فراخوانی مدیریت به این تاپیک

برای فراخوانی مدیریت ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

تخفیف های شگفت انگیز بهار 98 شروع شد ! فقط از 18 اسفند تا 28 اسفند فرصت دارین . همراهان عزیز اطلاع دارین که ما فقط یک بار در سال تخفیف در فروش سایت داریم :)
عدم نمایش اطلاعیه

پست پروداکشن با پدرو فرناندز

1396/3/18

سلام دوستان  

قرار هست توی این صفحه آموزش های پست پروداکشن پدرو فرناندز در فتوشاپ رو به اشتراک بذاریم . به جرات میشه گفت این شخصیت آموزش و پروسه ی پست پروداکشن در دنیای معماری رو چند قدم به جلو برده  . پدرو به خاطر کیفیت بالایی که در نهایت با پست پروداکشن به دست میاره به شدت برجسته شده و با بهترین دفاتر معماری مثل دفتر ریچارد راجرز همکاری داره  . پس یخورده متوجه شدیم که مدرس این ویدئو های با ارزش چه کسی هست ! متاسفانه یا خوشبختانه  پدرو آموزش های پایه ای نداره و این ویدئو ها برای کسانی خوب هست که آشنایی اولیه با فتوشاپ دارن . اگه به زبان انگلیسی تسلط ندارین و یا آموزش های پایه ای ندارین اصلا نگران نباشین ! ما به زودی در تابستون با آموزش پست پروداکشن به وسیله ی فتوشاپ در خدمت تون هستیم . smiley
 


در این مجموعه ی آموزشی پدرو فرناندز با کمپانی آموزشی مطرح دیجیتال توتار همکاری کرده و این دوره ی آموزش رو  با نام  Rendering an Architectural Night Scene  برای فروش در اختیار اون ها قرار داده  . همونطور که از اسم مجموعه مشخص هست قراره یه شات رندر شب پست پروداکت بشه . اون آموزش میده چطور تصاویر رفرنس مرتبط پیدا کنین و چطور رندر خام تون رو با اون تصاویر با جزییات کنین  . برخورد حرفه ای با بلندینگ مود ها رو بهتون نشون میده و در نهایت با یک کالر کارکشن عالی به این دوره آموزشی پایان میده . این دوره شامل 18 قسمت هست که در کنارش فایل های مورد استفاده برای انجام پروژه هم قرار داده شده  یعنی اینکه توی این جور آموزش ها لازم نیست شما رندر بگیرین ؛ هر خروجی که برای پست پرو نیاز باشه از قبل داخل فایل مرتبط گذاشته شده . امیدواریم از این آموزش استفاده کنین  . 

 

 

 

 

 

برچسب ها

انگلیسی

آموزش-فوتوشاپ

پست_پرو_داکشن_معماری

آموزش_پست_پرو_داکشن_معماری

آموزش_پدرو_فرناندز

پدرو_فرناندز

آموزش_پست_پرو

آموزش_پست_پرو_معماری

پست_پرو_حرفه_ای

پست_پروداکشن_حرفه_ای

4

486

1034

مهمان

1397/9/27

ش

شاهین

لینک خرابه متاسفانه

مدیریت سایت

1397/9/28

nabi sarvi

پاسخ به :لینک خرابه متاسفانه


سلام عزیز وقت تون به خیر باشه 🌸

ممنون که اطلاع دادین ؛ لینک اصلاح شد

مطالب دیگر در این بخش