⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺Morteza AL-kaabi

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

Morteza AL-kaabi

سلام روز بخیر مهنس سروی عزیز ??

عه من دیروز فک کردم روز اخر تحویل تمرین فصل هستش استرس تحویل گرفته بودم?‍♂️?‍♂️? گفتم سریع  تحویل بدیم از قافله عشق? جا نمونیم . ببین چه کردی با ما مهندس استرس کمپ آپ  از کنکورهایی که دادم  بیشتر شد ? ولی جدا خداقوت میگم به شما کار بزرگی رو پیش گرفتین ??

کامنت های کوتاه منم یکم با فضای جدید سایت غریبگی میکنم ?‍♂️?‍♂️ هنوز یخمون باز نشده نسبت به خونه جدید. به عنوان کسی که از ابتدای فعالیت  اپ اسکچاپ پیگیر کارهای شما هستم یجورایی خودمون رو صاحب خونه میدونیم ?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام وقتتون بخیر میشه بدونم تصویر اولیه تمرین اگه ماله خودتون باچی درست شده ؟ 🙂

نقل قول از هما هنرمند در 30/08/1399, 3:51 ب.ظ

سلام وقتتون بخیر میشه بدونم تصویر اولیه تمرین اگه ماله خودتون باچی درست شده ؟ ?

سلام وقت بخیر.اگه منظورتون اون فایل خامی هستش که روی اون کار شده . از نت دانلود کردم مربوط به کار شخصی خودم نیست خیلی اطلاعات در موردش ندارم. اما چیزی که مشخصه خروجی اتوکد هستش گویا

نمیدونم درست متوجه منظورتون شدم یا نه که احیانا جواب اشتباهی نداده باشم

بین کار هایی که دیدم به نظرم کارتون خیلی خوب شده ، موفق باشید ✨

نقل قول از Morteza AL-kaabi در 30/08/1399, 3:40 ب.ظ

عه من دیروز فک کردم روز اخر تحویل تمرین فصل هستش استرس تحویل گرفته بودم?‍♂️?‍♂️? گفتم سریع  تحویل بدیم از قافله عشق? جا نمونیم . ببین چه کردی با ما مهندس استرس کمپ آپ  از کنکورهایی که دادم  بیشتر شد ? ولی جدا خداقوت میگم به شما کار بزرگی رو پیش گرفتین ??

کامنت های کوتاه منم یکم با فضای جدید سایت غریبگی میکنم ?‍♂️?‍♂️ هنوز یخمون باز نشده نسبت به خونه جدید. به عنوان کسی که از ابتدای فعالیت  اپ اسکچاپ پیگیر کارهای شما هستم یجورایی خودمون رو صاحب خونه میدونیم ?

این کارتون خیلی خوب شده خدا قوت??????

نقل قول از محمد ملکی در 30/08/1399, 5:54 ب.ظ

بین کار هایی که دیدم به نظرم کارتون خیلی خوب شده ، موفق باشید ✨

مرسی محمد جان. ممنون از نظر لطفتون ???

نقل قول از محدثه انصاری در 30/08/1399, 5:59 ب.ظ
نقل قول از Morteza AL-kaabi در 30/08/1399, 3:40 ب.ظ

این کارتون خیلی خوب شده خدا قوت??????

مرسی .? 

خسته نباشی صاب خونه??? 

کار دلنشینی شده  . 

فقط یه مقدار سایز ش کوچیک ه که به صاب خونگی تون میبخشیم ?

سلام و عرض ادب مهندس سروی عزیز

ماشالله به این انرژی و پشتکار شما در پاسخ دادن به سوالات دوستان آپ اسکچ آپی ??

یک دهم این انرژی و وقتی که شما توی حوضه و تخصص خودتون میزارید دوستان به اصطلاح مسئول کشور واسه مردم کار میکردن فک کنم مشکلی نداشتیم.?????? خب خب تا بچه های بالا نیومدن مارو نبردن.... ( ملوانان خلبانان ای امید ..... ) ?????‍♂️

تمرین فصل سوم( باز شود دیده شود بلکه پسندیده شود...)

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام مرتضی جان 

اساسا صندلی مدیریت بدون پاسخگویی فساد میاره ؛ مطمئن باش امثال بنده هم روی این صندلی ها بشینیم شرایط بدتر میشه ? آدم هاش مشکل ندارن ؛ صندلی هاش مشکل دارن ?

خوشم میاد " هشدار برای سایزهای کوچیک " رو جدی گرفتی اینبار 

کار دلنشینی شده و فقط چیزی که چشم من رو اذیت میکنه اون درخت هایی هست که بافت طبیعی دارن .( معمولا این کار به قصد هدف خاصی انجام میشه )که اینجا بنده هدفی دریافت نکردم . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???