⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پرسش و پاسخ عمومی🌹(معماری)آموزش کامل اسکچاپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

آموزش کامل اسکچاپ

12

سلام ?

من واقعا متوجه نشدم و درواقع توی سایت گم شدم????

شما پکیج آموزش اسکچ آپ دارید؟

فصل ۶ام رو دیدم رایگان هست ولی فصل های دیگه رو اصلااااا نتونستم پیدا کنم

بعد توی قسمت رندرینگ در رابطه با اینسکیپ و تیا صحبت شده؟

دیدم یه ویدیو در رابطه با رندرینگ بود (که خب ندیدمش هنوز)?

بعد من کلا تفاوتشون رو نمیدونم?

کلا در جمع من اصلا نمیدونم اسکچ آپ چیه و چی میشه ???

تو دوران دانشجویی با رویت کار کردیم و رندر رو میدادیم? بیرون?

من کلا گیییییییجم یه راهنمایی عظیم نیاز دارم?

نقل قول از مهسا شعیبی در 08/09/1399, 2:23 ق.ظ

سلام ?

من واقعا متوجه نشدم و درواقع توی سایت گم شدم????

شما پکیج آموزش اسکچ آپ دارید؟

سلام خانم شعیبی 

فصل اول :

فصل اول دوره جامع اسکچ آپ

فصل دوم :

فصل دوم دوره جامع اسکچ آپ

فصل سوم :

فصل سوم دوره جامع اسکچ آپ

فصل چهارم:

فصل چهارم دوره جامع اسکچ آپ

فصل پنجم:

فصل پنجم دوره جامع اسکچ آپ

فصل ششم هم که دیدید:

فصل ششم دوره جامع اسکچ آپ

ممنون از مشارکت تون جناب درویش? 

خانوم شعیبی برای انتخاب نرم افزار مورد نیازتون این مقاله 4 قسمتی رو مطالعه کنین : 

از کجا شروع کنم ؟ (1)

از کجا شروع کنم ؟(2)

از کجا شروع کنم ؟ (3)

از کجا شروع کنم ؟ (4)

نقل قول از نبی سروی در 08/09/1399, 9:07 ق.ظ

ممنون از مشارکت تون جناب درویش? 

خواهش میکنم جناب سروی وظیفه هستش من چون 24 ساعته سایت رو باز نگه میدارم اگر کمکی تونستم بکنم به دوستان توی موارد غیر تخصصی انجام میدم

? ممنون از شما جناب درویش 

خانوم شعیبی هر موقع تاپیک و پاسخ تون رو مطالعه کردین اطلاع بدین که جای تاپیک رو عوض کنیم - این تاپیک باید توی بخش پرسش پاسخ معماری باشه?

نقل قول از نبی سروی در 08/09/1399, 11:33 ق.ظ

? ممنون از شما جناب درویش 

خانوم شعیبی هر موقع تاپیک و پاسخ تون رو مطالعه کردین اطلاع بدین که جای تاپیک رو عوض کنیم - این تاپیک باید توی بخش پرسش پاسخ معماری باشه?

بله?‍♀️

?

بنظرم اینجا میتونم سوالم رو مطرح کنم ، ???

سوالم این هست که موقع ایمپورت فایل کد به اسکچاپ بعضی از خطوط  تو ارتفاع میرن و بعضی خطوط شکسته و بهم نمی رسن ، ( ساده بگم : بهم می ریزه همه ترسیمات)

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

https://upsketchup.ir/forum/topic/%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%84%d8%a7%d9%81-%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%b9-%d8%ae%d8%b7%d9%88%d8%b7-%d8%a7%d8%aa%d9%88%da%a9%d8%af%db%8c-%d8%a7%db%8c%d9%85%d9%be%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%b4%d8%af%d9%87/#postid-5206

سلام.وقت شما بخیر.جناب مهندس تغییراتی که با تیا در زمینه نور و متریال دهی در کار اعمال میکنیم شامل اتوسیو اسکچاپ نمیشه؟!

و اینکه فایلی که بدون سیو کردن بسته میشه دیگه نمیشه به حالتی که تغییرات روش اعمل شده دسترسی پیدا کرد. درسته؟!

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???