⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخعمومی: پشتیبانی دوره جامع اسکچآپمحمد ملکی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

محمد ملکی

سلام جناب سروی عزیز

یه مشکلی که با سطوح شیبدار دارم اینه که وقتی یک حجم رو از زاویه قائمه در میارم ، نمیدونم برای بخش سقفش چه کاری باید انجام بدم تا کاملا پوشش پیدا کنه ، چون وقتی یک نقطه رو Move میکنم همه ی بخش ها به یک اندازه move نمیشن.

توی عکس که آپلود میکنم شاید بتونم منظورمو واضح تر بگم.

تمرین فصل 3 هست ، وقتی سقف رو Move میکنیم و میخوایم به اون قسمت داخلی وصل کنیم ، چون به یک اندازه Move نشدن ، سقف شکل نمیگیره ، مگر اینکه با چند تا خط دیگه سقف رو به وجود بیارم که در اون صورت هم سقفم دیگه یه تیکه و صاف در نمیاد  بر خلاف فایل تمرینی که شما  تو ضمیمه گذاشتین . { منظورم دقیقا  بخشی هست که توی عکسی که از فایل خودتون آپلود کردم Select شده }

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام جناب ملکی 

وقتی خط فاصله ش از دو طرف برابر نباشه به تبع شکستگی ایجاد میشه . البته سوال شما زوایای پنهانی داشت برای بنده که اگه یک ویدئو از فرایندتون بگیرین و فایل خامی که توی ویدئو روش کار میکنین هم اپلود کنین عالی میشه . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???