⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپپژمان قربان مشائی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

پژمان قربان مشائی

نقل قول از پژمان قربان مشائی در 21/03/1400, 11:37 ب.ظ

سلام بر استاد سروی عزیز??

1.فصل سوم رو دیدم. و تمرینش رو انجام دادم. منتها به غیر از تمرین صفر بقیشون خیلی طولانی میشه. میخواستم اگه طلاح میدونید من برم سراغ دیدن فصل بعد و این تمرینات رو در کنارش انجام بدم کم کم.

2. یه سوالی که داشتم این بود که قبلا سایت 3dwarehouse اون موقع که لوگوی قرمز داشت و هنوز trimble نبود انگار ارشیو و دسته بندیاش قوی تر بود. تازگی حس میکنم از وقتی تریمبل اومده یه مقدار دچار ضعف شده? شما نظرتون چیه؟!

3. فایل تمرین رو پایین براتون ارسال میکنم . ارادت?? (ببخشید که دیر شد و تقریبا یکم فاصله افتاد. دلیلش کارهای پایان نامه بود و دلیل دیگشم اینه که من هر کدوم از ویدیو های شما رو سه بار میبینم. بابت همین یکم کند پیش رفت)

4. داشت یادم میرفت. اوضاع پاتون در چه حاله؟

تازه این رو دیدم ؛ شرمنده ? 

1 - خیر - این کار اشتباه هست . یه لحظه خودتون فکر کنین چی گفتین! ? 

2 - مخالفم - بهینه تر و بهتر شده . اسکچاپ 8 سال هست برای تریمبله البته ? ( احتمالا روی تب پرئداکت سرچ میکنین باید بذارین ش روی مدل ) 

3- مدل تمیزی هست . کامنتی ندارم ? 

4 - ممنون از شما ؛ به روال طبیعی برگشتم . 

نقل قول از پژمان قربان مشائی در 23/03/1400, 3:51 ب.ظ

سلام مجدد?      1. این اصلاح کوردیننس uv توی اسکچاپ رو یکم بیشتر توضیح میدید؟ و اینکه در کدوم دوره آموزشی در موردش صحبت میکنید؟

2.قبل این پیامم، دو تا پیام گذاشتم براتون که یکیش تمرین فصل سوم بود. لطف کنید پیام رو بخونید و نظرتونو بهم بگید خیلی ممنون میشم.???

در پکیج های رندرینگ در موردش صحبت شده - هر جایی که UV اهمیت داره . توضیح خاصی نداره . اصلاح موقعیت UV  . چیش رو توضیح بدم الان ؟ ??

نقل قول از نبی سروی در 23/03/1400, 8:43 ب.ظ
نقل قول از پژمان قربان مشائی در 21/03/1400, 11:37 ب.ظ

سلام بر استاد سروی عزیز??

1.فصل سوم رو دیدم. و تمرینش رو انجام دادم. منتها به غیر از تمرین صفر بقیشون خیلی طولانی میشه. میخواستم اگه طلاح میدونید من برم سراغ دیدن فصل بعد و این تمرینات رو در کنارش انجام بدم کم کم.

2. یه سوالی که داشتم این بود که قبلا سایت 3dwarehouse اون موقع که لوگوی قرمز داشت و هنوز trimble نبود انگار ارشیو و دسته بندیاش قوی تر بود. تازگی حس میکنم از وقتی تریمبل اومده یه مقدار دچار ضعف شده? شما نظرتون چیه؟!

3. فایل تمرین رو پایین براتون ارسال میکنم . ارادت?? (ببخشید که دیر شد و تقریبا یکم فاصله افتاد. دلیلش کارهای پایان نامه بود و دلیل دیگشم اینه که من هر کدوم از ویدیو های شما رو سه بار میبینم. بابت همین یکم کند پیش رفت)

4. داشت یادم میرفت. اوضاع پاتون در چه حاله؟

تازه این رو دیدم ؛ شرمنده ? 

1 - خیر - این کار اشتباه هست . یه لحظه خودتون فکر کنین چی گفتین! ? 

2 - مخالفم - بهینه تر و بهتر شده . اسکچاپ 8 سال هست برای تریمبله البته ? ( احتمالا روی تب پرئداکت سرچ میکنین باید بذارین ش روی مدل ) 

3- مدل تمیزی هست . کامنتی ندارم ? 

4 - ممنون از شما ؛ به روال طبیعی برگشتم . 

1. 1آخه داخل ویدیو اشاره کرده بودید برای تمرینات بیشتر میتونیم بریم سراغ باقی نمونه ها و تمرینات. فکر کردم شاید اجباری نیست?
  2. 2 عکس بخش سرچ رو قرار میدم. یه قسمت هست واسه سرچ که اونم نوشته all category. اونی که شما میفرمائید رو ندیدم. شاید من دارم اشتباه میکنم. ولی نتونستم پیداش کنم عکسشو تو ضمیمه میزارم
  3. 3???
  4. 4خداروشکر.سلامت باشید همیشه?   

خدمت شما ?

نقل قول از نبی سروی در 24/03/1400, 0:36 ق.ظ

خدمت شما ?

نقل قول از نبی سروی در 23/03/1400, 8:45 ب.ظ
نقل قول از پژمان قربان مشائی در 23/03/1400, 3:51 ب.ظ

سلام مجدد?      1. این اصلاح کوردیننس uv توی اسکچاپ رو یکم بیشتر توضیح میدید؟ و اینکه در کدوم دوره آموزشی در موردش صحبت میکنید؟

2.قبل این پیامم، دو تا پیام گذاشتم براتون که یکیش تمرین فصل سوم بود. لطف کنید پیام رو بخونید و نظرتونو بهم بگید خیلی ممنون میشم.???

در پکیج های رندرینگ در موردش صحبت شده - هر جایی که UV اهمیت داره . توضیح خاصی نداره . اصلاح موقعیت UV  . چیش رو توضیح بدم الان ؟ ??

منظورم اینه که این پروسه uv در خود نرم افزار اسکچ آپ انجام میشه یا در انجین های رندر؟ مثلا در پکیج آموزش تیا رندر یا اینسکیپ راجع بهش صحبت میشه؟

شما فعلا فکر کنین چیزی به عنوان UV وجود نداره ? 

خیلی پیش پیش دارین تصمیم میگیرین ؛ هیچ وقت همه چیز اینقدر مرتب نیاز نمیشه و گارد ماکسیمالیستی که دارین آزارتون میده . گاماس گاماس 

اول یه رندر بگیرین ببینین دنیا دسته کیه ؛ بقیه ش هم خدا میرسونه کم کم ?

نقل قول از نبی سروی در 24/03/1400, 2:33 ب.ظ

شما فعلا فکر کنین چیزی به عنوان UV وجود نداره ? 

خیلی پیش پیش دارین تصمیم میگیرین ؛ هیچ وقت همه چیز اینقدر مرتب نیاز نمیشه و گارد ماکسیمالیستی که دارین آزارتون میده . گاماس گاماس 

اول یه رندر بگیرین ببینین دنیا دسته کیه ؛ بقیه ش هم خدا میرسونه کم کم ?

?

درود بر آقای مهندس سروی عزیز

من لایو سلام و خداحافظی شما رو دیدم. میتونم بگم از زمان آشنایی با مجموعه شما تقریبا کل سایتتون و جاهای مختلفش رو دیدم. بعد دیدن اون لایو دلم نیومد نظرمو نگم. نمیدونم شاید یه جوری خداحافظی کرده باشید که حتی این پیامم خونده نشه:)، ولی من خواستم نظرمو بگم البته جسارت نباشه تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستید. بعد دیدن کامل اون لایو دو تا مساله به ذهنم اومد و تقریبا صحبتام دو بخش هست

بخش اول: اینه که بنظرم شما خیلی فشار زیادی روتون هست و واقعا فرصت نمیکیند که همه چیز رو هندل کنید. بنظرم باید این جور مواقع انتخاب کرد که قراره یه فروشگاه کوچیک و جمع و جور باشید که نیروی کمی داره ولی مشتریای ثابت خودش رو داره و کیفیت محصولات بالاتری رو ارائه میده، یا اینکه انتخاب کنید میخواید هایپرمارکت باشید که دامنه خدمات و مشتری های بیشتری داره که در اون صورت خودتون هم باید هزینه بیشتری کنید و روی مدیریت سازمانی کار کنید و کارها رو به کارمندای دیگه بسپرید. مثال میزنم. یکی از همین سایت ها که خیلی معروف هم شده در حوزه آموزش نرم افزار معماری، میتونم به جرئت بگم که توی پک هایی که مشترک شما هم دارید همون نرم افزارها رو یاد میدید، شما یه سرو گردن بالاتر هستید و پاسخگو تر، ولی کاری که اونا کردن مدیریت سازمانی هست. فقط چند نفر روی مارکتینگ و خود سایت و بوق و کرنا کردن دارن کار میکنن و هر نرم افزاری هم مدرس خودشو داره، کانال های پشتیبانی، ادمین های غیر از مدرس پکیج ها داره. این ینی کیفیت پشتیبانی پایین تر میاد ولی مدرس وقت خیلی بیشتری داره. ولی نبی سروی خودش زحمت میکشه و همه چیو سعی میکنه با کیفیت بالاتری ارائه کنه و این خیلی ارزشمند تره. انگار باید انتخاب کرد که یه محصول با کیفیت پایین تر و ارزون تری رو به تعداد خیلی بیشتری ادم بفروشید. یا فروش کمتری داشته باشید ولی محصولات با کیفیت تر

بخش دوم: فرمودید بچه ها بیان یه جورایی برند اپ اسکچاپ رو خودشون پیش ببرن. نظر شخصیم اینه که سایت شما در این صورت از چیزی که خودتون میخواستید خیلی فاصله میگیره. ته ذهنم حس میکنم این کار بهبودی حاصل نمیکنه. و اما پیشنهاد خودم. من تقریبا جاهای مختلف سایت رو که دیدم میتونم بگم واقعا شما از نظر محتوا خیلی جلوتر هستید تو حوزه تخصصی خودتون حتی تا یکی دو سال اینده یا بیشتر، و خیلی نیازی به اپدیت محتوایی نیست بنظرم چه در مقالات و چه در خود پک ها. چون شما وقت کمتری دارید و الان خیلی سرتون شلوغه بنظرم همون بحث پشتیبانی و فروم رو با همون قدرت سابق پیش ببرید دستاورد بهتری خواهد داشت. شاید ادمای کمتری شما رو بشناسند ولی همون هایی که شناختند میدونن که با این محتواها میتونن مسیر درستی رو طی کنند. امیدوارم نظراتم و حرفام مفید باشه. قصد جسارت یا اصرار به چیزی ندارم. امیدوارم خدایی نکرده از بخشی از حرفام سو برداشت نکرده باشید. فقط خواستم کمک کرده باشم به سهم خودم. خیلی عزیزید. مخلصم??

سلام جناب مشائی عزیز ? 

ما هیچ وقت حداحافظی دائم نکردیم ? حتی توی همون لایو هم بنده گفتم تا سربازی و کارهای مهاجرتم تموم بشه نمیتونم کانتنت جدیدی تولید کنم ( خیلی خیلی کمتر ) تولید میکنم . اما پشتیبانی محتوا قبلی و پکیج های قبلی همچنان پابرجاست . فروم رو من سعی میکنم هر روز پاسخگو باشم. بچه های جدید هم دارن روی کانتن جدید وقت میذارن و با بنده کرکسیون میکنن تا در موقع مناسب فصل جدید فعالیت هامون رو استارت بزنیم . قطعا ما اون فروشگاه جمع و جوره هستیم که استاندارد خودمون رو داریم و هیچ وقت حتی خیال هایپرمارکتی شدن رو هم نداریم. بنده هیچ وقت آپ اسکچاپ رو رها نمیکنم و الان اگه فاصله ای افتاده فقط به خاطر جبر زمانه و کمبود شدید تایم بنده هست . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???