⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: درخواست آموزشپیشنهاد اموزش archicad

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

پیشنهاد اموزش archicad

مهندس سروی سلام و ارادت

یک سوال دارم

این که چرا شما با نرم افزار های bim که تو معماری بیشترین کاربرد و مزایا رو دارن و طقریبا صفر تا 100 ساختمان با جزییات رو میتونن ارائه بدن

کار نمیکیند یا حداقل من ندیدم شما پیشنهاد کنید یا معرفی کنید نرم افزاری در این زمینه

چند سالی از هنرستان تا دانشگاه فقط نرم افزار اتوکد بهمون یاد دادن که اصلا در برابر نرم افزار های bim دیگه کارایی نداره

اگر من برگردم به قبل حتما از نرم افزارهای bim شروع به یادگیری میکنم

پیشنهاد من این که نرم افزار archicad که در ایران خیلی اموزش کم داره فقط تعداد اندکی دارن کار میکنن شما هم وارد این عرصه بشین 

خیلی هم عالی میشه که در تابستان امسال کمپاپ اموزش archicad داشته باشید که عالی میشه

شما چه پیشنهادی دارین مهندس؟؟ 

ایا تفکر و فکر من درسته یا غلط؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام وقت تون به خیر باشه ? 

اینجا 3 تا مسئله ست . 

1 - ما آموزش bim  نداریم چون خودمون توی فیلدش نیستیم . بنده آموزش از چیزی ارائه میدم که خودم استفاده میکنم و تسلط دارم روش و حوزه ی مهندسی BIM هیچ وقت شاخه مورد علاقه من نبوده ( البته که حوزه ی حرفه ای خودش رو داره) 

2 - اینکه اتوکد توی دانشگاه گفته میشه ولی BIM خیر رو نمیشه گفت اشتباهه . اتوکد برای همه ی دانشجوهای معماری الزامیه و اگه بد بود و لازم نبود اتودسک دیگه منتشرش نمیکرد و فقط روی توسعه Revit وقت میذاشت .

3 - پهنه ی دنیای نرم افزارهای معماری و تخصص هاش بسیار وسیع هست . اینکه یک نفر هم معمار حرفه ای باشه و هم BIM حرفه ای کار کنه و هم آرکویز آرتیست درجه یک باشه تقریبا محاله ! شما باید انتخاب کنین دنبال چه تخصصی هستین و نرم افزار مطابق باهاش رو پیش بگیرین در غیر این صورت به جای اینکه اقیانوس عمیق یک تخصص بشین ؛ حوض های کوچیک چند تخصص میشین . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???