⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پرسش و پاسخ عمومی🌹(معماری)کرک پلاگین keyframe animation

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

کرک پلاگین keyframe animation

سلام

روزتون بخیر

من هیچوقت موفق نشدم توی cgpeers رجیستر کنم نمیدونم بازم ثبت نامشو باز میکنن یا نه

الان دنبال کرک شده پلاگین keyframe animation میگردم اگه موجود باشه

چطور میتونم گیر بیارم؟ شما میتونید کمکم کنید؟ توی گوگل اکثر فایلهایی که واسه کرک این پلاگین دانلود کردم رو تروجان تشخیص میده

سلام وقت تون به خیر باشه 🌹 

پوزش بابت تاخیر زیاد در پاسخگویی ؛ معمولا اینقدر تاخیر نداشتم در پاسخدهی ولی این هفته هم خودم مشکلاتی داشتم و هم خوردیم به 3 روز اعتصابات 14 و 15 و 16 آذر و منفعل شدن ما و ... . در مورد سوال تون :

رحمان جان سی جی پرشیا رو سرج کردم این ورژن بود : Keyframe Animation: version 1.8.8 

هم قدیمی هست و هم اینکه همه ی لینک هاش اکسپایر شده بود . یا باید بی خیالش بشی یا باید قانونی بخریش یا باید بگردی هکرهایی که کرک میفروشن رو پیدا کنی و با قیمت کمتر کمپانی ازشون بخری . 

دستتون درد نکنه وقت شما هم بخیر

ممنون از جوابتون و گرمای حضورتون حتی اگه کمرنگ و دیر باشه

استفاده از برنامه هایی مثل RunAsDate چطوره؟ اینا تاریخ سیستم و هسته برنامه رو میبرن عقب و توی زمان trial نگه میدارن

از اینا استفاده کردید شما؟ واسه پلاگین های داخل اسکچاپ چطور میشه ازشون استفاده کرد؟

ممنونم

خواهش میکنم رحمان جان . 

والا خیلی وقته دیگه ندیم برنامه ای با این ترفند ؛ زمان تریالش عقب بیوفته و بشه ازش بیشتر استفاده کرد. 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???