⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: 🖼️نقد و بررسی آثار شما🖼️پاییز

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

پاییز

با سلام خدمت مهندس عزیز

این کار رو از روی یه عکس زدم نرم افزار های مورد استفاده عبارتند از :  speed tree -cinema 4d - substance designer

موتور رندر  و بعضی جاها 3d paint مال خود سینما بوده و آجر کاری با سابستنس 

سلام وقت تون به خیر باشه 🌹 

پوزش بابت تاخیر زیاد در پاسخگویی ؛ معمولا اینقدر تاخیر نداشتم در پاسخدهی ولی این هفته هم خودم مشکلاتی داشتم و هم خوردیم به 3 روز اعتصابات 14 و 15 و 16 آذر و منفعل شدن ما و ... . در مورد سوال تون :

تمیز ترین بخش آجرکاری هاست  و اولین چیزی که توی ذوقم زد ؛ رفلکس توی شیشه هاست. 

حس میکنم برگ های اون درخت سمت راستی SSS نداره یا حداقل ش اینه که SSS خوبی نداره. 

ترکیب چمنه ا و برگ های ریخته شده جذابه - متریال چوب نگرفت منو ؛ تکسچرش خوبه ها ولی اینججوری یک تیکه بدون درز منطقی نیست . 

متریال نرده ها به شدت زیادی سیاه و خام شده . یه حالی  بهش بدین . 

خیلی ممنون که جواب دادید

نرده ها و فریم ها رو هرچه کردم رفلکت توش مشخص بشه نشد شاید تقصیر hdr محیط بوده حس می کنم وقتی نورپردازی hdr هست ایجاد رفلکت و سایه یه ذره سخت میشه

برا رفلکت شیشه ها هم عکس درست  پیدا نکردم  تو این مورد فکر کنم  منابع  خیلی کمه  یا من دسترس ندارم  عکسای پانوراما منظورمه

درخت خیلی بی روح شده فکر نکنم از sss باشه یه علتش همین جزئیات کمی هست که تو کار های 3d موجوده

خواهش میکنم - سلامت باشین 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???