⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پرسش و پاسخ عمومی🌹(معماری)تشخیص رنگ کویک سلکت اتوکد

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

تشخیص رنگ کویک سلکت اتوکد

سلام مهندس وقتتون بخیر... مهندس وقتی فایل اسکچ اپ رو اکسپورت اتوکد میگیرم و همون کاری که انجام میدین رو انجام میدم تا وارد شدن ب اتوکد مشکلی نداره اما برای کویک سلکت ابجکت مورد نظر رو انتخاب میکنم تنظیمات کویک سلکت همونه اما رنگ ابجکت تو قسمت ولیو نیافتاده که با انتخابش همه ابجکت هایی که اون رنگه انتخاب بشه اتوکد ۲۰۱۹ هست ایا بخاطر نسخه اتوکد این مشکل هست؟؟یا مشکل دیگه داره؟؟؟ممنونم ???

سلام عزیز وقت تون به خیر باشه ?

توی قسمت ولیو اتوکد فقط رنگ های اصلی وجود دارن و چیزی که شما اکسپورت میکنین رنگ با کد اخصاصی هست . انتهای لیست نوشته سلکت کالر . شما باید کد رنگ اختصاصی تون رو در بیارین ( با انتخاب اون خط توی محیط و دیدن کالرش ) و اون کد رو توی اون قسمت سلکت کالر وارد کنین . 

من زیاد اتوکد کار حرفه ای نیستم ، شاید روشهای بهتری هم وجود داشته باشه ولی بنده اینجوری انتخاب میکنم . 

یه مثال ضمیمه کردم 

سلام مهندس ممنون از وقتی که گذاشتین??? بله فک کنم از همین روش درست میشه الان دوباره امتحان کردم. خیلی ممنونم ???

سلامت باشین عزیز ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???