⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل هشتم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل هشتم

سلام ? 

اول از همه این ویدئو که در مورد سرچ کردن ست رو ببینین ؛ امیدوارم دیگه مشکل سرچ سورس نداشته باشیم : 

http://dl.upsketchup.ir/UPsketchUP/CampUP/99.5/Search.mp4

ورکشاپ اول این فصل : 
http://dl.upsketchup.ir/UPsketchUP/CampUP/99.5/8/8.exe

ورکشاپ دوم ( پایانی ) این فصل : 
http://dl.upsketchup.ir/UPsketchUP/CampUP/99.5/8/8-2.exe

برای تحویل آثار تا پایان پنجشنبه شب زمان هست که فکر میکنم نسبت به گذشته بیشتر هست و فراغ بال کافی میده . مشابه با کانسپت بنده حرکت نکنین ؛ ریسک کنین و برای تجربه کردن زمان بذارین . 

پیام های قبلی : 

توی فصل هشتم ترکیبی از هر اون چیزی که تا الان تجربه کردیم رو خواهیم داشت . 

حالت اول :پست پروداکشن  یک رندر کلبه با المنت ها ( چنل ها ) رو برای ترکیب سنگین با یک بک گراند پیش میبریم . ( نمونه ی بسیار پیشرفته تری نسبت به اتفاقی که در فصل ششم داشتیم ) 

حالت دوم : پست پراداکشن یه شات شهری - مال - محله - زون اداری یک شهر و یا ...  

هر دو این ها نیاز به سورس مناسب برای ویرایش کردن داره . بنده رصدی که در آموزش های مشابه فارسی کردم همکاران معمولا از آرشیو های کریستا سی جی استفاده کردن که به نظر بنده لقمه آسون هست و یه جورایی غیر منطقی ( کریستال سی جی خودش نسخه پست پروداکشن شده داره با آرشیوش )  روی همین حساب یخورده سرچ کردم ولی نتیجه دلخواهی پیدا نکردم .  یکی از دوستان قبلا لطف کرده بودن سورس با کیفیت مگامال رو ارسال کرده بودن منتها مراتب من هر چی گشتم تصویرشون رو پیدا نکردم  متاسفانه . 

ممنون میشم اگه سورسی برای این  2 موضوع دارین اینجا به اشتراک بذارین .  

البته این یک انتخاب نیستن - یکی رو اول انجام میدیم و دیگری رو در فصل های بعدی و من سبک سنگین میکنم سیلابس شون رو . 

اگه رفرنس مون اوکی بشه ؛ شروع فصل هشتم رو شنبه هفته آینده خواهیم داشت . ( جمع بندی فصل 6 رو پنجشنبه همین هفته منتشر میکنیم - هر چند جمع بندی نقلی هست ) 

با توجه به کم شدن تعدا دافراد در کمپ ممنون میشم همین دوستانی که هستیم همفکری منسجمی داشته باشیم تا در فصول آخر مناسب ترین ورکشاپ ها رو پیاده کنیم .

سلام اقای سروی

درمورد‌ فضای شهری صحبت کرده بودین قبلا که اگه اشتباه نکنم قبلا قرار بود واسه فصل هفت روش کار کنیم،یه تاپیک ساخته بودین به اسم فصل هفتم.یعنی به جز این تاپیک فصل هفتم که الان داریم، یه تاپیک قدیمی فصل هفتم پایین تر هم داشتیم.امروز اومدم تو قسمت دانلود فایل های کمپاپ اتفاقی اون فصل هفتم قبلی و‌دیدم،الان اونجا یه پست میذارم بیاد بالا شما ببینید همونه یا نه.

نقل قول از عاطفه زارع زادگان در 30/10/1399, 11:18 ب.ظ

سلام اقای سروی

درمورد‌ فضای شهری صحبت کرده بودین قبلا که اگه اشتباه نکنم قبلا قرار بود واسه فصل هفت روش کار کنیم،یه تاپیک ساخته بودین به اسم فصل هفتم.یعنی به جز این تاپیک فصل هفتم که الان داریم، یه تاپیک قدیمی فصل هفتم پایین تر هم داشتیم.امروز اومدم تو قسمت دانلود فایل های کمپاپ اتفاقی اون فصل هفتم قبلی و‌دیدم،الان اونجا یه پست میذارم بیاد بالا شما ببینید همونه یا نه.

همین غروبی دیدمش هااااا

قبل از اینکه درخواست تاپیک فصل هستم و بکنم.

الان نیست?

دقیقا همینه 

فکر میکنم به خاطر هم نام بودن تاپیک این اتفاق افتاده 

سلام با اینکه حذف شدم از این انفاق ناراحتم همش اینجا دارم تاپیک ها رو میخونم

من یسری تصاویر سه بعدی و نقشه از مگامال رو دارم اگه به دردتون میخوره بفرستم 

لطف میکنین خانوم رحیمی ? 

ناراحتی نداره که ؛ چالش ها همیشه برد و باخت دارن ?

نقل قول از زهره رحیمی در 01/11/1399, 1:24 ق.ظ

سلام با اینکه حذف شدم از این انفاق ناراحتم همش اینجا دارم تاپیک ها رو میخونم

من یسری تصاویر سه بعدی و نقشه از مگامال رو دارم اگه به دردتون میخوره بفرستم 

خوشحال شدیم از هم کمپی باهاتون???

سلام علیکم.من سورسی ندارم متاسفانه? یادتون نیست کی فرستاده بود اون کارو؟ من نهایت چیزی که یادمه اینه که اقا بود??اخه شما میفرمایید سرچ هم کردید پس سرچ ما فایده ای نداره?? الان کاری از دست ما براتون برنمیاد. چیکار کنیم؟!

من فرصت کافی ندارم واقعیت ش 

این قدر خودتون رو دست کم نگیرین ! 

سلام روز بخیر.از دیشب داشتم به موضوع فصل هشتم فکر میکردم ، من اصلا نمیدونم کریستال سی جی چیه.و اینکه موضوع شهری تاحالا کار نکردم و نمیدونم چه چیزی مد نظر شماست.اما‌ سرچی که کردم برای مورد اول به نظرم اومد چیزی که شما میخواین و مد‌نظرتونه باید به این موارد نزدیک تر باشه.

درسته؟

فکر هم نمیکنم مدل کردنش بیشتر از یه ساعت وقت ببره.شایدم بتونیم به مدل رو مثلا همون کلبه رو امتخاب کنیم که همه همون مدل رو بزنن یا اصلا فایل اسکچاپ و با هم شِیر کنیم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???