⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: خارج از گود😁(غیر معماری)همکاری در تغییر نرم افزار قفل گذا …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

همکاری در تغییر نرم افزار قفل گذاری آموزش ها

سلام به همگی وقت تون به خیر باشه ? 

ممنون میشم لینک زیر رو دانلود کنین و ماشین آی دی رو بدین تا لایسنس براش صادر بشه و مقایسه ش کنین با نرم افزار قفل گذار فعلی مون .

هدف این هست که خطاها و باگ های عجیب غریب قفل گذار قبلی رو نداشته باشه. در صورتی که اوکی باشه خرید لایسنسش در دسترس هست و از شر قبلی خلاص میشیم ( این نرم افزار قبلا که بررسی شده بود باگ هاش به مراتب بدتر بود ولی اخیرن مثل اینکه متحول شده ) 

ممنون میشم با لپ تاپ یا سیستم هایی که روی قفل فعلیمون مشکل دارن تست کنین که ببینیم این چجوری برخورد میکنه . 

https://s17.picofile.com/file/8419642318/test1_1_.exe.html

?

نقل قول از نبی سروی در 12/10/1399, 2:22 ق.ظ

سلام به همگی وقت تون به خیر باشه ? 

ممنون میشم لینک زیر رو دانلود کنین و ماشین آی دی رو بدین تا لایسنس براش صادر بشه و مقایسه ش کنین با نرم افزار قفل گذار فعلی مون .

هدف این هست که خطاها و باگ های عجیب غریب قفل گذار قبلی رو نداشته باشه. در صورتی که اوکی باشه خرید لایسنسش در دسترس هست و از شر قبلی خلاص میشیم ( این نرم افزار قبلا که بررسی شده بود باگ هاش به مراتب بدتر بود ولی اخیرن مثل اینکه متحول شده ) 

ممنون میشم با لپ تاپ یا سیستم هایی که روی قفل فعلیمون مشکل دارن تست کنین که ببینیم این چجوری برخورد میکنه . 

https://s17.picofile.com/file/8419642318/test1_1_.exe.html

?

سلام خدمت شما 

0003-034D-022A-00E8

خدمت شما اشکان جان : 

NECCLCmRCa1tDXpsl45osuATo3nT4U5d6KGlsUAYbFU5sYbDvTAn4Bz1xMSNKoUD6rJHYyzSRmBPqIQ3doB5DX1g8UdvlA7gt27vPgpAv9dBxJ4InYbC5NP3ip15AnWTchA0gdQgDX3vkUjqL/A2AH25gThl7MRo30Np8u/uBcurNn8x2p//dMO5XnKtYyXWandsbnpr

نقل قول از نبی سروی در 12/10/1399, 9:24 ق.ظ

خدمت شما اشکان جان : 

NECCLCmRCa1tDXpsl45osuATo3nT4U5d6KGlsUAYbFU5sYbDvTAn4Bz1xMSNKoUD6rJHYyzSRmBPqIQ3doB5DX1g8UdvlA7gt27vPgpAv9dBxJ4InYbC5NP3ip15AnWTchA0gdQgDX3vkUjqL/A2AH25gThl7MRo30Np8u/uBcurNn8x2p//dMO5XnKtYyXWandsbnpr

سرعت اجرا و ارور ندادنش که خیلی عالی هستش ولی برای تستش باید برنامه ها بلاک بشن بعد تست کنیم

بلک شدن ش درجه ی دوم اهمیت هست اشکان جان 

چون هر کار بکنی باز نوشتن کدنویسی رکورد ناشناخته کار 1ساعت هست 

بنده بیشتر دغدغه م اینه که مشکلات قفل فعلی رو نداشته باشه . شما سخت افزاری نداشتی که روی قفل فعلی مشکل داره باشه ؟

نقل قول از نبی سروی در 12/10/1399, 10:21 ق.ظ

بلک شدن ش درجه ی دوم اهمیت هست اشکان جان 

چون هر کار بکنی باز نوشتن کدنویسی رکورد ناشناخته کار 1ساعت هست 

بنده بیشتر دغدغه م اینه که مشکلات قفل فعلی رو نداشته باشه . شما سخت افزاری نداشتی که روی قفل فعلی مشکل داره باشه ؟

والا من بعضی وقتها اجرا نمیشه فیلم ها برام و اسمارت اسکرین میده ولی خب روش های رفعش رو انجام میدم درست میشه مثلا همون باگ که گفتم اگر موقع ورود کد رو دادم اینتر بزنم بازنمیشه فیلم اینجا تست کردم درست کار کرد و یا وقتی دو مانیتور داشته باشم با قفل فعلی اسمارت اسکرین میده اگر روی مانیتور دوم ببرم فایل رو اجرا کنم این اون مشکلم نداشت

خوب پس تا اینجا از نظر شما بهتر بوده به خاطر نداشتن باگ ها و خطاها و گیردادن به اسمارت ؟

نقل قول از نبی سروی در 12/10/1399, 11:47 ق.ظ

خوب پس تا اینجا از نظر شما بهتر بوده به خاطر نداشتن باگ ها و خطاها و گیردادن به اسمارت ؟

بله این بهتر بوده عملکردش از نظر من باز باید همه شرکتت کنن تو این داستان تا عملکردش مشخص بشه جالبه هنوز هیچکس پیام نداده?

چون توی تاپیک خارج از گود هست بچه ها کمتر توجه میکنن 

میگم امین یه استوری بذاره دعوت به همکاری کنه 

10 نفر هم از بچه ها هم تست کنن کافیه 

سلااام .?? ماشین آیدی بنده : 0003-034D-0305-00E8

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???