⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️نما 4طبقه + تجاری

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

نما 4طبقه + تجاری

12

سلااااااام ،چند ماهی نبودم ،اومدم دیدم فروم ها خاک گرفته گفتم یه تکونی بدم بهش:))

این ها رندر های اولیه است برای نشون دادن ب کارفرمافیه سری ایراد ها که خودم میدونم،بقش دوستان زحمت بکشن بگن بهم

1-شیشه ها خوب نیست

2-پرده نزاشتم پشت پنجره

3-hdriخوشگل ندارم:((

4-متریال جای تابلو یادم رفته

سلام جناب سنجانی عزیز ? 

فکر میکنم گفتنی ها رو خودتون گفتین کامل و اون ها اگه انجام بشن دیگه نور علی نور میشه . تا اینجا به نظر بنده کار بسیار گیرا و پخته پیش رفته . 

در مورد hdri شما اون سری که همراه با پکیج اینسکیپ دادیم رو دانلود نکردین ؟ 

نقل قول از نبی سروی در 31/05/1400, 2:19 ب.ظ

سلام جناب سنجانی عزیز ? 

فکر میکنم گفتنی ها رو خودتون گفتین کامل و اون ها اگه انجام بشن دیگه نور علی نور میشه . تا اینجا به نظر بنده کار بسیار گیرا و پخته پیش رفته . 

سلام مجدد،والا مهندس من سیستمم به رحمت خدا رفته ،تمام فایل ها هم روی اون زبون بسته بوده ،حسنی مونده و حوضش :))

نقل قول از احمد گلابی سنجانی در 31/05/1400, 6:19 ب.ظ
نقل قول از نبی سروی در 31/05/1400, 2:19 ب.ظ

سلام جناب سنجانی عزیز ? 

سلام مجدد،والا مهندس من سیستمم به رحمت خدا رفته ،تمام فایل ها هم روی اون زبون بسته بوده ،حسنی مونده و حوضش :))

یه دونه hdriبدبد در راه رضای خدا

??? 

یه دونه چرا ؟ خوب از بخش دانلود های اینسکیپ که توی VIP هست دوباره HDRI ها و بقیه موارد رو دانلود کنین . گریه نداره که  ???

سلام مجدد 

این هم طرح جدید با رندر جدید منتظر نقد دوستان هستم

عالی جناب سنجانی عزیز  ?? 

حیف که اینسکیپ آبجکت درخت های پلی خفن نداره . البته خودتون میتونین به یک خفت وارد کنین و شیدر بدین . که به صلاح زمان نیست  ?

دقیقا مشکل منم همینه،واقعا درخت درست وحسابی نداره،ممنون از نظر شما

ولی حواسم هست که گالری کار های بچه ها به روز نمیکنید ها مهندس:)))

خوبه شما حواس تون هست ؛ چون خودم حواسم نبود ? 

الان میگم امین بره سراغش 

نقل قول از نبی سروی در 16/06/1400, 8:19 ق.ظ

خوبه شما حواس تون هست ؛ چون خودم حواسم نبود ? 

الان میگم امین بره سراغش 

lمن چشمان همیشه بیدار سایت هستم????

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???