⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپerror: This does not appear to be …

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

error: This does not appear to be a sketchup model

سلام وقتتون بخیر

من رو سیستم محل کارم با اسکچاپ 2020یه مدل ترسیم کردم. الان میخوام با لپ تاپم که اسکچاپش 2019 هست فایلو باز کنم. سیو از 2019 ،2018 و حتی 2015 گرفتم. ارروری که بالا نوشتم ظاهر میشه.ممکنه راهنماییم کنید؟

سلام ? 

احتمالا اون Save هایی که برای مدل پایین تر گرفتین رو باز نمکینین و همون save 2020 رو دارین باز میکنین . برای اینکه مطمئن بشین یه اسم کنار فایل بذارین مثلا 2015 رو اضافه کنین به اسمش 

سلام مجدد آقای مهندس. اتفاقا همین کارو کردم حتی چند تا سیو گرفتم هر کدومو هم به اسم سیو همون سال گذاشتم ولی باز همین اررور رو میگیرم

یه مورد دیگه ای هم که هست اینه که ویندوز قاطی میکنه که با کدوم اسکچاپ داره بازش میکنه . 

یعنی توی راست کلیک نوشته open with sketchup2020 ولی در واقع با اسکچاپ 2018 بازش میکنه . برای حل ریشه ای این مشکل یخورده داستان دارین ولی برای حل موقتی ش میتونین از جایی که اسکچاپ رو نصب کردین اون ورژن مد نظرتون رو باز کنین . بعد از اینکه اسکچاپ باز شد بیاین و اون فایل رو open  کنین از طریق منو file . 

سلام مجدد مهندس. خیلی ممنونم از راهنماییتون. امتحان میکنم امیدوارم درست شه.بازم مرسی

خواهش میکنم?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???