⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپآپدیت کردم کالکشن های اسکچآپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

آپدیت کردم کالکشن های اسکچآپ

سلام استاد من قبلا کالشن اسکیچ آپ رو خریداری کرده بودم الان از کجا باید جدید ها رو دانلود بکنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام جناب عرفانیان 

منظورتون آرشیو 23000 هست ؟ 

نقل قول از نبی سروی در 22/12/1399, 5:24 ب.ظ

سلام جناب عرفانیان 

منظورتون آرشیو 23000 هست ؟ 

والا استاد یادم نیست ولی ارشیوی که ازتون گرفتم همه چی کلی ابجکت های آرشیو شده شماست که قبلا خریداری کرده بودم مرتب شده همه چی جدا بود خیلی خوب بود هنوزم ازش استفاده میکنم دو سه سال پیش خریداری کرده بودم اون موقعه که همه چی ارزون خوب بود

عزیز دل شما وقتی نمیدونین چی تهیه کردین بنده چه کمکی بهتون بکنم ؟ 

این حجم از فراموش کاری و پیگیر نبودن برای بنده قابل درک نیست ?

نقل قول از نبی سروی در 22/12/1399, 10:57 ب.ظ

عزیز دل شما وقتی نمیدونین چی تهیه کردین بنده چه کمکی بهتون بکنم ؟ 

این حجم از فراموش کاری و پیگیر نبودن برای بنده قابل درک نیست ?

الان آرشیو رو چک  کردم  اسم آرشیوی که تهیه کرده بودم ازتون

UpsketchUp Objects Package

عکس رو هم پیوست کردم

این پکیج 23000 آبجکت هست عزیز 

آپدیت ش رو بهار پارسال دادیم و به تمام کسانی که در لیست خرید بودن بابت نحوه ی دانلود آپدیت اطلاع رسانی شده . با پشتیبانی تماس بگیرین و پیگیر بشین چرا به شما خبر ندادن . 

البته بنده حسم میگم خبر دادن شما دل ندادین ?

نقل قول از نبی سروی در 23/12/1399, 1:00 ب.ظ

این پکیج 23000 آبجکت هست عزیز 

آپدیت ش رو بهار پارسال دادیم و به تمام کسانی که در لیست خرید بودن بابت نحوه ی دانلود آپدیت اطلاع رسانی شده . با پشتیبانی تماس بگیرین و پیگیر بشین چرا به شما خبر ندادن . 

البته بنده حسم میگم خبر دادن شما دل ندادین ?

نه استاد خبر ندادن الان به خانم گنجی اطلاع دادم پیشتبانی شما عالیه متشکرم  محبت کردین

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???