما در کمپ فوقش دو گروه هستیم یه گروه در زمینه فتوشاپ هیچ دانشی ندارند یک گروه هم کمی بلدن. پس فوقش من چهارتاچیز بیشتر از شما میدونم نه بیشتر. میخوام یک تجربه ای از خودم رو برای شما بازگو کنم، اموزش تیارندر مهندس سروی 7 فصل هست.بنده هم اطلاعاتم در زمینه رندرینگ چیزی نزدیک به صفر بود، اولی که شروع کردم به شدت میترسیدم و مطمئن بودم یاد نمیگیرم ولی خودم رو تا پایان اموزش ها به زور کشیدم ، الان چهار ما میگذره از اموزشی که دیدم و کارم رو میتونم تا حد مطلوبی ارائه بدم به جرات میگم اموزش های مهندس سروی برای کار من جامع و کامل بود و چیزی نیست که بخوام متریال دهی کنم و مهندس سروی در موردشون صحبت نکرده باشه. ولی بعد از اموزش جامع و کامل و اصولی ایشون کیفیت کار من بسته به تمرینی هست که دارم . یعنی اگر من تمرین نکنم رسما اموزش های ایشون رو به هدر دادم

من معتقدم ما با 7 فصل اولیه ایشون به 100 فتوشاپ در معماری میرسیدیم حالا ایشون میفرماین 14 فصل سمعا و طاعتا ولی باید درنظر بگیریم کش اومدن کمپاپ اول از همه از مهندس سروی انرژی میگیره  و باید مراعات ایشون هم بشه. ما باید با تمرین زیاد خودمون و به ایشون برسونیم و با ایشون هماهنگ باشیم نه اینکه ایشون خودشونو با ما هماهنگ کنن

سلام جناب سروی خسته نباشید . من فکر میکنم  گزینه سوم اگر انجام بشه باز هم افرادی هستند که دقیقه ۹۰ کار کنن و فرقی روی کار کردن بیشترشون نمیکنه اگر هم فاصله طولانی بیافته که خب دیگه دلسردی ایجاد میشه به نظر من همون روال قبل پیش بره خیلی نتیجه بهتری داره . و شاید کسانی که منتظر خریدن آموزش هستن از اینکه انقدر کمپ(که از اسمش هم معلومه باید فشرده باشه) طولانی شده دلسرد میشن و مهمتر از همه از شما خیلی انرژی میگیره 

نقل قول از اعظم موسائی در 05/10/1399, 12:36 ب.ظ

نقل قول از dramirreza در 05/10/1399, 10:13 ق.ظ
نقل قول از اعظم موسائی در 05/10/1399, 9:47 ق.ظ

سلام علیکم و خدا قوت. عرضم به خدمت شما که بنده که با توقفش صددرصد مخالفم . ولی فکر میکنم که تایم تحویل اثار بهتره بیشتر باشه. یعنی به جای سه روز همون 5-6 روز باشه که انشالله دوستان دانشجو هم بتونن در عرض 6 روز یه برنامه ریزی کنن و حداقل دو سه روز رو برای تمرین کمپ در نظر بگیرن.اینجوری اون ها هم از کمپ جا نمیمونن. 

حقیقتا جناب مهندس من با زیادی رقیق کردنش هم مخالفم هفت فصل کجا چهارده فصل کجا؟! ببینید تصور من این هست که مطالب یکسان هست، یا شما مجبور شدید مسائل رو بیشتر باز کنید یا اینکه مجبور شدید تعداد مطالب کمتری رو در هرفصل عنوان کنید؟! این کار بیشتر از همه از شما انرژی میگیره و شما رو خسته میکنه  بعد از اون دیگه فرسایشی میشه حتی برای مخاطب ها، از طرف دیگه من از دیشب دارم به پک اموزشی فتوارک که میخواید بدید بیرون فکر میکنم. اگه قرار باشه همین اموزش های کمپ در اون قرار بگیره یکمی تعداد فصل هاش زیاد نمیشه؟! 

به نظرم ملاک اموزش دیدن تعداد فصل ها نیست بلکه کیفیت اموزش هست که قطعا ملاک جناب سروی هم کیفیت اموزش ها هست.  

و احتمالا واسه شما که فارغ التحصیلی به نظرتون اموزشا رقیق میاد ولی واسه دانشجو ها  که تعدادشون به عنوان مخاطب آموزش های معماری خیلی بیشتره  و میخوان اموزش ببینن شاید اینجوری نباشه...

دوست عزیز اگر این کمپاپ جامعه هدفش صرفا دانشجویان بود و از اول نیتش این بود که فتوشاپ رو به دانشجویان اموزش بده، خب بله باید متناسب با نیاز اون قشر و حتی با زمان بندی اون قشر هماهنگ میکرد خودشو.یعنی تایم تحویل پروژه تعطیل میشد و چه و چه و چه. ولی فراموش نکنیم که جامعه هدف یک قشر خاص نیست . ولی برای اینکه دوستان عزیز دانشجو هم بتونن خودشونو به کمپ برسونن یک تصمیمی گرفته بشه که برد برد باشه برای همه، نه اینکه یک عده فدای یک عده ی دیگه بشن. مگر اینکه شخص مهندس سروی تصمیم بگیرن یک ماه کمپ رو به خاطر دوستان تعطیل کنن که خب در اون شرایط دیگه بحثی نیست اصلا، کمپی دارن اختیارش و دارن.

در زمینه ی اموزش هم ما در کمپ فوقش دو گروه هستیم یه گروه در زمینه فتوشاپ هیچ دانشی ندارند یک گروه هم کمی بلدن. پس فوقش من چهارتاچیز بیشتر از شما میدونم نه بیشتر. میخوام یک تجربه ای از خودم رو برای شما بازگو کنم، اموزش تیارندر مهندس سروی 7 فصل هست.بنده هم اطلاعاتم در زمینه رندرینگ چیزی نزدیک به صفر بود، اولی که شروع کردم به شدت میترسیدم و مطمئن بودم یاد نمیگیرم ولی خودم رو تا پایان اموزش ها به زور کشیدم ، الان چهار ما میگذره از اموزشی که دیدم و کارم رو میتونم تا حد مطلوبی ارائه بدم به جرات میگم اموزش های مهندس سروی برای کار من جامع و کامل بود و چیزی نیست که بخوام متریال دهی کنم و مهندس سروی در موردشون صحبت نکرده باشه. ولی بعد از اموزش جامع و کامل و اصولی ایشون کیفیت کار من بسته به تمرینی هست که دارم . یعنی اگر من تمرین نکنم رسما اموزش های ایشون رو به هدر دادم

من معتقدم ما با 7 فصل اولیه ایشون به 100 فتوشاپ در معماری میرسیدیم حالا ایشون میفرماین 14 فصل سمعا و طاعتا ولی باید درنظر بگیریم کش اومدن کمپاپ اول از همه از مهندس سروی انرژی میگیره  و باید مراعات ایشون هم بشه. ما باید با تمرین زیاد خودمون و به ایشون برسونیم و با ایشون هماهنگ باشیم نه اینکه ایشون خودشونو با ما هماهنگ کنن

مگه من گفتم فقط واسه دانشجو ها هست؟ من گفتم  دانشجو ها  تعدادشون به عنوان مخاطب آموزش های معماری خیلی  بیشتره  نه اینکه فقط مختص دانشجو ها باشه این آموزش.

بعدشم جامع بودن پکیج چه ارتباطی  به  مختص بودن واسه یه قشر خاص داره ؟

پکیج جامع یعنی اینکه از مقدماتی تا پیشرفته یک مبحث رو اموزش بده نه اینکه واسه یک جامعه یا قشر خاص باشه فکر میکنم معنی کلمه جامعه با جامع رو اشتباه گرفتین...

شما خودتم داری میگی که یکم بلد بودی پس طبیعی هست که به نظرتون رقیق بیاد ..

هدف این پکیج  هم شامل  کسانی که از صفر شروع میکنن هست و هم کسانی که یکم  بلدن ولی قطعا تمرکز بیشتر واسه کسانی هست که میخوان از صفر شروع کنن ...

با توجه به صحبت خود مهندس که گفتن قصد دارن خروجی این  دوره شامل حرفه ای شدن تمام کسانی که این پکیج رو تهیه میکنن باشه و نه اینکه از هر ۱۰۰ نفری که پکیج رو تهیه کردن فقط چند نفر که ذاتا  نیاز به سر نخ دارن تا حرفه ای بشن  رو شامل بشه... پس یکی از هدف های این کمپ هم همینه که اون دسته که از صفر میخوان شروع کنن بازخوردشون شناسایی بشه و در نهایت یک پکیج مناسب واسه همه بشه  و فکر میکنم به  دلیل همین بازخورد ها باشه که جناب سروی سرفصل هارو دارن تقسیم  میکنن به تعداد فصل های بیشتر  ...

الان هم خود مهندس این نظر سنجی رو گذاشتن و من نگفتم که کمپ خودشو با دانشجوها  تطبیق بده قطعا خود مهندس خیلی بهتر از ما تشخیص میدن و بازخورد هارو شناسایی کردن که این نظر سنجی رو گذاشتن 

به هر حال این هم یک نظر سنجی در کمپ هست برای بهبود خروجی این پکیج  و نیاز به  مته به خشخاش گذاشتن نیست  که بگیم یه عده دارن تمرین میکنن و یه عده تمرین نمیکنن  در  نهایت خود این نظر سنجی که مهندس گذاشتن نتیجه رو مشخص میکنه ...

این کمپ هم صرفا واسه کسایی که از قبل یه چیزایی بلد بودن و الان عجله دارن که هرچه سریع تر به انتهای دوره برسن نیست و قرار نیست کسایی که از صفر شروع میکنن فدای کسایی که یکم فوتوشاپ بلد بودن بشن ... 

اینکه آموزش تیا رندر ۷ فصل بوده دلیل نمیشه آموزش فتوشاپ هم ۷ فصل باشه  

هیچ مشکلی هم نمیبینم اگه تعداد فصل ها بیشتر باشه چون اینقدر خوب آموزش میدن جناب سروی که ادم از دیدنشون سیر نمیشه ‌و ملاک من واسه آموزش دیدن تعداد فصل هاش نیست بلکه کیفیت آموزش هست ...

الانم به نظرم اکثر کسایی که رای دادن طبق روال قبل احتمالا یه چیزایی بلد بودن و میخوان که سریعتر به انتهای دوره برسن و دارن به نفع خودشون رای میدن  و نه به نفع کمپ  و بعید میدونم به فکر کسایی که از صفر شروع کردن باشن... 

سلام و خسته نباشید به همگی

روال کمپ رو به نظرم حفظ کنیم. این تصمیم که بسته به کار انجام شده یه روز اضافه می شه به نظرم خیلی خوبه. 

سلام جناب سروی عزیز ?... من نظرم با ورکشاپ های پر توضیح تر و ادامه روال قبلی هست منتهی با بازه زمانی طولانی تر ، منظورم حدودا 1 هفته فرصت تحویل اثار و 1 هفته تنفس چون  الان اخرای ترم هست تحویل موقت ها و ژوژمان هم که نزدیک هست حالا شاید بعضی از دوستان فارغ التحصیل هستن و این مشکل رو نداشته باشن  ولی بقیه قطعا تو فصل های بعد خیلی وقتشون محدود تر میشه و درسته که فصل به فصل شوق و مهارتمون بیشتر میشه و دلمون هم نمیخواد نصفه نیمه رها کنیم ، پس به نظرم با افزایش زمان و یه مقداری اهسته و پیوسته تر رفتن ، میتونیم هم ما کیفیت ارائه مدارکمونو بالا ببریم هم  از طرف تیم قوی شما و شخص شخیص شما میتونید کیفیت رو از این حد عالی هم به سمت بی نهایت ببرید . به طور کل منظروم اینه که با کند کردن زمان هر دو طرف چه مدرس و چه دانشجو ها میتونند روی بخش کیفیت کار تمرکز بیشتری داشته باشند و میتونن از خلاقیت های بیشتری در کارها استفاده بکنند در ثانی این پیوستگی ضمن اهستگی لطمه ای هم به کسی وارد نمیکنه ، چه اونی که شاغله چه اونی که دانشجو و چه اونی که ... به نحو بهتری میتونن خودشونو با کیفیت برسونند . اگر زمان تحویل اثار رو کم بکنیم  احتمالا خیلی بیشتر از فصلو قبلی هم دوستان حذف بشن ... به نظرم هرچی جلو تر میریم مباحث هم سنگین تر میشن  و وقت بیشتری هم باید بزاریم واسه تمرین ...    به هر حال کسی که واقعا علاقه پیدا کرده باشه میشینه اموزشا رو مرور میکنه و نمیزاره که فراموشش بشه ... به هر صورت دانشگاها هم امتحانات و ژوژمان هارو تعیین کردن و به نظرم اجازه بدین بچه ها تو کارهای دانشگاهیشون تا الان هرچی اموزش دادین استفاده کنن و بیان اینجا رفع اشکال کنن البته شاید این فصل شیت بندی رو الان اگه بزارین خیلی به کار  این ترم ما دانشجو ها بیاد ولی خب یکم تایم تحویلش رو بیشتر کنین عالی میشه.  ممنونم از شما و زحماتتون . به امید تایم بیشتر برای تحویل ها 🙂 

نقل قول از dramirreza در 05/10/1399, 9:48 ق.ظ

سلام جناب سروی عزیز ?... احتمال زیاد اکثر دوستان دانشجو هستن و خب الان اخرای ترم هست تحویل موقت ها و ژوژمان هم که نزدیک هست حالا شاید بعضی از دوستان فارغ التحصیل هستن و این مشکل رو نداشته باشن  ولی بقیه قطعا تو فصل های بعد خیلی وقتشون محدود تر میشه و احتمالا خیلی بیشتر حذف بشن ... به نظرم هرچی جلو تر میریم مباحث هم سنگین تر میشن  و وقت بیشتری هم باید بزاریم واسه تمرین ... من خودم تو اون یک هفته از اول همه اموزشا رو دیدم و واقعا برام جالب بود که الان که به لطف شما درک بیشتری پیدا کردم از فتوشاپ وقتی رفتم از اول دوره کردم اموزشا رو یه سری نکات ریز  رو فهمیدم که رعایت نمیکردم و خب بعد دوره کردن تا فصل ۴ که تموم شد فصل ۵ رو دیدم و این فصل خیلی تجربه خوبی شد و انگار تمام دوره رو تو فصل ۵ تجربه کردم ... به هر حال کسی که واقعا علاقه پیدا کرده باشه میشینه اموزشا رو مرور میکنه و نمیزاره که فراموشش بشه ... به هر صورت دانشگاها هم امتحانات و ژوژمان هارو تعیین کردن و به نظرم اجازه بدین بچه ها تو کارهای دانشگاهیشون تا الان هرچی اموزش دادین استفاده کنن و بیان اینجا رفع اشکال کنن البته شاید این فصل شیت بندی رو الان اگه بزارین خیلی به کار  این ترم ما دانشجو ها بیاد ولی خب یکم تایم تحویلش رو بیشتر کنین عالی میشه. 

واقعا کامل و جامع و منصفانه  گفتید  ??? به امید تایم بیشتر برای تحویل های با کیفیت تر  .

نقل قول از فاطمه شرقی در 05/10/1399, 6:02 ب.ظ
نقل قول از dramirreza در 05/10/1399, 9:48 ق.ظ

سلام جناب سروی عزیز ?... احتمال زیاد اکثر دوستان دانشجو هستن و خب الان اخرای ترم هست تحویل موقت ها و ژوژمان هم که نزدیک هست حالا شاید بعضی از دوستان فارغ التحصیل هستن و این مشکل رو نداشته باشن  ولی بقیه قطعا تو فصل های بعد خیلی وقتشون محدود تر میشه و احتمالا خیلی بیشتر حذف بشن ... به نظرم هرچی جلو تر میریم مباحث هم سنگین تر میشن  و وقت بیشتری هم باید بزاریم واسه تمرین ... من خودم تو اون یک هفته از اول همه اموزشا رو دیدم و واقعا برام جالب بود که الان که به لطف شما درک بیشتری پیدا کردم از فتوشاپ وقتی رفتم از اول دوره کردم اموزشا رو یه سری نکات ریز  رو فهمیدم که رعایت نمیکردم و خب بعد دوره کردن تا فصل ۴ که تموم شد فصل ۵ رو دیدم و این فصل خیلی تجربه خوبی شد و انگار تمام دوره رو تو فصل ۵ تجربه کردم ... به هر حال کسی که واقعا علاقه پیدا کرده باشه میشینه اموزشا رو مرور میکنه و نمیزاره که فراموشش بشه ... به هر صورت دانشگاها هم امتحانات و ژوژمان هارو تعیین کردن و به نظرم اجازه بدین بچه ها تو کارهای دانشگاهیشون تا الان هرچی اموزش دادین استفاده کنن و بیان اینجا رفع اشکال کنن البته شاید این فصل شیت بندی رو الان اگه بزارین خیلی به کار  این ترم ما دانشجو ها بیاد ولی خب یکم تایم تحویلش رو بیشتر کنین عالی میشه. 

واقعا کامل و جامع و منصفانه  گفتید  ??? به امید تایم بیشتر برای تحویل های با کیفیت تر  .

ممنون نظر لطفتونه.???? ایشالا??

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???