⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: درخواست آموزشپورتفولیو?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

پورتفولیو?

سلام مهندس سروی،شبتون بخیر،خسته نباشید با زحمت های ما.

من یه پیشنهاد داشتم که اگر بهش فکر کنین و عملی بشه، من به شخصه خیلییییی خوشحال میشم،فکر میکنم خیلی بچه های دیگه هم مثل من خوش حال بشن البته?

و اونم این مقوله ی لعنتی پورتفولیوعه.حالا که فتوشاپ و یاد گرفتم خیلی از ابهامات ذهنیم داره برطرف میشه که چطوری کلیت کارمو ببندم ولی نمیدونم این ابهامات ذهنیم برمیگرده به جای خالی های موجود تو ذهنم که احتمالا در فصل های بعدی کمپاپ جاشون پر میشه،یا واقعا اتفاق دیگه یا اموزش دیگه ای برای پورتفولیو باید ببینم تا ذهنم اروم بشه.انگار پای جزئیات هر صفحه و پروژه که میاد وسط مغزم هنوز چراغ قرمز نشون میده.

واقعیتش یه تایم خیلی طولانیه که درگیر پورتفولیو هستم ولی به نتیجه نمیرسم.

سلام خانوم زارع زادگان ? 

ببینین فتوشاپ یک مگا ابزار هست که خیلی کارها میشه باهاش کرد و احتمالا تا الان متوجه ابعاد وسیع توانایی هاش شدین . حالا چون این توانایی ها زیاد هست کاربر تنوع طلب میشه و میخواد همه چیز رو باهاش انجام بده که قطعا شدنی هست ولی این موارد دیگه جای خالی ذهنی نیست ؛ جای خالی تجربی هست . یعنی شما باید انجام بدین تا این خلا رو پر کنین . بر فرض مثال بنده این خلا ذهنی ساخت پورتفولیو با فتوشاپ  رو با یک ورکشاپ پر کنم براتون ؛ هفته ی بعد یک جنس کار دیگه میبینین و برای اون باز خلا ذهنی دارین و چون خودتون به ذات یاد نگرفتین براش تلاش کنین و دست به کار بشین باز نیاز به آموزش دارین .

تمام تلاش بنده در فوتوآرک این بوده که هنرجو وابسطه به آموزش من نباشه و برای اینکار به شدت با کپی کردن ورکشاپ مخالف هستم و همه مجبور هستن برای هر فصل یک موضوع خودشون انتخاب کننو از اثر من کپی نکنن . اگه شما یاد نگیرین که ابزارهای فتوشاپ رو برای موضوع خاصی به چالش بکشین و خودتون تجربه کنین تا 120 سالگی همچنان به امثال من نوعی نیاز دارین که بهتون محتوا تزریق بشه در حالی که هدف آموزش های بنده بی نیاز کردن شماست☺ خیلی ساده ست و قطعا شما سوادش رو تا الان پیدا کردین و فقط باید ترس رو بذارین کنار و تست کنین و تست کنین و تست کنین ! 

نقل قول از نبی سروی در 19/11/1399, 12:25 ب.ظ

سلام خانوم زارع زادگان ? 

ببینین فتوشاپ یک مگا ابزار هست که خیلی کارها میشه باهاش کرد و احتمالا تا الان متوجه ابعاد وسیع توانایی هاش شدین . حالا چون این توانایی ها زیاد هست کاربر تنوع طلب میشه و میخواد همه چیز رو باهاش انجام بده که قطعا شدنی هست ولی این موارد دیگه جای خالی ذهنی نیست ؛ جای خالی تجربی هست . یعنی شما باید انجام بدین تا این خلا رو پر کنین . بر فرض مثال بنده این خلا ذهنی ساخت پورتفولیو با فتوشاپ  رو با یک ورکشاپ پر کنم براتون ؛ هفته ی بعد یک جنس کار دیگه میبینین و برای اون باز خلا ذهنی دارین و چون خودتون به ذات یاد نگرفتین براش تلاش کنین و دست به کار بشین باز نیاز به آموزش دارین .

تمام تلاش بنده در فوتوآرک این بوده که هنرجو وابسطه به آموزش من نباشه و برای اینکار به شدت با کپی کردن ورکشاپ مخالف هستم و همه مجبور هستن برای هر فصل یک موضوع خودشون انتخاب کننو از اثر من کپی نکنن . اگه شما یاد نگیرین که ابزارهای فتوشاپ رو برای موضوع خاصی به چالش بکشین و خودتون تجربه کنین تا 120 سالگی همچنان به امثال من نوعی نیاز دارین که بهتون محتوا تزریق بشه در حالی که هدف آموزش های بنده بی نیاز کردن شماست☺ خیلی ساده ست و قطعا شما سوادش رو تا الان پیدا کردین و فقط باید ترس رو بذارین کنار و تست کنین و تست کنین و تست کنین ! 

قطعا حرفتون کاملا درسته و منم قبول دارم.منظورم بیشتر استراکچر پورتفولیوعه.این که مثلا ما اجازه داریم چطور اثارمونو ارائه بدیم،مثلا من برجم ۳۰ طبقه ست.چطوری تو پورتفولیو کل پلانامو بذارم،رندرامون چطوری باشه.یعنی نیازه کارامون سوپر ریلیستیک باشه یا گرافیکی ، کلا میخوام ببینم دستمون چقدر بازه  برای ارائه پروژه هامون

به عنوان مثال من یه پروژه دارم که بیشتر کانسپچواله خیلی به بحث پلان و اجرایی طور نرسیده اصلا میشه اینجور پروژه هارو گذاشت؟میگم درکل ساختار پورتفولیو منظورمه

وگرنه درکل خیلی از سوالای من جواب داده شده تو همین کمپاپ.

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???