⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپپژمان قربان مشائی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

پژمان قربان مشائی

سلام? من واسه عید یه کمپ آپ خودجوش ساختم واسه خودم که شامل آموزش اسکچاپ و فتوآرک میشه. اینجا مطرحش کردم که متعهد بشم انجامش بدم و هر روز آموزش ببینم طی تایمی که دارم و اگه انجامش ندم بهم بربخوره. نوشتنش اینجا مثل یه قرارداد میمونه که منو ملزم به انجامش میکنه. اگه ایرادی نداشته باشه هر روز، بعد آموزش فارغ از اینکه سوال داشته باشم یا نه یه تیک به نشانه حضور و دیدن آموزش اینجا بزارم.  اونور واسه تاپیک فتوآرک هم میخوام انجام بدم همین کار رو و همین متنو بنویسم. باشد که رستگار شوم و کاملا به این برنامه عمل کنم??? (این فروم عالیه واقعا)

سلام جناب مشائی عزیز ? 

چالش جذابیه! این گوی و این میدان !?

سلام عزیز دل??

آقا ما چهار روز هست منتظر لایویم از شانس ما کل آنتن های خطوط همراه و همچنین نت وای فای رامسر کلا رفت! نمیدونم بقیه جاها چطور بودن؟! و قضیه چیه اصن!!

خلاصه من همین الان دارم با تاخیر لایو سیو شده کمپ رو میبینم. سر حرفم هستم. الوعده وفا? من از روز اول عید اینجام. هر روز یک ساعت و سی دقیقه از صبح برای اسکچاپ وقت دارم و وقت میزارم. و یک ساعت و سی دقیقه هم شب برای فتوآرک. لومیون نرم افزار انتخابی من برای رندرینگ هست و فرموده بودید با اسکچاپ پایپ لاین خوبی هم داره. منتها من چون مدلینگ بلد نیستم فعلا تمرکزم روی اسکچاپ هست که از صفر یاد بگیرمش. و تو اسکچاپ صفر هستم. به خاطر همین واقع بینانه دارم به قضیه نگاه میکنم. نمیشه چند تا هندونه رو با یه دست بردارم? لومیون رو راجع بهش تحقیق کردم و خیالم راحته که انتخاب من برای رندرینگ هست. ولی تو زمان دیگه ای شروع به یادگیری کنم بنظر میاد بهتر باشه.

خلاصه من فتوشاپ رو دارم با پک فتوآرک از صفر شروع میکنم. و اسکچاپ رو هم با دوره جامع رایگانتون که شش فصل هست. این شرح حال نزار من برای عید. ینی دو نرم افزار (فتوشاپ و اسکچ آپ عزیزم).? مشتاقانه نظرات و پیشنهادتون رو در مورد همین متن و نقشه راهی که نوشتم و دو تا دوره و راهی که برای رسیدن بهشون انتخاب کردم مشتاقم که بشنوم. البته از اونجایی که سایت رو زیر و رو کردم فکر میکنم برای یادگیری اسکچاپ همین دوره رایگان شش فصلی که همین جا هم تاپیکشو ایجاد کردم درست ترین انتخاب باشه. حالا باز به نظر شما. اون چیزی که درست تر میاد رو حتما اینجا بهم بگید.

جسارتا فقط چون ما اینجا یه سبقه صحبتی با هم داریم من همین دو تا تاپیکی که به اسم خودم هم تو دوره رایگان اسکچاپ ایجاد کردم و هم فتوآرک رو پیش ببرم. و دیگه تو بخش کمپ آپ تاپیک نسازم البته با اجازه شما. چون اینجا یه قولی به خودم دادم که برام این سابقه و روند صحبتیمون ارزشمنده خیلی. این از خلاصه صحبتا. باشد که رستگار شوم. درسته دیر اومدم ولی نمیخوام زود برم!????

سلام جناب قربانی عزیز ?

بله اینترنت ها خیلی مشکل داشت اون شب .

تاپیک یا بهتره بگم سنگرتون رو همینجا حفظ کنین . با تعویق لومیون تون کاملا موافقم خیلی سنگین میشد اونجوری ?

سلام. مخلصم. قربان مشائی هستم جسارتا??

حاضری امروز ✔     فصل اول رو کامل دیدم  همه قسمت ها رو / فصل دوم قسمت اول رو دیدم.  حدودا 2/30 تا 3 ساعت زمان برد. امیدوارم سرعتم بیشتر بشه کم کم??

مشایی میشه گفت ؟?

سلام. چرا نشه گفت؟?

من دارم با ورژن 2020 اسکچاپ کار میکنم. نمیدونم اگه تو پروسه آموزش به مشکل برمیخورم همون ورژن 2018 یا 2019 رو بگید که نصب کنم. در حال حاضر با 2020 به یه مشکل عجیب برخوردم. اونجایی که تو آموزش در مورد لاین کشیدن دارید توضیح میدید. میفرمائید نقطه اول بعد نقطه دوم بعد میشه تا از دستور خارج نشدیم در measurment عدد دلخواه بدیم. مثلا 3 یا اگه نظرمون عوض شد 6. ولی چیز عجیبی که باهاش مواجه شدم اینه که فقط اجازه میده که من یک مقدار عددی وارد کنم نهایتا منصرف شدم و عدد دیگه مد نظرم بود تا دو بار میتونم این کارو کنم. بیشتر نمیزاره. دلیلش چیه؟? ویدیو رکورد کردم از صفحه واستون ارسال میکنم در پیوست.

حاصری امروز ✔  فصل دوم قسمت دوم  /    این مشکل عجیب خیلی باعث شد باهاش درگیر بشم یه خورده هم فرسوده ام کرد راستش. لطفا یه راهنمایی کنید که بتونم حلش کنم? ویدیو رو در پیوست فرستادم

سلام دوستان ?

متاسفانه بنده درگیر شکستگی پا شدم این 2 روز و نتونستم چک کنم تمرین ها رو . 

5 و6 فروردین✔

اینا که افسردگی نداره ? خیلی  دل نازک نباشین ! نمیدونم از کجا آب میخوره قضیه ولی یه ورژن دیگه نصب کنین ببینین چی میشه . البته مشکلی نیست که نشه باهاش ادامه داد و آزاری نداره به نظرم . 

نقل قول از نبی سروی در 07/01/1400, 10:18 ق.ظ

سلام دوستان ?

متاسفانه بنده درگیر شکستگی پا شدم این 2 روز و نتونستم چک کنم تمرین ها رو . 

5 و6 فروردین✔

اینا که افسردگی نداره ? خیلی  دل نازک نباشین ! نمیدونم از کجا آب میخوره قضیه ولی یه ورژن دیگه نصب کنین ببینین چی میشه . البته مشکلی نیست که نشه باهاش ادامه داد و آزاری نداره به نظرم . 

سلام مهندس سروی عزیز. خدا بد نده. ایشالله زود بهبودی حاصل بشه?? من عذرخواهی میکنم بابت تاخیر پیش آمده متاسفانه مشکلاتی از جنس بیماری برام پیش اومد و درگیر دوا دکتر شدم. ولی سعی کردم هرچند کند و آهسته روند رو قطع نکنم. فصل دوم تمام شد. و در حال تمرین کردن هستم. در مورد مشکل لاین، ورژن اسکچ آپ 2019 که خودتون به عنوان فایل ضمیمه قرار داده بودید هم نصب کردم. ولی باز برطرف نشد. ولی به قول شما آزاردهنده نیست. و در حال ادامه دادن هستم

در مورد تمرینات در نظر گرفته شده میخواستم بدونم روند به چه صورتی هست؟ چطور باید با سرپرست ها و پشتیبان ها که فرمودید در ارتباط باشم؟ و اینکه آیا با دیدن همین دو فصل از آموزش میتونم هر چهار پروژه رو تمرین کنم؟

مساله بعد اینکه من گاهی مشکلات رو بصورت ویدیویی با برنامه های اسکرین رکورد ضبط میکنم چون حس میکنم شاید انتقال مفهومش راحت تر باشه و شما کمتر به زحمت بیفتید. منتها مساله ای که هست ظاهرا اینجا فقط میشه فایل زیپ ارسال کرد که حجمش پایین 3 مگابایت باشه. اگه امکانی فراهم کنید که حجم بالاتر هم بشه فرستاد عالی میشه.

یه نکته دیگه مونده? ( چقد حرف زدم!) اینکه واسه ویدیو قسمت پنجم فصل 2 که یه حجم ساده مدل میکنید خیلی درگیر اینکه اسکیل یا اندازه هاش درست باشه نمیشید که برای تمرین طبیعی هم هست که اینطور باشه. منتها میخواستم بدونم اگه بخواهیم فایل jpg که درگ میکنیم( مثلا همون نمایی که فایلش رو ایمپورت کردید)  از همون اول اسکیله و با ابعاد درست باشه باید چیکار کرد؟ آیا راهی داره؟ پایین میفرستم براتون که خاطرتون بیاد کدوم رو میگم.?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???