فراخوانی مدیریت به این تاپیک

برای فراخوانی مدیریت ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

"""""""""""""""""""به کورس رندرینگ اسکچ آپ ما بپیوندین ! thea render یک تجربه ی متفاوت """""""""""""""""""""""به کورس رندرینگ اسکچ آپ ما بپیوندین ! thea render یک تجربه ی متفاوت """""""""""""""""""""
عدم نمایش اطلاعیه

پرینت 3 بعدی چیه وچه کار میکنه ؟

1396/2/1

سلام دوستان 
حتما شما هم در مورد تکنولوژی پرینت 3 بعدی چیزهایی شنیدین . نقطه ی اشتراک ما معمارها با این تکنولوژی ساخت ماکت های پیچیده و طاقت فرسا با استفاده از پرینت 3 بعدی هست . یعنی میتونیم به جای ساخت اون رو پرینت بگیریم ! laugh
ما توی این پست میخوایم خیلی خلاصه در مورد این تکنولوژی جذاب صحبت کنیم . 
به صورت خلاصه میشه گفت : 
"پرینتر های سه بعدی با روی هم قرار دادن لایه های نازکی از مواد اشیاء سه بعدی را با دقت بسیار بالا می سازند. این پرینتر ها مدل های سه بعدی را می گیرند و با استفاده از موادی که دارند یک مدل سه بعدی می سازند. بیراه نیست اگر بگویم بزرگترین انقلاب صنعت مدل سازی همین پرینت سه بعدی است."
جالب شد نه ؟! میتونین برای آشنایی اولیه بیشتر این موشن گرافیک کوتاه از این تکنولوژی رو نگاه کنین : 

1
 
 

 

شاید بخواین یه ویدئو هم از کارکردن این دستگاه ها و توضیحات بیشتر ببینین . خوب در این صورت دیدن این ویدئو رو هم بهتون پیشنهاد میکنیم : 

2

 


وقتی داشتیم برای این مقاله اطلاعات جمع میکردیم یه ویدئوی خیلی جالب برخوردیم که شاید دیدنش برای شما هم جذاب باشه . 7 مورد بسیار عجیب که با چاپ گرهای 3 بعدی ساخته شده ! از خوراکی بگیرین تا ماشین و خونه ! 

3یا اگه دوست دارین اطلاعات بیشتری از این تکنولوژی به دست بیارید؛ میتونین این صفحه یا این صفحه و همچنین این صفحه پیشنهادی رو مطالعه کنین . 
خوب دوستان اگه دوست دارین مدل های معماری خودتون رو پرینت کنین و به جای روش ماکت سازی با برش لیزری؛ به سمت دنیای جدید ماکت سازی معماری برین میتونین آموزش اصول مدلینگ برای پرینت 3 بعدی در اسکچ آپ ما رو ببینین . 

نظرات خودتون رو با ما درمیون بذارین . wink

 

 

 

برچسب ها

مقالات

پرینت_3_بعدی_چیست

پرینت_سه_بعدی_چیست

چاپگر_3بعدی_چیست

چاپ_3_بعدی_چیست

3D_پرینت

ماکت_سازی_با_پرینت_3_بعدی

ماکت_معماری

ماکت_معماری_با_پرینت

ماکت_معماری_با_پرینت_3_بعدی

پرینت_ماکت_3_بعدی

مدیریت سایت

1396/2/14

nabi sarvi

.

مطالب دیگر در این بخش

از کجا شروع کنم ؟ (4)

از کجا شروع کنم ؟(2)

درآمد ارزی ؛ شغل دوم

بیــدار شیـــم ... همین !

از کجا شروع کنم ؟ (1)

رندرینگ را کامل بشناسیم

از کجا شروع کنم ؟ (3)

ماکت دیجیتال (ماکت AR)