⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: نصب و خطا نرم افزاریFredoCorner

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

FredoCorner

سلام . این پیغامی هست که 2 ماهی میشه برای من میاد البته ویندوز عوض نکردم تا ببینم چی میشه چون وقتش نیست اما رو ورژن های 2019-2020-2021 نصب کردم به روشهای مختلف اما بازم نشد حتی از لینک رسالی شما در پیامی که داده بودین نصب کردم بازم میگه دوره آزمایشی تمام شد در حالیکه همونطور که  شما هم گفتین این پلاگینها اکثرا رایگان هستن .

سلام وقت تون به خیر باشه .

بنده از ورژن های قبلی ش استفاده میکردم . الان که تصویر رو آپلود کردین ؛ رفتم چک کردم و مثل اینکه از ورژن v3.2a  به صورت پرداختی در اومده این پلاگین . ( آپشن های جالبی هم بهش اضافه کرده ) 

فعلا کرکی براش ارائه نشده و باید از ورزن های قبلی که رایگان هستن استفاده کنین .?

ممنون که پیگیری کردین .

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???