⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپادیت کردن ابجکتهای ورهوس

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

ادیت کردن ابجکتهای ورهوس

سلام جناب سروری به عنوان نمونه یک درب داخلی از سایت 3 دی ور هوس دانلود کردم اما وقتی میخوام ادیت کنم به مشکلات ذیل برمی‌خورم:

1.وقتی کامپوننت رو باز میکنم و مثلا میخوام درب رو ادیت کنم کلیه قسمتها مثل چهارچوب یا دستگیره هاید میشن چطور میتونم در حین ادیت کردن بقیه قسمتها رو هم ببینم؟ 

2.مثلا درب رو به صورتی طولی میکشم تا عرض درب تغییر کنه اما انگار به چهارچوب قفل شده و درب کشیده نمیشه در صورتی که قفل نیست و عدد رو میگیره اما اعمال نمیکنه. 

3.مثلا دستگیره رو میخوام مو کنم اما حرکت نمیکنه. 

4.اگر هم موارد بالا انجام بشه بعد از سیو وقتی به فایل اصلی ایمپورت میکنم دوباره همه چی بهم میریزه. 

چند سوال دیگه هم داشتم :

1.چطور میشه آیکونهای داخل نرم افزار رو کوچک کرد؟ 

2.دستور ریسایز در ورژن 2020 رو پیدا نمیکنم

3.گزینه لایه رو پیدا نمیکنم تا به پنجره ها اضافه کنم

با سپاس از راهنمایی شما

سلام جناب امانی وقت تون به خیر باشه ? 

1 - به خاطر این هست که شما hide rest of model و hide componenet رو روشن کردین . توی آموزش جامع در (فکر میکنم  فصل دوم ) مفصل در موردش صحبت کردیم.  احتمالا یا آموزش ها رو کامل ندیدین یا تیکه تیکه ردشون کردین .

2 - متوجه این سوال نشدم . میشه با تصویر توضیخ بدین ؟ 

3 - تصویر بدین . یا لاک شده یا  گلو شده . ( در مورد هر دو  گفته شده توی آموزش ها ) 

4 - چیزی که میگین عجیب هست . یا خطای کاربری هست یعنی اینکه شما یه چیزی رو save میکنین ولی یه چیز دیگه رو ایمپورت میکنین یا اینکه شاید دارین کامپوننت داینامیک رو ادیت میکنین . 

برای هر کدوم از موارد دیگه که پرسیدین یه تاپیک جدا بزنین .  ( موضوع متفاوت ؛ تاپیک متفاوت ) 

?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???