⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پرسش و پاسخ عمومی🌹(معماری)مقایسه اینسکیپ و لومیون

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مقایسه اینسکیپ و لومیون

درود بر شما وقت بخیر
من لومیون 10 رو دانلود و نصب کردم خیلی ممنون
میخواستم بگم خیلی خوبه و آپشن زیاد دارد
ولی ریل تایم نیست که
هر تک فریم رو اونایی که خودش آماده کرده رندرش با گرافیک 1060 یک دقیقه یا 30 ثانیه طول میکشه که میشه گفت خوب
ولی انیمیشن که میخواد بگیره حتی 10 ساعت میشه
و اینکه چرا حتما باید دابل کلیک کنیم تو پیشنمایش تا درستش رو نشون بده و وقتی اتوماتیکش میکنیم هم چند ثانیه طول میکشه و دقیقا نمیدونی کدوم رندره
ولی اینسکیپ ریل تایم واقعی واقعا
فقط چرا لومیون رندر هاش بعضا شبیه آفلاین ها میشه مثل ویری باکیفیت
توی اینستاگرام که نشون میدن

به نظر من داخلی اینسکیپ خوبه و خارجی لومیون همونطور که خودتون فرمودین

حالا اون انیمیشن هایی که خودتون با لومیون میزنین چه فضاهایی هستن

سلام عزیز ? 

هیچ وقت چیزی که به شما نشون داده میشه خروجی خام انجین نیست و قطعا پست پروداکشن روش انجام میشه .

لومیون سالهاست دیگه رییل تایم نیست و فوکوس ش رو روی مسائل دیگه ای گذاشته . 

صحبت در مورد تفاوت این 2 زیاد هست ولی خلاصه اینکه بنده لومیون رو برای لنداسکیپ و نما ( مخصوصا سطح وسیع )  استفاده میکنم و اینسکیپ رو برای داخلی . 

درسته 
خیلی هم عالی

سلام. وقت شما بخیر.مهندس میتونم یه سوال درمورد لومیون بپرسم؟

خوب بپرسین دیگه ?

مهندس من اگه اینقدر صبر داشتم واسه رسیدن به جواب سوالام، هفت ماهه بدنیا نمیومدم:دی درمورد متریال سازی لومیون بود که متوجه شدم چه جوری باید مپ رافتس اینا اعمال کرد توی کار.

مهندس شما تا حالا تور مجازی درست کردید؟نرم افزاراش چه جوریه؟یادگیریش سخته؟

سلام? 

مزخرفترین نحوه ی ایمپورت مپ های کمکی در دنیا رو لومیون داره ??? 

بله پیشنهاد میکنم از Vista3d  یا pano2vr استفاده کنین . 

من جوابمو پیدا کردم سوال مو پاک کردم?

?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???