⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: نصب و خطا نرم افزاریکرش کردن اینسکیپ هنگام کار با ویو …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

کرش کردن اینسکیپ هنگام کار با ویو منیجمنت

12

سلام وقت بخیر
امیدوارم حالتون عالی باشه
هنگام کار کردن با مدیریت ویو در ود اینسکیپ
یهو اینسکیپ و اسکچاپ کرش اسپلت میکنن
راه حل داره؟

سلام وقت تون به خیر باشه ? 

فکر کنم ورژن 2.9 اینسکیپ بود که وقتی ویو منجیمنت ش رو میبستیم یا ازش خارج میشدیم کلا اسکچاپ کرش میکرد . احیانا شما ورژن تون 2.9 نیست ؟ 

بعد اینکه در صحنه های سبک هم همین ماجراست ؟ 

نقل قول از نبی سروی در 17/06/1400, 9:06 ب.ظ

سلام وقت تون به خیر باشه ? 

فکر کنم ورژن 2.9 اینسکیپ بود که وقتی ویو منجیمنت ش رو میبستیم یا ازش خارج میشدیم کلا اسکچاپ کرش میکرد . احیانا شما ورژن تون 2.9 نیست ؟ 

بعد اینکه در صحنه های سبک هم همین ماجراست ؟ 

آره اینسکیپم همون جدیدترینه که داخل سایتتونه
صحنه ها همه کرش میکنن از 200 مگ گرفته تا 1 گیگ
سیستمم هم خوبه

یعنی شما اگه یه باکس ساده توی اسکچاپ بکشین و باهاش کا کنین هم بسته میشه ؟ 

( محکم کاری درایور گرافیک تون رو هم آپدیت کنین ) 

دگ باکس ساده رو اوکیه ولی یکم بیشتر بشه آبجکت باشه ارور میده

تنها چیزی که به ذهنم میرسه آپدیت درایور کارت گرافیک تون هست . 

که اینطور
خیلی ممنون از شما

سلام دوباره وقت بخیر
من کارت گرافیکم رو آپدیت کردم واینسکیپ رو حذف  و نصب کردم بدون توجه به app data و فقط از کنترل پنل
ابتدا ورژن3.0.1نصب کردم که کار کرد خیلی هم خوب
بعد از اون همین ورژن 3.1.0رو نصب کردم بخاطر متریالاش که خوبن ولی باز هم وقتی با ویو منیجمنتش کار کردم انداخت بیرون نرم افزار یعنی هردو ی اسکچاپ و اینسکیپ
الان نمیدونم اگه باگ نرم افزاره که شما باید میدونستین اگه از کرک عه که باز هم از سایت شماست .پس الان مشکلش چیه بنظرتون؟سوال خیلی مهم دگ اینکه اگه موقع حذف و نصب
اون قسمت اپ دیتا و لوکال رو پاک کنم تنطیمات اینسکیپم یعنی همون درجه ها و متریالا و انعکاسا اینا نمیپره؟
خیلی ممنون

سلام ?

تنظیمات اینسکیپ قایل ذخیره سازی هستن و نیازی نیست به صورت لایو نگهشون دارین . بالاخره هر پروزهشرایط خودش رو داره . 

ممکن هست مشکل شما با 3.1 باگ باشه و نیاز به ریپورت و بررسی کمپانی داشته باشه . به عقل بنده چیز دیگه ای نمیرسه . 

که اینطور خیلی ممنون از شما

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???