⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺اشکان درویش

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

اشکان درویش

خسته نباشی اشکان جان 

به مراتب بهتر شد و شرایط یک کار استاندارد رو گرفت تقریبا ولی با توجه به صعود مشروطی که فصل پیش داشتی باید به دوربین یه لبخند بزنی و خداحافظی کنی ?

ممنون از زمانی که برام گذاشتین جناب سروی انشالله در موضوعات دیگه از تجربیاتتون بهره میبرم شرمنده شدم نتونستم کار باب میل تحویلتون بدم عذرخواهی میکنم و آرزوی موفقیت برای شما و باقی دوستان در ادامه راه کمپ رو دارم ❤?

مهندس الان دیدم گفتین تت فردا شب به همه وقت داده شده من جزو اون دشته قرار نمیگیرم؟! ?

تا فرد اشب وقت هست ها?

نقل قول از نبی سروی در 21/10/1399, 0:50 ق.ظ

تا فرد اشب وقت هست ها?

هی من خدافظی میکنم هی شانس بهم رو میاره فردا ساعت چند بیدار میشید من امشب رو تو سایت میخوابم فردا از صبح تا شب ردیفش کنم?? فقط اینکه الان این رو بیخیال باید بشم یا همین رو تکمیل کنم؟

استایل ساده یعنی جزییات و خلاقیت و رنگ حساب شده 

استایل شلوغ یعنی پر کاری و کنترل شلوغی 

ببینین کدوم رو میتوینن رعایت کنین 

من استایل هایی که یکی از دوستان برای رحمان آپلود کردن رو برای شما و قدرت کامپوزیت تون موفق میبینم .

نقل قول از نبی سروی در 21/10/1399, 1:06 ق.ظ

استایل ساده یعنی جزییات و خلاقیت و رنگ حساب شده 

استایل شلوغ یعنی پر کاری و کنترل شلوغی 

ببینین کدوم رو میتوینن رعایت کنین 

من استایل هایی که یکی از دوستان برای رحمان آپلود کردن رو برای شما و قدرت کامپوزیت تون موفق میبینم .

چشم مرسی مهندس جان میرم برای نبرد با شیت بندی ?

مهندس امیدوارم قبل اتمام وقت برسید چک کنید و راهنماییم کنید 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام اشکان جان 

تغییر چندانی حاصل نشده . 

باید خداحافظی کنیم با شما در کمپآپ 

خداحافظ ای داغ بر دل نشسته ❤?

تاپیک قفل شد ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???