⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️نقد رندر

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

نقد رندر

سلام علیکم. امیدوارم حالتون خوب باشه. خدا رو شکر گویا هنوز نقد اثار به قوت خودش باقیه. با اجا زه تون منم یدونه رندر ایتسکیپ بزارم تا ببینم این پرداخت کارم و درست پیش رفتم یا نه. فقط نمیدونم چرا فاگ اضافه نمیکرد به کار. حتی من اینتنسیتی رو ماکزیمم هم گذاشتم بازم هیچ تغییری نمیدیدم. 

سلام خانوم موسائی وقت تون به خیر باشه ? 

زاویه و قاب خیلی خوبه و بستر رو داره به خوبی نمایش میده و در نگاه اول جذب میکنه چشم رو . چیزی که توی ذوق ام زد اون درخت های پشتی سکت چپ کار هست که کیفیت خوبی ندارن و به خورد کار نرفتن. 

آسفالت خیس جوابه ؛ منتها حس میکنم سایز تکسچر مناسب نبوده . 

یه عاملی که باعث جذابیت شده رندر شده ؛ کامپوزیت فضاهای خالی و پر هست که بر میگرده به دیزاین . من حس میکنم همچین ساختمون وموقعیتی یه مقدار فرض هست و پروژه واقعی نیست. این موضوع باعث میشه توی پروژه های واقعی که همچین پتانسیلی از ترکیب احجام وجود نداره ؛ شما حس کنین رندرتون خوب نیست . طبیعتا رندر من باید برای هر فضایی یه چیزی برای پرزنت و درآوردن کار داشته باشه . 

من حس میکنم تونالیته رنگی جای مانور زیادی داره و تم های بیشتر و شاید بهتری بشه روی کالرکارکشن ش پیاده کرد . 

سلام و ممنون بابت وقتی که گذاشتید و ایرادات رو فرمودید? اون درخت قربانی فلو و فوکوس شده وگرنه ابجکت خود اینسکیپ هست اصلا بهتر بود فلو و فوکوس رو حذف میکردم چون نه تنهایی زیبایی بکار تزریق نکرد بلکه روی یه سری چیزا هم تاثیر سوء گذاشت حتی فک میکنم تکسچر اسفالت هم از همین تاثیر گرفته وگرنه روی سایزش خیلی وسواس بخرج داده بودم ولی باز هم چک میکنم . در مورد فضاهای پر و خالی ، نه در واقعیت همین بوده. در واقعیت دو تا زمین کنار هم داشتن، زمین کناری رو فعلا قصد نداشتن بسازن برای همین گفتن به عنوان حیاط این ملک بش نگاه بشه. ولی من برای اینکه رندرم الان قشنگ تر بشه سردر ورودی رو حذف کردم تا ساختمون بهتر دیده بشه و یه خیابون هم اضافه کردم 

در مورد تونالیته رنگی حتما نمونه موردی های بیشتری رو میبینم که ببینم برای یه حال و هوای بارونی چه ترکیب هایی رو استفاده کردن

باز هم ممنون بابت راهنمایی تون??

سلام. وقتتون بخیر. نظرتون رو میفرمایید لطفا. پیشاپیش سپاسگزارم??

سلام مجدد? 

آسفالت خیلی بهتر شده 

حال و هوای گیاه و درختچه های جلوی کار بهتر شده 

قطعا زاویه و کادر قبلی بهتر بود 

درخت های پشتی همچنان بدن و به کار دوخته نشدن - با فلو بودن شاید بهتر بشن .

سلام خانم موسایی از این رندر ها توی اینستاگرام نمیزاری ها ، حواسمون هست بهتون ???

سلام علیکم. دیگخ فک کنم اوکی شد. با تشکر از شما بابت راهنمایی هاتون

نقل قول از احمد گلابی سنجانی در 11/12/1400, 6:39 ب.ظ

سلام خانم موسایی از این رندر ها توی اینستاگرام نمیزاری ها ، حواسمون هست بهتون ???

سلام علیکم. چون کارای شما دوستان خیلی عالی هست ما رومون نمیشه کاری اونجا بزاریم?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???