⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپخطای نصب پلاگین های اسکچاپ

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

خطای نصب پلاگین های اسکچاپ

سلام استاد

من نرم افزار اسکچ اپ 2021 و پلاگینها رو نصب کردم و زمان باز کردن نرم افزار چند ارور دارم چطور میتونم ارورها را رفع کنم؟

از راهنمایی شما سپاسگذارم

سلام وقت تون به خیر باشه ? 

همونطور که در آموزش ها گفته شده شما باید حداقل هر سال یکبار ورژن جدید پلاگین ها رو دانلود کنین و خودتون رو آپدیت کنین ( اگه میخواین از ورژن های بالاتر اسکچاپ استفاده کنین ) 

اگه نمیدونین چطور باید پلاگین اسکچاپ دانلود کنین بفرمایین که بهتون لینک بدم. 

تصاویر شما : 

تصویر اول میگه این ورژن پلاگین راند کرنر نهایت تا اسکچاپ 2016 رو ساپورت میکنه . 

تصویر دوم داره عدم هماهنگی چندین پلاگین مختلف رو نمایش میده که باز بحث ناسازگاری با ورژن اسکچاپ تون هست 

تصویر سوم میگه بعد از اینکه اسکچاپ رو یه بار باز و بسته کنین منوی پلاگین رو بهتون نشون میده . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???