⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپادیت ابجکتهای 3dwarehouse

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

ادیت ابجکتهای 3dwarehouse

سلام جناب سروی

قبلا این سوال رو پرسیده بودم فرمودید فایل رو ارسال کنید فایل خدمت شما ارسال گردید.

1.وقتی میخواهم مثلا دستگیره درب را ادیت کنم دیگر بخشها هاید میشوند چطور میتوان همزمان با ادیت کردت یک گروپ بقیه قسمتها رو هم دید؟

2.مثلا میخواهم لولا را جابجا کنم نمیشود یا اگر بشود بعد از سیو و ایمپورت کردن تمام درب به یک فایل جدید دوباره همه چی سر جای قبلی خودش برمیگرده چطور درستش کنم؟

با سپاس از شما

سلام جناب امانی وقت تون به خیر باشه ? 

1 - قبلا هم خدمت تون گفتم که کورس جامع اسکچاپ که رایگان هم هست رو از وبسایت مون دانلود کنین و گامل ببینین . مسائل ریز زیادی در اسکچاپ مثل این مورد وجود داره که اصول کار هست ولی شما بعدن هی با وصله پینه اون ها رو یاد میگیرین و افرادی به عنوان نکات و ترفند میان آموزشش میدن ! این اصول رو یادبگیرین یک بار برای همیشه. 

2 - اطلاعات داینامیک داشت این درب . راحت ترین کار : 

هر بخشی رو که میخواین کامل اکسپلودش کنین مثلا همون لولا رو . ( تا آخرین گروهی که داخلش هست ) و در جا گروپ ش کنین . دیگه مشکلی نخواهد داشت . ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???