فراخوانی مدیریت به این تاپیک

برای فراخوانی مدیریت ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

""" با تشکر از دوستانی که با ارسال اثرشون ما رو همراهی کردن ؛ اعلام برگزیدگان اولین مسابقه تمام اسکچ آپی ما در اوایل آبان انجام خواهد شد """
عدم نمایش اطلاعیه

آرشیو فروردین 96

1396/2/6

 سلام دوستان . 
امید دنیکو هستم و خوشحالم که به نمایندگی از تیم BestArchViz  با ارائه فروردین ماه کانال مون در خدمت تون هستم .  
آرشیو رندرها و انیمیشن هایی که فروردین ماه در کانال منتشر شد رو میتونین در بالاترین کیفیت با حجم 162 مگابایت در انتهای این مطلب دانلود کنین. 

 

خوب خدا رو شکر توی فروردین ماه بازدید های آثار توی فضای مجازی که داریم  بیشتر شده بود و دوستانی هم لطف داشتن و به ما برای تداوم این مسیر انرژی و امید دادن . 
این ماه کاری که توجه دوستان زیادی رو به خودش جلب کرده بود و استایل خاص و متفاوتی داشت رو میتونیم این اثر بدونیم که با استفاده از Cinema4D و 3Dmax و V-Ray و Photoshop خلق شده: 

 

این اثر توی تلگرام 800 بار دیده شده یکی از بیشترین بازدید های ماه رو داشته.توجه داشته باشین این اثر با نرم افزار Cinama4D در سال 2007 کار شده !!! :

 

 

یه کار بسیار خوب با جزئئیات بسیار بالا و ورک فلو عجیب ! شاید کمتر کسی به فکر ترکیب Blender با Octane باشه ! ولی خوب آرتیست این اثر به این فکر بوده و عملی ش هم کرده و ما هم لذت میبریم ! smiley


 

 

در نهایت میتونیم این ویدئو رو به عنوان بهترین ویدئو فروردین ماه نام ببریم . مقایسه ی بین انجین های قدرتمند Unity5 وUE4 که به صورت دقیق نشون میده همه چیز به کاربر بستگی داره و هر 2 این انجین ها عالی هستنwink :
2233

 


 

خوب این برگزیده ای از آرشیو آثار فروردین ماه بود . اگه تمایل دارین میتونین تمامی آرشیو آثاری که فروردین ماه در کانال قرار گرفت رو  با کلیک روی تصویر زیر دانلود کنین :


 

 راستی اگه تمایل به پیگیری روزانه محتویات ارائه شده دارین  ؛ میتونین ما رو در  کانال اینستاگرام و تلگرام و آپارات مون دنبال کنین  . تیم BestArchViz

برچسب ها

آرشیو_BestArchViz

رندر

رندر_عالی

رندر_معماری

نمونه_رندر_خوب

رندر_ایرانی

Render_معماری

رندر_چیه؟

بست_آرچ_ویز

رندرهای_برتر

مطالب دیگر در این بخش

آرشیو اسفند ماه 95

آرشیو مرداد ماه ۹۵

آرشیو شهریور ماه 96

آرشیو مهر ماه 95

آرشیو خرداد ماه 96

آرشیو تیر ماه 95

آرشیو آذر ماه 95

آرشیو خرداد ماه 95

آرشیو تیر ماه 96

آرشیو بهمن ماه 95

آرشیو دی ماه 95

آرشیو آبان ماه 95

آرشیو اردیبهشت ماه 96

آرشیو مرداد ماه 96

آرشیو شهریور ماه 95