سلام😊 با توجه به تغییر کامل وبسایت مون ؛در صورت مشاهده هر ایرادی این جا کلیک کنین و بهمون کامنت بدین🙏🌹

دانلود Enscape 2.7 2.8 2.9

تاریخ انتشار: 1399/07/29

نویسنده: نبی سروی

تعداد بازدید: 584

اشتراک گذاری:

دانلود Enscape 2.7 2.8 2.9


 ” آموزش نصب و کرک به انتهای صفحه اضافه شد  “

اینسکیپ Enscape

این ورژن به صورت کامل و بدون هیچ مشکلی کرک شده که لینک دانلود مستقیم اون در انتهای این صفحه قرار داده شده . برای دوستانی که از ویندوز 32 بیتی استفاده میکنن و سخت افزار بسیار ضعیفی دارن ؛ این ورژن توصیه میشه . 

اینسکیپ Enscape

این ورژن به صورت کامل و بدون هیچ مشکلی کرک شده که لینک دانلود مستقیم اون در انتهای این صفحه قرار داده شده. در حال حاضر (مهر ماه 1399 ) پایدار تارین ورژن کرک شده (رایگان) این ورژن هست . تغییر المان های دوربین و محیط کاربری تنظیمات و بهبود نورپردازی از تغییرات مهم این ورژن هستن که مهاجرت بهش رو الزامی میکنه .( تا ورژن 2019 اسکچآپ رو ساپورت میکنه) 

اینسکیپ Enscape

این ورژن اینسکیپ  کرک شده ولی یک باگ در اون وجود داره و اون هم این هست که اگر پنل نمایش رندرینگ اینسکیپ رو ببندین بلافاصله و بدون هیچ گونه اخطاری و بدون Save شدن اسکچآپ تون بسته میشه . یعنی قبل از اینکه بخوای پنل نمایش رندرینگ Enscape رو ببندین حتما باید اسکچآپ تون رو Save کرده باشین یا اینکه پنل رندرینگ اینسکیپ رو کلا باز نگه دارین . البته اضافه شدن پوشش های گیاهی متحرک و تحت تاثیر باد (Wind) شاید بهانه کافی برای به جون خریدن باگ این ورژن برای شما باشه . همچنین در این ورژن نرمال مپ normal map  امکان تغییر شدت داره و بهبود های جزئیی دیگه ای هم حاصل شده که اونها رو در قالب ویدئوی کوتاهی آموزش دادیم . لینک مستقیم این ورژن در انتهای صفحه قرار داده شده . (تا ورژن 2020 اسکچاپ رو ساپورت میکنه)

اینسکیپ Enscape

این ورژن هنوز کرک نشده ولی نسخه تریال ش رو  میتونین به صورت رایگان از وبسایت خود کمپانی از لینک انتهای صفحه دانلود کنین. در این ورژن تا حالا وجود متریال ویدئو ؛ وجود دیسپلیس منت در متریال و امکان ذخیره سازی کتابخانه آنلاین ها در حافظه کامپیوترمون فراهم شده . بعد از انتشار نهایی و به تبع کرک شدن این ورژن اون رو به صورت لینک مستقیم در همین صفحه قرار میدیم . ( نسخه اصلی منتشر شده ولی کرک نشده )

نصب و راه اندازی

خوب بعد از دانلود و باز کردن فایل نصب با تصویر زیر روبه رو میشیم که بعضی وقت ها خیلی سریع رد میشه خودش و  “تصویر دوم “رو مشاهده میکنیم . توی “تصویر دوم” تیکI Accept the terms رو میزنیم و در “تصویر سوم” هم Inatall و نهایتن هم Finish در “تصویر چهارم” . 😊

کرک اینسکیپ
آموزش کرک اینسکیپ
آموزش نصب Enscape
دانلود کرک Enscape

اگه توی “تصویر سوم ” Advanced رو بزنیم میتوینم انتخاب کنیم که اینسکیپ برای چه نرم افزارهایی نصب بشه ( اگه اینکار رو نکنیم روی همه ی 3دی اپلیکیشن های چهارگانه ای که ساپورت میکنه نصب میشه!) اکا به هر صورت نمیذاره ما مشخص کنیم روی کدوم ورژن اسکچآپ نصب ش کنه . به عبارت دیگه وقتی اینسکیپ نصب میشه روی همه ی ورژن های اسکچاپی که روی ویندوزتون نصب کردین ؛ نصب میشه . ( دقت داشته باشین ویندوزتون حتما باید 64 بیتی باشه ) 

ولی چرا  پنل  اینسکیپ توی اسکچآپ من نمایش داده نمیشه و انگار نصب نشده ؟! 🤔🤔🤔

1- اینسکیپی که شما نصب کردین قبل از ورژن اسکچآپ شما منتشر شده ، به عبارت دیگه این Enscape , اسکچآپ شما رو ساپورت نمیکنه! مثلا ورژن 2.7 اینسکیپ نهایتا تا ورژن 2019 اسکچآپ رو ساپورت میکنه و برای ورژن 20 اسکچآپ باید ورژن 2.8 اینسکیپ رو نصب کنین .
2 – موارد نادری وجود داره که اینسکیپ بعد از نصب اتوماتیک در ویوپورت اسکچآپ ظاهر نمیشه و باید اون رو از تولبار Sketchup فراخوانی کرد. یعنی طبق تصویر زیر باید به تولبار اسکچاپ برین و 2 گزینه مربوط به Enscape رو روشن کنین » 

چرا اینسکیپ توی اسکچآپ من اجرا نمیشه ؟

کرک

اگر نسخه های رایگان پیش نمایش اینسکیپ رو استفاده میکنین که نیازی به کرک کردن ندارین . ولی اگه از نسخه های فاینال هر ورژن دارین استفاده میکنین نیاز به کرک کردن داره . در کرک نسخه های xx.2  موتور رندر اینسکیپ همیشه یک سریال نامبری وجود داره که ابتدایی که اینسکیپ رو در اسکچآپ باز میکنین باید در قسمت license  واردش کنین . 

این لایسنس های کرکی و همچنین جایی که باید وارد بشن در هر ورژن متفاوت هست ولی معمولا همون اول درخواستش داده میشه و به سادگی جایی که باید لایسنس past بشه قابل تشخیص هست .  تصویر زیر نمونه ای از این فایل های readme.txt همراه با فایل دانلود شده ی Enscape هست که در کنار محل ذخیره لایسنس برای نمونه قرار گرفته . 

چطور اینسکیپ رو نصب کنم ؟

نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری

سخت افزار مورد نیاز اینسکیپ Enscape چه سخت افزاری می خواد ؟ چه کارت گرافیکی میخواد ؟

“برای وضوح تصویر میتونین روی اون کلیک کنین “

“در صورت وجود هرگونه سوالی در مورد این مطلب ؛ اون رو با ما به اشتراک بذارین تا پاسخگو باشیم “

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.