⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️نقد رندرها

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

نقد رندرها

سلام و وقت بخیر

من دی وی دی اول پکیج اینسکیپ رو دیدم و رندرها رو براتون ضمیمه کردم. ممنون میشم ایرادات را بفرمایید.

سلام خسته نباشین? 

برای شروع عالیه . پیشنهاد میکنم ابتدا کار رفرنس رنگی داشته باشین . یعنی یک رندر رو انتخاب کنین و سعی کنین حال و هوای رنگ و نور کارتون رو بهش شبیه کنین تا لوک کار شما بلاتکلیف نباشه . یه جورایی اون رفرنس میاد کار شما رو اتوکارکت میکنه.

حالا فعلا این موارد رو متونم بهشون اشاره کنم : 

- تصویری که برای بک گراند انتخاب شده کیفیت لازم رو نداره و همچنین خوب هم مچ نشده و اون چرخ و فلک منطقی نیست فاصله و زاویه ش . 

-رفلکس شیشه های پنجره های بیرونی خیلی زیاده و باعث شده قیمت بالای پنجره حالت آینه ای بگیره . 

-نویز پرده ها خیلی زیاده - یا به خاطر کلیپ مسک پرده ست یا پردازش ضعیف کارت گرافیک - بهتره یه ترنسپرنگ ساده و بدون مپ بدین . کلا توی پرده ها نمیتونین مانور زیادی بدین و سعی کنین بار رنگی دیزاین روشون نباشه چون هندل کردن شون توی رییل تایم ها یه مقدار دردسر داره. 

-من فکر میکنم یه بخشی از نویز ها به خاطر توزیع نامناسب نورهاست - یعنی سمت تخت و کنارش شما نورهای کمی گذاشتین و باعث تیرگی همراه با نویز  شدن - تیرگی نباید با نبودن نور ها به وجود بیاد ؛ تیرگی باید با وجود نورهای ضعیف به وجود بیاد ( مش لایت ها نور واقعی نیستن  و فقط داغه ی نور میندازن و برای برطرف کردن نویزهای نوری مناسب نیستن ) 

سلام و وقت بخیر

ممنون از وقتی که گذاشتید. من برای پرده چیزی که استفاده کردم رو براتون ارسال می کنم. شما بفرمایید این موارد فایل درستی هست یا نه و مورد دیگه اینکه منظورتون این هست که نباید از پرده های رنگی استفاده کرد؟ 

در مورد توزیع نامناسب نورها هم منظورتون این هست که باید بالای تخت نور اضافه کنم؟ منظورتون این هست قسمت تخت از قسمت پنجره ها تیره تر هست؟ مش لایت ها رو هم متوجه نشدم ممنون میشم توضیح بدید. 

اینا تکسچر های مرسوم برای پرده هستن ولی باید کنترل بشن که نویز نندازن . متریال های پرده اینجوری توی اینسکیپ هنوز پخته نشدن و معمولا کارشون به نویز ختم میشه برای همین بهتره از رنگ خاکستری ساده براشون استفاده کنین. نهایتن اینکه پردع تیره درآوردن توی اینسکیپ یه مقدار نشدنی هست و برای اینکار باید از چند لایه پردا پشت هم استفاده کنین . این ویدئو ها هم بد نیست دیدن شون : 
https://www.youtube.com/watch?v=_36oj3cbIKE

https://www.youtube.com/watch?v=092hfbqQgmo

https://www.youtube.com/watch?v=2QKPzLLsh1w

در مورد توزیع نور : 
شما باید توی این صحنه ؛ همه جاش منع نور داشته باشین . نباید جایی رو بدون نور رها کرده باشین . مش لایت نور مد نظر ما نیست . ( به متریال نوری که یه صفحات داده میشه مش لایت - امیتر - امیسیو و ... مگین ) 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???